Je trojka pod kůží hezký sen?

Od: Datum: 17.07.16 18:04 odpovědí: 15 změna: 30.07.16 17:41
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.07.16 18:15

Dobrý den, na věčný sen je to ještě málo . Zdravím!

Datum: 17.07.16 18:55

No, nevím, mě tedy přijde sen o tom, že se ožeru na plech poněkud o ničem. Ale každému co jeho jest - řekl bych, že individuum s IQ sníženém pubertou by mohlo podobné ,,sny´´ akceptovat

Datum: 18.07.16 14:16

*palec*

Datum: 17.07.16 19:05

Já mám sny úplně jiného druhu;).

Datum: 17.07.16 19:14

Jo, sen je to fajn, jen to probuzení po 3 promilích, které u mě trvá i dva dny je docela utrpení.

Datum: 17.07.16 20:18

100% ne. Bych se trápil tři dny.

Datum: 17.07.16 23:05

Ahoj.

Fuj! Proboha už nikdy více. Co jsem se šíleně vožral na vojně, tak jsem se zařekl, že to už nikdy nechci zažít. To jsem se pokoušel usnout venku na vyndané posteli a šíleně se mi motala palice. Nijak to nešlo uzemnit. Jednou a ani oběma nohama na zemi. Hvězdy se šíleně točily a já myslel, že umřu. Ale, neblinkal jsem.

Datum: 17.07.16 23:22
Vy víte, když jste sťatej, kolik máte promile? To si průběžně měříte?
*nevi*
Datum: 18.07.16 05:29

Už jsem starý na to, abych si ubíral s elánu ještě opicí. V průběhu života se mi to párkrát stalo, ale nedoporučuji nikomu to probuzení. Toho, kdo se pravidelně přivádí do stavu bezvědomí, považuji bud za nemocného a nebo s nižším iq. Vždyt napít se dá i pro náladu, radost ze života a ne sobě a okolí předvádět svoji ubohost, slabou sebekontrolu.

Od: balzerka
Datum: 18.07.16 12:58

Jedna taková opice rozhodí minerálové hospodářství v těle na několik týdnů. A ještě ten trapas, že jsem se někde válel, něco hulákal, něco pozvracel. Dejte pokoj!

Datum: 18.07.16 14:16

Ano, je to můj velký sen mít trojku pod kůží. Ráno se pak budím prochcán skrz na skrz.

Párkrát v životě jsem byl ožralej slušně, ale že by mi to přinášelo nějaké potěšení, to ne. Já mám rád napít se do náladičky a dost. Doby, kdy jsem si dal v hospodě pivo a na to panáky jsou naštěstí dávno pryč. Teď si dám jedno dvě pivka nebo vínko (tvrdé nepiji) a jsem v pohodě. Ráno žádný bolehlav.

Od: axus®
Datum: 18.07.16 14:42

Jo, je...alespon jednou bych sel spat strizlivej.

Datum: 18.07.16 15:31

jj, hodit do sebe šest rumů ti možná připadá jako hezký tvrďácký sen. Ale věř tomu, že co přijde potom, je opravdu nic moc. Vědomí je zamlžené, svět se s tebou kymácí, máš problém trefit se na svoji židli, vlezeš na nespávné WC, počuráš si nohavice, zapomeneš si zapnout gatě, ani pořádně necítíš že zvracíš a nevidíš kam zvracíš, ani před kým zvracíš, no prostě paráda. Až potud to byla jen pořádná ostuda a slabý odvar proti tomu, co ještě přijde. Kocovina totiž není nevolnost a bolení hlavy. Kocovina po těžkém draku je stav, kdy ti bude zle úplně všude, i v palci u nohy. Celý den budeš skuhrat a v slzách slibovat : Já už nikdy nebudu pit.

Tak na zdraví. *pivo*

Od: fany
Datum: 30.07.16 17:29

Je to prima se zhulákat jak carský důstojník a nechat se v alkoholickém bezvědomí kdekým znásilnit, třeba i romem, už se to stalo. Takové následné malé romčátko je k zpestření života určitě to, co sis přála, o čem jsi snila. Ale jsou bejbyboxy, tak neboj. Je to paráda se udusit, protože zvracím a zvratky vdechuju, jak Petr Muk. A proč nezabít v mozku další miliardy buněk a stát se ještě hloupější než jsem a prezentuju se. Mám jiný sen, nepotkávat v životě podobné hlupáky.

Datum: 30.07.16 17:41
Co porad mate s tim mit tri pod kuzi nebo v zile.Jste alkoholik,ze kdyz nemuzete pit,tak si o tom chcete alespon povidat? Na 3 promile se jen tak nedostanete a i kdyby tak o tom stejne nebudete vedet. Jdete to zkusit a pak nam muzete rict,jestli je to Vas sen. To uz vypada jak nejaka uchylka :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.