Alkohol v krvi

Od: Datum: 17.07.16 17:58 odpovědí: 7 změna: 18.07.16 09:11

Chci se zeptat za jak dlouho můžu jít za volant když jsem 2 dny pila? Nezdá se mi že mám zbytkový alkohol ale určitě tam bude;) máte někdo spolehlivý tip jak to zjistit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.16 18:16

Spolehlivý tip je koupit si alkoholmetr, jinak dva dny jsem pila není žádný přesný údaj - může to znamenat "dva dny za sebou jsem měla dvě piva" nebo taky "byla jsem tak v lihu že jsem o sobě nevěděla" .) chtělo byt o uvést zkonzumovaný alkohol .)

Od: mis
Datum: 17.07.16 19:47

No spíše ta druhá varianta až na to že jsem o sobě věděla...:-D*hi*

Datum: 17.07.16 19:57

Na netu je nepřeberné množství kalkulaček, ale jde jen o velmi orietační zjištění. Zajděte si na rozbor krve nebo kupte tester. Jinak vaše informace o konzumaci je podobná, asi jako by jste se zeptala "Dnes jsem byla na tůře, bolí mě nohy, kdy mohu vyrazit na další?"

Od: akym®
Datum: 17.07.16 19:58

Když budete vědět co a kolik a kdy jste přestala, tak tímto to vypočítáte: http://alkoholmetr.cz/ ; je to jednoduché, příjemnou zábavu.

Datum: 17.07.16 20:18

Když je někdo psychicky na výši tak, že musí dva dny chlastat aby byl úplně na prach, tak by měl být zbaven svéprávnosti a deportován na nějakém střeženém ostrově, natož aby vlastnil vůdčí list.

Datum: 17.07.16 22:04

Sice na otázku taky neodpovím, ono totiž už taky není jak, ale od tebe –Ernie- jsem takový komentář skutečně nečekal. Jen proto, že někdo dva dny "slaví", ještě nemusí být blázen. Ty sám jsi nikdy nic nevypil? Odpovídáš tady v poradně celkem rozumně, ale tímhle jsi se u mě (doufám že i u ostatních) opravdu hodně shodil.

Datum: 18.07.16 09:11

Také tento hloupý a bezdůvodný útok nechápu. Je to věc každého jedince a pokud jste vy sám abstinent, pak nechápu, proč se vůbec zapojujete do diskuse?

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.