Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.16 00:38

Po směru ručičkových hodinek. Logika, analýza. Inu, chlap jako vyšitý. *smich*

Datum: 17.07.16 00:47

na obě dvě strany. Dá se tomu naučit

Datum: 17.07.16 02:04

Ve směru hodinových ručiček...

Od: pohankaa
Datum: 17.07.16 08:00

První pohled je, že doprava, po směru hodinových ručiček.

Když chvilku vydržíte, tak se točí chvilku na druhou stranu, a protože je Vám to divné, zkoumáte to.

Já jsem si kontrolovala chodidla, tedy jak přešlapuje. Ve chvíli, kdy se Vám otočí proti směru a sjedete očima na tlapky, tak v tu chvíli se okamžitě otáčí do směru hodinových ručiček.

Takže původní otočky do prava a občas tam hodí figuru doleva. Jak píší, podle těch hemisfér, mě převažuje doleva logika, analýza. Ale jakmile se začne točit na druhou stranu a podívám na chodidla, tak tam je slabé místo a panenka se opět začne točit doleva, jak správně má /podle chodidel/. Pohyb chodidel neodpovídá točení proti směru hod. ruč.

Je zajímavé, že na kontrolu zvednuté nohy /levá, pravá/ to nefunguje, ale pouze když sjedete okem na ty šlapky a chcete je zkontrolovat, to se okamžitě převexluje do směru hod. ručiček.

Každopádně pěkné. Mě více převažuje logika - levá hemosféra, ale i ta intuice - pravá hemisféra - tam je dostatečná.

Datum: 17.07.16 08:22

zajímavé, díky :) když sjedete dolů, jsou tam 3 obrázky vedle sebe - vpravo se točí barevně označená dívka doleva, ta vlevo doprava, uprostřed je černá... schválně zkuste kouknout na některou označenou a z ní na tu černou uprostřed, bude se točit stejně...

Od: jofa®
Datum: 17.07.16 08:25

Jak píše sebod, dá se to ovládat a bude se otáčet na jakou stranu libo.

Datum: 17.07.16 09:41

Mně se to pravidelně, asi po 4 vteřinách, střídá, bez vl. vůle. S vůlí se to dá ovlivňovat. Dolní obrázek vůlí sjednotím, aby se obě po straně točily stejně, buď obě vlevo, nebo obě vpravo. Všechny tři mi sjednotit nejdou, asi to není možné.

doplněno 17.07.16 10:18:

Dnes jsem to zkusila znovu a výsledky jsou jiné. 15 otáček vlevo a 18 vpravo. Pokud vypnete mozek a jen zíráte, tak si obrázek žije vlastním životem, točí se samovolně. Pokud začnete uvažovat, zapojíte druhou hemisféru, tak ho už začnete ovládat. Přepínáním hemisfér otáčíte směry. Sledování špiček mi nic nedělá, asi jde o přepnutí hemisfér změnou myšlení.

Od: wamp®
Datum: 17.07.16 12:23

Samozřejmě,že se ta potvora otáčí na obě strany :-D

Optické klamy mám velmi ráda,číhněte na další...

http://virality.cz/opticke-klamy/

Od: coco
Datum: 17.07.16 13:09

Otaci se zrcadlove podle smeru pohledu vlastnich zornicek kterehokoliv pozorovatele - kam zrovna zamirite zrak, cili jak casto kouknete vpravo/vlevo, tak casto meni smer otaceni, treba i po vterinach :)

Datum: 17.07.16 12:01

Odpověď dává stín.

Datum: 17.07.16 12:31

Mně se točí jak kdy - poprvé jsem na tento trik/ test narazila asi před 4 lety a tehdy se mi, mám dojem, točila doleva. Od té doby to ovšem bylo velmi různě a teď jsem ji viděla se otáčet doprava. *smich*

Od: pt®
Datum: 17.07.16 17:19

Tak když jsem koukla na první obrázek, točila se doprava, pak jsem koukla na ty spodní tři a chvíli dělaly "bim bam, bim bam" a nakonec se krajní točily každá jinak a prostřední podlé té krajní, na kterou jsem koukala...

doplněno 18.07.16 12:33:

"blesik", *placni*

Datum: 17.07.16 18:23

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.