Trapné tv reklamy

Od: Datum: 19.02.13 18:34 odpovědí: 23 změna: 22.02.13 16:39

jak na vás působí tv reklamy během vysílání pořadu, který ja zaměřen na gastronomii a do toho strčí reklamu na vložky pro únik moči, nebo přípravek na pálení a svědění zadku (hemeroidy)?

doplněno 19.02.13 18:35:

dokonce jsou výrobci sponzoři pořadu*blee*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 19.02.13 18:36

Nepůsobí - začne reklama - jakákoli - a ´automaticky´ mi vystartuje ruka po DO...

:-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: metallica*
Datum: 19.02.13 18:42

na reklamy už jsem si zvykla co ale nesnáším když během opravdu napínavé scény pustí reklamu...

doplněno 19.02.13 18:43:

to pak úplně kazí moment toho filmu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 18:43
avatar

Reklamy nesleduju, většinou vypínám zvuk. Pokud mi ovšem už něco uvízne v paměti, bývá to třeba vtipný slogan o kterém ale netuším, k jakému výrobku se vlastně vztahuje (příkladně nemám ponětí, co nabízí reklama se sloganem "nemusím, já už ho vidím").

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 18:55
avatar

a já už jsem reklamama natolik odrazen že si raději film stáhnu místo toho abych se na něj díval v TV protože v TV trvá jen kvůli otravným reklamám déle a nic s toho nemám protože potom se ty filmy návzájem prolínají jak mezi nimy přepínáte .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 19:05
avatar

Já zase reklamy docela rád sleduju. Jsou to právě reklamy, díky kterým máme komerční televize. Protože komerční televize nevydělávají na to, že koupí drahá práva na filmy a pak ještě za docela velké peníze vysílají v pozemáku. Takže reklamy jsou nutné zlo. Spíše mi mnohem více vadí nedodržování televizního programu, kdy některé pořady začínají klidně o 15 minut později, než je uvedeno v programu. Některé reklamy jsou i docelaq vtipné. Mimo to Nemusím, ja jž ho vidím je z vánoční rekamy na Kofolu. I když lidé tvrdí, že reklamy nesledují, nebo že se nenechají lehko ovlivnit, reklamy jim v hlavě prostě uvíznou v podvědomí. Podle některých průzkumů až 20 % lidí nakupuje podle rekamy, aniž by si to uvědomovali.

doplněno 19.02.13 19:08:

Mimoto


tahle reklama na Kofolu je docela povedená a vysílá se již několik sezón jak u nás, tak na Slovensku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 19:22
avatar

Ano, "nutné zlo". Je mi jasné, že by to bez nich nešlo. Nesleduju je, ale když už se nedokážu reklamám vyhnout, mají na mě většinou přesně opačný účinek. Téměř zásadně se vyhýbám výrobkům z (nejen) TV reklam. Prostě jakmile mi někdo něco vnucuje, jsem proti tomu výrobku zaujatý.

doplněno 19.02.13 19:25:

Jo a tahle zmíněná reklama se mi taky líbí, ale doteď jsem netušil, že je na kofolu. Mimochodem, kofolu mám docela rád (rozhodně radši, než nejrůznější koka - citro - pepsi a jiné koly).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 19:06
avatar
No, já mám reklamy trochu ráda, protože když si chcete třeba odskočit na WC, tak aspoň nezmeškáte kousek filmu. *palec*
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 19:25

kristka. Přesně tak. pamatuji si kdysi, kdy ještě reklamy ve filmech nebyly, jak člověk potřeboval na záchod, vybral si okamžik, kdy si myslel, že se nic nestane a když přiběhl ze záchoda (gatě na půl žerdi), tak z hlavního do té doby kladného hrdina byl padouch . A člověk nevěděl proč.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 19.02.13 19:35

Sebod - ale tomu už se říká choroba 3M...

*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 20:25
avatar

Působí to na mě stejně jako reklama na jakékoliv jiné zboží, protože to je zboží jako každé jiné. Protože každý z nás může jednoho kalného nevlídného rána zjistit, že se stal pro toto zboží zákazníkem a cílovou skupinou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 21:37
avatar

musím říct, že na mě podobné reklamy působí nepříjemně - únik moči, problémy se stolicí a prostatou, popř. zuby které nedrží na patře apod. se týkají intimních záležitostí - proto mi rozjásané reklamy, jak si elegantní dáma poradila s únikem moči, připadají fakt nevkusné...

ale ty "obyčené" reklamy mi nevadí - aspoň mám čas si odběhnout, uvařit kafe apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.13 21:43
avatar

Když sleduji jakékoliv reklamy,působí mi to nejen únik moči,bolení zubů,ale i únik stolice.To když si uvědomím,.že si cenu reklamy odečítají z daní a pak kňučí vláda,že nemá peníze pro důchodce,nemocné a děti.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 19.02.13 21:45
avatar

Tak si tak v klidu koukám na reklamy a najednou mi je ti pitomci přeruší filmem... *smich*

Já nějak cílevědomě na TV nekoukám, pokud nejde zrovna o zprávy, zajímavý dokument nebo starší český film, a obsah reklam téměř nevnímám. Někdy mne zaujme nějaká vtipná reklamní hláška, ale málokdy si vůbec uvědomím, co vlastně "reklamují". Ale asi je to podobná "prekérka", jako když Pohlreich v každé restauraci nejdříve vyhodil všechny kečupy a podobné pochutiny, přitom sponzorem byl snad Heinz...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.13 06:53

Reklamy mi vůbec nevadí, přesně jak tu někdo píše, díky nim máme svobodné televize na které nemusíme přispívat socialistickým příspěvekem, který je dle mého názoru proti ústavní, platím za něco co nechci, nevyužívám a neobědnal jsem si, jen proto že mám TV a můžu si ten program naladit... šílené a možné jen v ČR. Naopak reklama mi např. u HBO chybí, jsem zvyklí si za 2-3 hodinový film odskočit na WC, připravit jídlo, čaj apod. Ano mnohdy jsou reklamy vkládany velmi necilivě, v napínavé akční scéně, uprostřed dialogu apod., ale pořá to u nás nedosahuje šílenostma z Markízi a hlavně JOJky... Kdy zbývá do konce pořadu 30 minut a oni vloží 7 minutový reklamní blok a další vloží cca 4 minuty před koncem... Tomu říkám šikana diváků Ale u nás je stále považuji za přestávku, kterou často a rád využívám... a je mi jedno jestli je raklama na hemeroidy nebo přípravek na erekci apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.13 09:04
avatar

Často mě nazvedne, když čtu - to je možné jen u nás. Jako bychom byli nějací exoti. Tak se podívejte, kde se platí koncesionářské poplatky a v jaké výši:

Česko 87 EUR, Itálie 111, Francie 123, Irsko 160, Velká Británie 169, Německo 216, Švédsko 232, Finsko 245, Rakousko 265, Dánsko 309, Norsko 317 a Švýcarsko 365 EUR.

doplněno 20.02.13 09:06:

A co byste řekl tomu? http://www.abclinuxu.cz/zprav…ncesionarske-poplatky-povinne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.13 08:51
avatar

Na reklamy jsem alergická. Běží pěkný film a už po 15 - 20 minutách od začátku na Vás najednou z televize zařve: Jogobelááááá, jogobeláááá. Okamžitě přepínám na jiný program.

Reklamu si chválí ponejvíc kuřáci, protože si prý během ní mohou odskočit na balkón popustit uzdu své neřesti.:D

Děláme to tak: Pokud bude v TV film, o kterém víme, že v něm budou reklamy, stejný film si vyhledáme na počítači, přehrajeme, umístíme na hlavní stranu, na tapetu, spojíme PC s TV a pak si jej bez reklam pustíme. Naposledy to bylo Léto s kovbojem. A bez reklam to nemělo chybu. Jaga.

Jediné 2 reklamy mě pobaví: Holčička s kancem a pak Asi jinej gang. *palec*Ostatní jsou trapné, třeba ten čůrací pán s Prostamolem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 20.02.13 09:01
Vadí mi dlouhá doba u reklam a nejspíš se vrátili ke řvani.Minulý týden-víkend? jsem skoukla jeden z mých oblíbených filmu s Seanem Connerym /První Rytíř a film byl strašně moc tichý a když došlo k reklamě tak jsem musela urychleně stlumovat zvuk a pak po konci zas volume vpravo.To jsem měla co dělat abych se neprerazila o stůl.Vadí mi reklamy na Kfc a McDonalds ted právě s McBuček už ten název rve uši.Že by Bůček pravý český bucek prodávali v Mc za 79kč?! No a samozřejmě už zmiňované čůrani-Na myslivce máš mizernou mušku...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.13 09:48
avatar

Naprosto všechny reklamy, bez vyjímky, mě pěkně sejří. Ale co už?! Když právě díky nim neplatíme majiteli stanice za filmy, které můžeme sledovat. Tyto reklamy na ně vydělají. ;) Čt1 má zákaz reklam, tak zavedla "sponzory" a ostatní se toho také chopili. Je to obchod. My si ty peníze, které nemusíme platit, odpracováváme tím, že se naštváváme a přepínáme a jdeme si udělat kafe a přežíváme to. *modla*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.13 10:39
avatar

Ano, včera mě dost vytočila reklama na hemeroidy během VIP Prostřeno - připadá mi to až nechutné (i když ten zadeček na začátku je hezký ;)). Také si raději filmy stáhnu, i seriály je to úplně o něčem jiném to vidět bez reklam. Třeba seriál Medium, který trvá 40 minut, a jsou v něm 3 bloky reklam, tak to úplně rozbije. Stáhla jsem si ho a je to úplně o něčem jiném.

O vánocích jsem TV vůbec nesledovala, a "sjížděla" jsem Zoufalé manželky od 1. dílu, 1. řady na DVD. Opravdu krásné vánoce, bez reklam a bez neustále se opakujících pořadů do zblbnutí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: olaf71*
Datum: 22.02.13 16:39

přesně tenhle časový úsek jsem měl na mysly. soutěží se, kdo má chutnější jídlo a najednou uniká moč a je potřeba tomu zabránit i za cenu event. hemeroidů ;)

Od: knopka*
Datum: 20.02.13 10:52

Jj,chroupat u filmu brambůrky a koukat na menstruační vložku jak ji polévají modrou tekutinou a pak na ten zub s krví jak cinkne o umyvadlo dozvědět se něco o prostatě a završit mlsání návodem jak si poradit s hemeroidy...:D.Ale vadí mi hooodně že v ten nejnapjatější okamžit tam mrsknou štastnou rodinku co loví játrové knedlíčky!A je po napětí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.13 11:48
avatar

A co říkáte téhle reklamě? (Ta, pravda, není televizní.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 20.02.13 11:57

Velmi nebezpečná reklama - to by se ´holkám´ ukazovat nemělo... *smich* :-D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.