Internet nedodrzeni podminek

Od: Datum: 15.07.16 08:38 odpovědí: 2 změna: 15.07.16 13:16
Ahoj.Mam slouvu se spolecnosti na 3 roky..ktera mi poskytuje internet.Mam 70mb download ale casto to pada a jde mi to sotva 20mb ..chci prejit ke konkurenci.Jak muzu odstoupit od smlouvy?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.07.16 09:06

Jak máme vědět jak můžeš odstoupit od smlouvy když si sem nenapsal znění té smlouvy a obchodních podmínek?

Projít si body smlouvy a obchodních podmínek je základ. To by mělo být v obchodních podmínkách.

Pokud to tam není tak prostě napiš na papír "Odstoupení od smlouvy", napíšeš tam že rušíš smlouvu č. ..., která byla uzavřena mezi tebou tvoje identifikační údaje, adresa a daným subjektem ... sídlo, IČO dne ... Jako důvod můžeš uvést nedodržení podmínek, ale nemyslím si že je nutné důvod uvádět. Následky z toho plynoucí si už musíš dovodit sám. Prostě jim to oznam, ať si to svoje zařízení odvezou a tím to pro tebe končí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.16 13:16
avatar

Musel byste sem dát přesné znění smlouvy.

Ale obávám se, že rychlost stahování nebude důvodem k odstoupení od smlouvy. Poskytovatelé připojení k internetu mohou v obchodní názvech používat maximální dosažitelnou rychlost, ale pokud Vám ji Váš dodavatel výslovně nezaručil v písemné smlouvě ...

Podmínky a způsob odstoupení od smlouvy, případně možnosti a podmínky vypovězení smlouvy najdete přímo ve smlouvě a ve všeobecných obchodních podmínkách poskytovatele. (Nemáte-li VOP k dispozici, měl byste je najít na webu poskytovatele.)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.