Léky proti střevním potížím z jídla v exotice

Od: Datum: 13.07.16 12:05 odpovědí: 7 změna: 13.07.16 21:50

Dobrý den,

chystám se koncem července na dovolenou na Bali. V minulosti jsem měl střevní potíže na různých mých cestách v Severní Africe a ve Střední Americe. Prosím o radu, jestli nevíte o nějakých preventivních lécích, abych tento problém nemusel řešit.

Děkuji moc za případné rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.16 12:20

Endiaron je výborný, ale asi není preventivní. Užívá se při prvních potížích. Pak taky živočišné uhlí pomáhá. Pokud ale nebude mít průjem, z uhlí dostanete zácpu.

Datum: 13.07.16 13:05

Děkuji moc, ten endiaron jsem právě viděl někde v reklamě. Tak mě taky na něho zajímala recenze. Takže při prvních problémech si ho vzít.

Děkuji moc!

Od: kakamila
Datum: 13.07.16 13:05

Slivovice...před,i po jídle.

Datum: 13.07.16 13:43

To bych neměl problém, ale já chci jet na lehko, a tolik té slivovice nemůžu brát :D

Datum: 13.07.16 13:58

Souhlasím!když není tuzemská (resp.moravská ) slivovice tak jakákoliv i či importovaná pálenka (vodka, rum,whiska,koňak...)

Od: balzerka
Datum: 13.07.16 14:57

Málokoho minou průjmy, i když dodržoval všechny zásady. Endiaron, Smecta- sáčky, Carbosorb . V lékárně Vám poradí líp. Aj desinfekce na ruce ap. A během pobytu tam pít jen kupovanou balenou vodu. A taky pouze v ní omývat dobře ovoce. Bacha na nádobí, do kterého Vám servírují. V jednom bufetu v Maroku to umývali v takové hrůze, co tekla městem: Jak někdo radí slivovici, tak to prý fakt funguje, tvrdí známí,co přijeli z nějaké jihoasijské cesty. Kdo ji pil, prý byl ušetřen.

Datum: 13.07.16 21:50

Děkuji moc za rady! Já jsem ve Střední Americe měl takové potíže, že jsem 2 dny nemohl nic sníst ani vypít, všechno šlo buď jednou nebo druhou stranou. Až jsem z toho musel být ošetřen lékařem.. Tak právě nechci, aby se něco takového mi opakvalo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.