Nakupování přes bazos

Od: Datum: 12.07.16 15:21 odpovědí: 13 změna: 12.07.16 19:40

Dobrý den, chtěl bych se zeptat chci přes bazos koupit iphone 6s ale paní chce platit předem. Z důvodu velké vzdálenosti 380km není možné předání osobně. Jak se můžu proti tomuto chránit aby mi vše došlo v pořádku a abych nepřišel o celkem dost peněz?
Děkuji za odpověď.

doplněno 12.07.16 15:25:

Nechce poslat na dobírku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.16 15:22
Zajet si pro telefon osobně a pěkně z ručky do ručky
Datum: 12.07.16 15:23

Doplnil jsem. Bohužel to není možné

Datum: 12.07.16 16:05

Dobrý den,souhlasím s Danysem,na Poraďte.cz již bylo dosti případů,kdy prodávající nedodal zboží.Telefonů jsou plné obchody a slev také.

Od: zakuj
Datum: 12.07.16 15:24
At ti to posle na dobirku, nebo osobne. Proc si to nekoupis nekde v obchode s plnou zarukou a se vsim, nez naletet nejakymu podvodnikovi... Asi proto ze to je podezrele levny vid..
Datum: 12.07.16 15:29

Tak zas nejlevněji to není a napsala mi že je možné osobní předání v Děčíně. Ale na dobírku posílat nechce kvůli tomu že by potřebovala peníze co nejrychleji..

Od: kim®
Datum: 12.07.16 16:17

Nedávno jsem posílal balík v hodnotě cca 5 tis. Původně jsem to na dobírku posílat nechtěl, ale kupující mě přesvědčil, že balík určitě převezme, že s tím nebudou žádné problémy. Všechno proběhlo v pořádku, peníze mi přišly na účet asi pátý den po odeslání balíku. Pokud obě strany jednají férově, tak je to opravdu bez problému.

Datum: 12.07.16 16:29

Jak chce peníze předem tak ruce pryč!

Datum: 12.07.16 16:11

Jo takovych lidi co poslali neco dopredu a pak brecelo ... hlaven u mobilu , ktery muze prijit a byt nefunkcni , nebo vytopeny...

Tohle bych fakt neriskoval. Zalohu ano , ale ne celou castku.

Od: mamen1
Datum: 12.07.16 16:32

Vykašlete se na paní,peníze předem posílá jenom opravdový šílenec.Ušetříte si spoustu starostí do budoucna...

Od: kakamila
Datum: 12.07.16 16:32

Pošli jí předem náklady na poslání a pak už se můžeš jen modlit,že ti nepřijde cihla na dobírku.

Doporučuji jen osobní převzetí...vlak ti tam snad jede...

Peníze předem jen na Aukru nebo Paypal.

Datum: 12.07.16 19:02

Je možno se podívat co vše prodávající prodává a je tam občas i jeho hodnocení

Datum: 12.07.16 19:34

Chce peníze co nejdříve, ale nevadí ji několikadenní dohadování a možné rozmýšlení se zájemce? Podobné zboží jedině na dobírku, balíček ihned na poště rozbalit (u okénka požádat, že si chcete obsah balíčku překontrolovat, než bude platba odeslána) a v případě, že tam najdete tabulku čokolády (případ kamarádova známého), tak ihned zablokovat odchozí platbu a zavolat Policii ČR.

Od: asd1
Datum: 12.07.16 19:40

Přesně tak, do platby předem bych v tomhle případě nešel, jedině předem platba za poštovné a zbytek dobírkou (ochrana prodejce před nepřevzetím). Nebo osobně. Dobírku hned po zaplacení u přepážky zkontrolovat a stopnout peníze ještě na poště + policie podvod.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.