Co to muze byt za nemoc?

Od: Datum: 11.07.16 19:09 odpovědí: 8 změna: 12.07.16 13:07

Dobry den

Od sobotniho rana se potykam s malou horeckou (37,5 - 38) a lehkou bolesti hlavy pricemz pocituji zhorsenou motoriku jinymi slovy jako bych si dal panaka vodky a pak se zacal lehce motat. klouby me neboli jen zada ale to pricitam tomu jak jsem stravil sobotu a nedeli plus pondeli v posteli takze prelezenost a chybejici pohyb. Jist mi chutna, piju dost ale spis caje a vodu s citronem. Necitim se nijak slabe, ale treba na rizeni auta si moc netroufam. Otaceni oci na strany ci nahoru/dolu je lehce bolestivy.

Neni to pocatek infekce od klistete kterych jsem letos nekolik mel a posledni jsem si vytrhl prave v sobotu rano takze mohlo byt prissaty oz od patku a nebo zustalo v obleceni ktery jsem si oblikl dalsi den znova.

Zadny zarudly flicek po tele nemam jen po tom poslednim klisteti flicek cca 8 mm.

Chapu, ze toto nenahrazuje navstevu lekare ale uvital bych nazor nekoho kdo se s necim podobnym setkal.

Diky

doplněno 12.07.16 09:28:

Tak jsem tedkom prisel od lekare a dostal jsem antibiotika:

http://www.pribalovy-letak.cz/1006-azitrox-500

Pristi pondeli jdu na kontrolu tak uvidim.

Borelioza vyloucena, encefalitida - prilis kratky cas k inkubaci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.16 19:16

Když už to nějakou dobu trvá, chtělo by to doktora. Už to pozná. ;) To točení hlavy může být z toho, že ležíte. Po dlouhém ležení se hlava motá. Horečku do 38º bych nijak nesrážela. Když by povylezla, tak bych si vzala něco typu aspirínu. Paralen a tak.

Od: pb®
Datum: 11.07.16 19:20
Encefalitida? Upalovala bych na pohotovost a už ve dveřích hlásila klíště a všechny příznaky.
Datum: 11.07.16 19:23

Doufám, že už na té pohotovosti jste !

Datum: 11.07.16 19:30

Mě se hlava při zvýšené horečce taky motá, těžko soudit

Datum: 11.07.16 19:59
K doktorovi a udelat testy na encefalitidu.
Datum: 11.07.16 21:37

Taky bych to hádal na encefalitidu. K doktoru co nejdřív, může to končit i smrtí nebo ochrnutím.

Datum: 12.07.16 12:35

Zdravím, až budete vědět, prosím/e o info. Známá se byla podívat s rodinou (děti a manžel) u nás na Cornštejně, manžel v pohodě, vtipkoval... večer mu začalo být divně, brněly mu nohy, skládal se... v nemocnici netuší, co s ním, nohy cítí jen zčásti, má horečky, a nikdo nic neví.

Datum: 12.07.16 13:07

Tak doufejme ATB zaberou, přeji brzké uzdravení !

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.