Jméno filmu?

Od: Datum: 11.03.13 13:39 odpovědí: 11 změna: 22.04.13 14:25

Zdar nevíte někdo náhodou jak se jmenuje jeden film?Jediní co si pamatuju je,že tam přijede ňáká parta na ostrov a začne je tam někdo vraždit skončí to vlastně uplně otevřeně,když toho posledního přejede kamion.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.13 14:02

To nevím, ale trochu mi to připomíná nejkratší horror na světě:

Poslední člověk na světě seděl v křesle, když někdo zaklepal na dveře.:)

Od: walina*
Datum: 11.03.13 14:42

Možná Ostrov smrti,ale nejsem si tím vůbec jistá jelikož o kamionu na ostrově nevím *smich*vlastně nic o tom,že by tam byl kamion...://

Datum: 11.03.13 15:36

To mi připomíná buď Tajemství loňského léta, nebo Scary Movie...

Datum: 11.03.13 16:47
No aní jeden film co jste mi napsali to není.Na konci filmu běží poslední muž,který přežil a srazí ho kamión a vlastně nikdo nepřežije.
Datum: 12.03.13 09:00

Jo moc díky já myslím,že to bude ono.

Od: ladaadal*
Datum: 12.03.13 09:07

V pustině ale toho posledního nic nepřejede. Zachrání se s tou holkou, protože pořídí pozabíjet psy i toho tátu, který to všechno narafičil, protože dovedli jeho syna k sebevreždě.

doplněno 12.03.13 09:07:

Mám dojem, že odjedou jeho člunem z ostrova, už jsem to dlouho neviděl.

doplněno 12.03.13 09:09:

Něco podobného je taky Zabít nebo být zabit. Tam zase natáčí reality show s trestancema z celého světa s tím, že kdo přežije, dostane milion a svobodu. Pak se to zvrtne a povražděj i filmovej štáb.

Datum: 12.03.13 10:38

Nevím, co je to za film, ale nedávno (2 - 3 týdny) ho dávali v TV. Viděl jsem jen ten konec - vyleze na silnici, z mlhy se vynoří kamion, on se jej s rozpaženýma rukama snaží zastavit - a konec.

Od: ladaadal*
Datum: 12.03.13 10:48

Tak to nebyla ani Pustina ani to druhý. Nezkoušel jsi přibližně zjistit kdy to dávali a mrknout na program dozadu?

Datum: 12.03.13 11:33

zkus tv program na www.fdb.cz tam to je možno až 5let do zadu.

Datum: 22.04.13 14:25

Zdar,tak dík za všechny návrhy už sem to našel v programu,ale teď sem pryč a ten název sem zas zapoměl tak ho sem dám díl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.