Trapení s holkama

Od: Datum: 11.04.13 19:40 odpovědí: 8 změna: 12.04.13 10:43

Dobrý večer já mám takový menší problém! :( Já už čekám na tu pravou lásku snad 9 let a ona nikde! Co mám dělat už mě nebaví být sám potulovat se sám parkem nebo venku chci už konečně holku která mě bude milovat takového jaký jsem a bude mi věrná..adt Pochopte já mám 18let a nikdy v životě jsem neměl sex a už docela chci to zkusit! To není jenom o sexu to je tak všeobecně) Já když projdu kolem holek nebo holky tak hned se mi začně smát a nebo si o mě myslet buhví jaký jsem hňup! :( Já totiž špatně mluvím a trosičku mám odstaté uši já už nevím jak dál jestli mám skotčit tam a začít od znova poradte mi prosím vás Buď si holky dělají ze mě srandu nebo já fakticky už nevím co s tímto problémem!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.04.13 19:45
avatar

Verim , ze to musi byt fakt spatne ... jenze co jineho se da delat nez cekat? A prava prijde pro kazdeho to se neboj!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.13 19:53
avatar

Uši se dají přišít a vadu řeči odstraní logoped:) Snaž se a zamakej na tom, abys vypadal dobře. Ono totiž, ať se mluví jakkoli o tom, jaký je člověk uvnitř, na první pohled ti padne do oka vždy to, že ten a ten člověk je pěkný nebo vypadá fajn. Kluk se mi prostě musí fyzicky líbit, pokud se do něj mám zamilovat.

A když sám sebe považuješ za hňupa, tak se nediv, že tě za něj považují i holky. Přestaň se litovat a běž s tím něco udělat:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarcula*
Datum: 11.04.13 20:17

Ještě jseš mladej.Lásku najdeš.Každý lásku najde někdo později někdo v ranném mládi.Já když potkala poprvé na slepém rande manžela tak jsem se lekla.Po hodince jsem zjistila,že se sním dá normálně mluvit,že je fajn a začli jsme spolu chodit ted jsme spolu 10 let a stoho skoro 8 let svoji máme 4 malé zdravé děti a pořád si ladíme do noty.Dej si udělat moderní sestřih pořádně se obleč hlavně sám sobě neschazuj sebevědomí to je to nejhorší co můžeš udělat.Že máš vadu řeči není zase taková tragédie.Kdysi jsem chodila s klukem co koktal a neměla jsem problém.Znám kluky kteří jsou velice škaredí a neříkám to o nich jen já a jaké mají krásne holky.Jak se říká trpělivost růže přináší a věř,že přinesou i tobě.*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 11.04.13 21:59

Nejdřív zapracuj na sebevědomí a udělej vše proto, aby sis věřil. Nikdo rozumný nechce partnera, který si o sobě myslí, že je hňup.

Pokud máš vadu řeči, určitě zajdi k logopedovi a navštěvuj ho, dokud se to neodstraní. Mohl by to být problém i v získávání práce atd. Navíc ti to zvedne sebevědomí.

Určitě se ti nesmějí všechny holky. Je celkem běžné, že kluk v tvém věku ještě žádnou holku neměl, to přijde ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: patolog*
Datum: 11.04.13 22:06

Pokud jen čekáš, tak je dost dobře možné, že se dříve dočkáš důchodu. Tím neříkám, že bys měl být nějakým lvem salónů, ono stačí být v kontaktu s lidmi a fyzicky se s nimi stýkat. Čím více skupin, tím lépe. Může se jednat o party, kroužky, kluby, zájmové spolky, třídy, kurzy,... Já jsem se třeba s manželkou setkal ponejprve na diskuzním fóru při řešení jedné z hledistka teoretické biologie velmi zajímavé otázky. Součástí onoho dnes již zaniklého fóra byly ošem i občasné srazy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.13 23:39
avatar

já jsem to hledání vzdal už uplně. Teď si žiju ve svém světě, nemám kamarády, kamarádky, holku, přátele. rodina se mi rozpadla a jsem sám. trpím depresemi, které léčím alkoholem.. kdo mě zná, říká o mě že jsem fajn člověk, že jsem hezkej, šikovnej a chytrej a spoustu dalších nesmyslů, kterým nevěřím. Přes léto si zajedu občas na koupák, v pátek chodím na pivo a přes víkend odpočívám, abych měl energii na další týden a zvládl to v práci. nemám žádnou vadu řeči ani jiný handicap, ale neumím se bavit, proto o mě nejspíš žádná holka nezavadila. prostě to neumím. Vzdal jsem hledání a jakoukoli naději. když jsem byl mladší, chtěl jsem se vším zkončit. dopadlo to tak, že mám jizvu na levé ruce a žiju dál. Toto jednání nikomu nedoporučuji, pak jsem ani nevěděl jak to vysvětlit doktoru. A výrokům typu "ta pravá se jednou najde" taky nevěřte. to jsou holé fámy a nesmysly. Já jsem se uzavřel sám do sebe, nejsem spokojený ale nic mi nechybí. Smutek a zoufalství na veřejnosti nedávám znát - tvářím se silně, ale uvnitř skrývám lítost, žal a smutek. jen čekám až zestárnu a celý můj příběh zkončí s prázdnou stránkou bez jediného písmenka. Často se domnívám, že tu jsem omylem a hledám cestu, kudy se z tohoto světa dostat.

Asi to sem nepatří. Omlouvám se, kdyžtak to smažte

Ohodnoceno: 0x
 
Od: takytoznam
Datum: 12.04.13 10:36

Pravá se třeba nenajde, ale zkusit se to musí, pokud bys jí chtěl, tak je chyba vzdát hledání, protože najít se může třeba v 70 letech a dalších 10 let můžete být spolu. A i to hledání může být smysl života - třeba jen organizovat výlety za poznáním kdy se sejdou 4 lidi co jsou sami, jedou na výlet něco poznávat a pak se zase rozejdou. Jen čekat na konec nebo tomu pomoct je škoda...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nesedvkoutku
Datum: 12.04.13 10:43

Nečekej ale hledej! Začni chodit do tanečních, někam do oddílu sportovat, jezdi na výlety (zájezdy) atd. atd. Taky můžeš zajít do divadla nebo k logopedovi aby ti pomohli naučit se líp mluvit.. Nekoukej do zrcadla jaký máš uši, ale koukej po holkách jestli na tebe nějaká fajn nemrká a těm co se ti líbí dones kytku nebo je někam pozvi. Ono to může být i tak, že se některý i líbíš, ale neví jak tě osovit tak se ti směje...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.