Zajímavé fotoalbum

Od: Datum: 07.07.16 20:48 odpovědí: 6 změna: 08.07.16 10:31

Zdravím. Přemýšlím, jak zajímavě udělat fotoalbum z dovolené. Jinak než klasicky vyvolat fotky a našoupat je do fotoalba s igelitovými kapsami. Chci něco, kam bych dala i pohledy nebo vstupenky, nebo tam něco nalepila, napsala... Nebo jakékoli zajímavé album. Moc se mi nelíbí takové to album, co si uděláte na počítači a vytisknete jako knihu - navíc bych tam nedala ty pohledy a vstupenky.

Jediné, co mě napadlo, je takové to album s nalepovacími růžky. Nenapadá vás něco jiného? Díky. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.16 20:52
avatar
Ano, napadá mě něco úplně jiného. S největší pravděpodobností budete jediná, kdo si výsledné album bude někdy prohlížet...v lepším případě. ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lolo
Datum: 07.07.16 21:00

Jo, to je mi jasný, ale stejně ho chci. Mám takové věci ráda a ráda je dělám. Někdo se jde večer ožrat do hospody a nechá tam 600 Kč, já radši večer vyrobím za 600 Kč fotoalbum. ;)

A na večer strávený chlastáním si také už nikdy nikdo nevzpomene, v 99% případů - a stejně to lidi dělají. Prostě každý dělá, co chce a nemusí se na to 1000 let poté vzpomínat.

Takže k věci, prosím. :)

Datum: 07.07.16 21:06

Album s nalepovacími růžky mě také napadlo a docela bych mu fandil. Jinak vám nic lepšího neporadím a naprosto s vámi souhlasím. Dnešní alba jsou příliš sterilní, ale do toho "růžkatého" by to chtělo udělat výběr TOP snímků. Tam se jich 300 (naštěstí) nevejde. Máme album z ryze přírodních materiálů v ruční výrobě a jde o surový, vláknitý papír s růžky tvořenými z lýka, ale tam je rozměr fotografií daný. Rozhodně je tak trošinku netradiční zpracováním a velmi lehounký.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 21:20

lolo. Vezmi třeba čtvrtky a začni tvořit. Semtam fotku, vstupenku, nějaký obrázek. K tomu občas napiš komentář. Mám něco podobného pro vnoučata. Vždycky jen pár fotek za určitou dobu. Ne žádný desítky, či stovky kusů. Prostě pět let jejich života na cca 10ti čtvrtkách. A představ si, že občas po tom sáhneme a prohlížíme a vzpomínáme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.07.16 22:02
avatar

Vím, že existují tzv. "samolepící alba". Myslím, že na účel, který tu popisujete, by se hodilo. Než abych popisovala co to je a jak funguje, koukněte třeba na stránku https://tradag.cz/cs/clanky/samolepici-album. Existuje jich spoustu druhů, třeba si vyberete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.07.16 10:31
avatar

Z dovolené si nechávám tisknout fotoknihu. Není to až tak drahé (po prázdninách bývají akce) a efekt je nesrovnatelný. Pokud kromě fotek tam chceš mít i pohledy, vstupenky, letáky, účtenky... není nic jednoduššího, než je naskenovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.