Neustálé sucho v puse

Od: Datum: 07.07.16 20:40 odpovědí: 4 změna: 08.07.16 10:08

Poslední dobou mám neustálé sucho v puse. Když se napiju sucho nachvíli přestane, ale po chvíli opět sucho začne. Jak se toho sucha v puse mám zbavit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.16 20:47

Nejlépe poradí lékař, může to být příznak nemoci.

Jediné, co mě jako laika napadá: když máte sucho v puse, ČEHO se napijete? Pokud sáhnete po čaji nebo limonádě, tak to nepomůže, limonáda žízeň naopak zvyšuje (marketingový tah) a čaj ji sice na chvíli uhasí, ale odvodňuje, takže za chvíli máte žízeň zas.

Zkuste se napít čisté vody, ta je na žízeň nejlepší. Pokud žijete ve městě, kde není dobrá voda, převařte si ji a nechte ji chvíli odstát.

Datum: 07.07.16 20:50
Zdravim. Sucho v ustech muze byt zpusobeno mnoha faktory. Neberete nejake leky? Taky urcite druhy neuroz se projevuje suchem v ustech. Nemate ted nejake nervy? Ani si to nemusite uvedomovat. Pak pomuze zklidneni k vetsi tvorbe slin. Taky to muze byt cokoliv jineho. Doporucuji skocit k obvodakovi. Budete moudrejsi...
Datum: 07.07.16 21:12

Mě napadla jako první cukrovka.

Datum: 08.07.16 10:08

Mě taky. Nechejte si zkontrolovat cukr!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.