Peníze za sociální experiment

Od: Datum: 03.07.16 09:38 odpovědí: 11 změna: 03.07.16 16:45

Zdravím, narazila jsem na internetu na inzerát o hledání adeptů pro sociální experiment. Nebylo tam moc informací, pouze:

Dobrý den,

nabízíme jednorázový výdělek pro dívky. Hledáme adeptky pro náš sociální experiment.

Více informací sdělíme do mailu.

Je mi jasné, že to nebude jen tak ale i ze zvědavosti jsem tedy odepsala že bych se chtěla dozvědět víc, a odpověď přišla velmi rychle. Jde údajně o to, natočit video z webkamery (takže z domova), kde vypijete 0,3l tvrdého alkoholu a začnete číst knihu. Toď celé video. Netvrdím že to je nějaká legrace, já osobně byhc tohle nedala a asi by mi potom museli vypumpovat žaludek :D Každopádně za tohle údajně nabízí 25 - 30 tisíc a to je to co mi nehraje.

Takže máte někdo zkušnosti s takovýmhle přivýdělkem? Zajímalo by mě pokud tam ten podraz je, tak kde konkrítně vězí.

Díky za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bubla
Datum: 03.07.16 09:42

Ještě jen doplním.
Odepsala jsem na mail otázkou, zda je možné sepsat smlouvu, která bude obsahovat například dohodu o tom, že videozáznam nebude vytržen z kontextu.
Odpověď byla záporná s výmluvou na zdanění financí.

Datum: 03.07.16 09:49
avatar

Já bych všechno poslala na polici ČR. *sok* Nemyslím si, že všechny dívky budou roumné.


doplněno 03.07.16 11:03:

"Když ptáčka lapají,pěkně mu zpívají." Však šmejdi a podvodníci na takovém principu pracují. Tváří se jako solidnost sama. Však si to policie přebere a zhodnotí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bubla
Datum: 03.07.16 10:48

Co jim ale můžu říct? nic nezákoného tam takhle na první pohled není

Datum: 03.07.16 11:51
avatar

Jak mají ošetřené, že dotyční, kteří se přihlásí budou starší 18ti let?

Jaký to bude alkohol? Koupím rum a dám tam čaj, nebo si někde ten alkohol člověk musí vyzvednout?

Kde je psáno, že 3 deci tvrdého alkoholu žádnému z pokusných králíků neublíží? Každý organismus je jiný, může reagovat jinak. Někdo má skryté nemoci /cévní mozková příhoda, játra, ledviny, slinivka, šok, zvracení, astma/ a mohou se projevit, případně ohrozit přímo na životě. Jedná se o hazard. Nejsem zdravotník, ale může se toho projevit jistě víc. Mlaďoch se bude bát, aby ho nikdo nenačapal a bude experiment provádět, když nikdo nebude doma a tragédie může být na světě. To samé s polykáním mleté skořice. Udusit se může člověk hned.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 03.07.16 12:06

Zdravím, co je to za nesmysl, "sociálí průzkum" a ještě pro jistotu, jen žen, kdy úkolem je pozřít nemalé množství alkoholu před zapnutou web kamerou. Z toho mi vychází jen velký průřvih v podobě budoucího vydírání a taky možná proslavení se po celém světě. Nehledě k tomu, že obdobné experimenty se dělají s velice silným zdravotním zabezpečením a monitoringem už od prvního doušku. Už mají tvou meilovou adresu, tak si začni víc hlídat pc. Ještě mě napadlo. jestli "ozvat se jim" není právě onen průzkum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.16 12:15
avatar

Samozřejmě je to celé nebetyčná blbost a zahrávání si s poškozením zdraví a ztrátou dobré pověsti. Sociální experimenty se dělají, ale vždy je organizuje někdo důvěryhodný. Zpravidla katedry sociologie, lékařské fakulty a podobně. Vždy za dohledu lékařů a psychologů. Je něco jiného zjišťovat, kdy a jak se třeba u různých lidí v různém prostředí projeví ponorková nemoc, jak se zachovají v předem připravených kritických situacích, než se zlít téměř do bezvědomí a nechat se sebou dělat možné i nemožné.

Děvče, rozhodně se toho neúčastněte, i kdyby nabízeli dvojnásob. A na ohlášení policii případ také vidím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 03.07.16 12:20
Ohodnoceno: 0x
 
Od: bubla
Datum: 03.07.16 13:04

Osobně mi přijde také jako nejlepší nápad to ohlásit policii, každopádně jak se tohle dělá? Předpokládám že volat 158 protože nějaký hajzlík vyvěsil na internetu inzerát by nebyl až tak standartní postup.
Takže jakým způsobem se tohle dá provést?

Datum: 03.07.16 13:08
avatar

158 je číslo v případě nouze, ohrožení života, myslím, že nejlepší bude posbírat všechny podklady a buďto zajít osobně na služebnu, anebo nahlásit přímo na policii ČR na netu www.policie.cz. Asi bych z časových důvodů volila přímo net. Také vše dopodrobna sepíšete, dáte odkazy apod., je to jednodušší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 03.07.16 14:14

Nejprve si zjisti jméno firmy a podívej se na internetu čím se zabývá a na její minulost.

Být dívka, pít alkohol, číst knihu a fimovat se webkamerou za 30tis. není normální, takže za tím bude nějaký PODVOD.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.16 16:45

Ahoj.

Vůbec se mi to nelíbí. Jak je to po mejlech a ještě se u toho nalejvat! Jen blb by do toho šel. To ty hambačiny, co tu na ně dal někdo odkaz, jsou asi už za hotové prachy. Jestli je ta holčina opravdu dostane v takové výši je stejně otázka. Nějaké ty ,,reportáže na kameru,, jsem už taky zhlédl a už poznávám některé ty ,,herečky,, z ulice. Jedna už tam byla za nešťastnou stopařku, před tím za prodavačku plavek a prádla v obchodě a teď naposled tady jako realitní makléřka. Poznáte ji podle ještěrky v podbříšku na pravé straně. Je tedy otázka, kolik ji za to hambačení nabídli hned na poprvé? Kamera pobere všechno a střihač vyšmikne co se nehodí. Na saťáku taky dávají tyto dílka, jen jsou jinak střihlý. Jen nevím, proč tam nakonci píšou ve Staring čtyři cizí jména, když v tom ,,hrají,, dva lidi z Čech, mluví česky a tvůrce je nějaká společnost z Kanady.

Asi platí: Všichni lžou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.