Už vím jak zhubnout

Od: Datum: 02.07.16 23:38 odpovědí: 4 změna: 03.07.16 10:31

Ahoj.

Je to prosté. Dnes jsem na to při převažování po týdnu přišel. Stačí se rozhádat se všema babama. Nejméně s těma, co na revanž furt něco pečou a nebo vaří. Co by taky vlastně stařenky mohly jiného nabídnout? Namíchnul jsem sousedku, protože jsem měl říct něco, co nepochopila správně a že prý z ní dělám blbce. Šlo o nějaké detaily s ovladačema k TV a Satelitu. Už týden ,,trpím hladem,, a je to znát tak, jak bych si to přál. Squelý, jak málo stačí a hned se hubne. Už jde jen o to, aby to ještě chvíli vydrželo. Prej se už na mě poptávala.

Otázka zní: Chlapi, škodí vám ženský taky nějak podobně?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.16 23:40
avatar

ženský škodí, to dá rozum, ale bez nich to taky moc nejde. A ta tvá dieta akorát způsobí, že znovu přibereš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 23:50

Jo a nejhorší je, že si vážím jejich práce a přece potom nic jen tak nevyhodím. Už jeden kámoš před dávnými lety říkal: Radši trochu špatně, než něco nechat. Nebo když to sládek uvařil, přece to nevylejem. Ani druhej den tenkrát z hliníku a zvětralý.A bráchovi zase tetička říkala, že se zbytky nenechávají a dojídá se. Bylo to prý placený.

Datum: 03.07.16 00:49
avatar

To jsou slova lidí, kteří nikdy nebudou pány svého těla. Můj strejda se vždycky holedbal, že nevytřít si pořádně krk bůčkem, tak tady ani nemusí být. Tak tady od čtyřiceti není. Chlap jako hora...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.16 10:31
avatar

No ale zase, není ženská jako ženská. S mladou, štíhlou a žádoucí není moc času na nakupování, vaření a jezení. To se pak hubne zdravě. To musíte uznat! *hej*Jeslti jste ještě nezapomněl!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.