Co rikate na zajicka a gregorovou?

Od: Datum: 02.07.16 07:27 odpovědí: 42 změna: 12.07.16 21:41
Dobry den,koukam na zpravy a mam pocit ze jedine co tam resi je tento vztah...jaky mate nazor vy? mi uz to prijde pres caru.hana gregorova vypada na svuj vek dobre,ale pro 31leteho chlapa?predstava jak se svlikne a odlici,no nevim nevim...a hlavne on pry ma 2 male deti! kvuli tomu se rozbiji rodina? nevim kdybych byla jeho zenou,jestli bych mela plakat nebo se smat,ze mi je cca 30 let a podvadi me s zenou 60let? ja tomu fakt nerozumim...nebo je to vsechno jen divadlo aby se zviditelnili?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.16 07:42

A co když se vysvleče Gott, Horáček, Janeček a další co mají doma mladé manželky , to Vám nevadí? Nevěřte všemu, čím nás krmí bulvár, jen oni dva ví, jak to s jeho manželstvím doopravdy je. Paní Haně fandím, ať si užije... i kdyby to pěkné mělo trvat třeba jen rok, tak to stojí za to !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.07.16 13:41

Přesně tak. Když jsou páry ve stejném věku ještě neznamená, že jim to musí klapat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 02.07.16 07:43
avatar

Dobrý den, a Vy nevíte nic o tom, že přeci musí přeskočit jiskra a k tomu ta chemie?

No, stará stodola hoří dobře a chlapec nemusí živit ženu, ale nechat se ženou živit.

Jo, láska . Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 08:14

Co tomu říkám? Oboustranně výhodný obchod!

Poznámka pod čarou: Jsem rád, že se uživím hlavou a rukama a nemusím se vystavovat ve sdělovacích prostředcích.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naiva
Datum: 02.07.16 08:28
proste jim to nejak neverim,hlavne jemu ne...a uzit si i kdyby jen rok? no super-ale borec ma 2 male deti...kdyby byl svobodny ,fajn...ale co deti? jejich otec verejne hlasa ze se chce zenit.prijde mi to jako divadlo a jak jsem dosud mela pani hanku rada,tak tim u me fakt hodne klesla...
Datum: 02.07.16 08:40

Proč to řešit- líbí se jim to oběma, tak je to jejich věc co na to kdo řekne a co si myslí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.07.16 08:59
avatar

Co na to? Je to jen a pouze jejich věc a pro mne zbytečná starost!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.07.16 10:25

Naivo,dobrý den.Jaké city jsou ve vztahu 2 lidí vědí jen oni sami.Přesto znám několik párů,kde žena je výrazně starší a tito muži a ženy jsou spokojeni.Žena je pro ně kromě vztahu žena-muž i mateřská,pečovatelská. Nemusí vždy nutně jít jen o ,využívání, druhého.Jako mladé ženy hledají zabezpečení u starších mužů,stále častěji se stává,že mladí muži hledají jistotu ve vztahu se starší ženou.Starší ženy jsou dnes pěstěné,udržované,dobře vypadající,zkušené,jednají přímočaře,bývají zabezpečené,nemají přehnaná očekávání/kromě citových/ v sexu,netouží po romantice v běžném životě - muž se tedy nemusí tolik snažit ženu získat a udržet - jako mladou dívku,která očekává od života , všechno, a v romantickém oparu.Starší ženy tedy nabízejí to samé co starší muži mladým dívkám.Jde jen o to,že společnost na to u nás není připravena a proto to někoho udivuje- často právě dívky nebo mladé ženy,které se cítí být opomíjené až znechucené - vše je ale podbarveno právě tím ,bojem, o muže.Starší žena by měla být sama,žít pro vnoučata,mít trvalou,6 dioptrií,být obézní ,nezajímat se o modu - toto přemýšlení,bohužel,přetrvává...Jinou věcí je jeho původní rodina,se kterou se rozvádí - nevím,jaký vztah se ženou měl a co je příčinou rozvodu.Ženy,bohužel,často ,chápou,starší muže,kteří si najdou mladou dívku a opustí rodinu/pokud se to netýká přímo jich samých/ nežli opačný vztah.Ale v čem je rozdíl?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 02.07.16 10:29
Je mi to jedno jako ostatně celý bulvár. Nevím kdo se s kým rozvádí, koho momentálně píchá Jágr ani s kým podvádí Slováček Dádu. Vetché dědky a jejich mladé manželky taky nikdo neřeší. Takhle si užijí oba, děti je jasné, že mít nebudou a nějaké nechtěné těhotenství nehrozí a ani to nemusí řešit umělým oplodněním ja mistr Gott v téměř 70ti. Třeba je to naoko, párkrát se ukážou a mají balík v kapse. Proč jinak by sérebrity furt demonstrovali svoje nepovedené životy? Tak blbý snad nikdo není, ale odměna je lákavá. Pár fotek a průměrný roční plat je v kapse, no neberte to.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.07.16 11:09
avatar

Pb to napsala výstižně. Také si myslím, že je to kvůli penězům a kvůli zviditelnění. Být paní Gregorová třeba normální kasírka v Kauflandu s podprůměrným platem, těžko by se mladý zajíček chytil. Ale on asi ví, proč to dělá. Jinak by si podobnou babičku nenabalil. On ji uspokojí, ona platí. Nikdo mi nemůže tvrdit, že mezi podobnými lidmi věkově nesourodými jde o lásku. Ano, může jít, ale o lásku k tobolce. ;)

A paní ví taky své. Vzpomínám na její líčení, jak na Slovensku balila Radka, což se jí povedlo. Jenže ten už je pryč a tak líčí na další. Co na tom, že on má děti? Když se kácí les, lítají třísky!

Jinak mi jsou podobné bulvároviny fuk. Když je člověk důchodce, musí řešit jiné věci, než přemýšlet, s kým, kde, jak a za kolik. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 11:11

Je to pouze pouze pouze jejich věc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 11:19
avatar

A není to jedno? Jen vzpomeňte na metresy bohatých vládců v minulosti, zdatně jim sekundovaly i jejich drahé šlechtické polovičky. To snad jen Marie Terezie se po smrti manžela Františka Štěpána Lotrinského oděla do černého vdovského šatu a truchlila a jiní mužové ji již nezajímali. O čem by současný bulvár psal, kdyby žil každý umělec příkladným životem? Vždyť by to byla nuda. No a paní Gregorová se zviditelnila tím, že ulovila muže o generaci mladšího. To se hned tak každé ženě nepoštěstí, tak jí ho přejte a nezáviďte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 11:43

Co na to říkám? Já osobně bych do toho nešel ani po desíti pivech *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 06:47

Kecáš*haha*za ty prachy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 12:27
avatar

- no, třeba je to gerontofil - dneska jsou všechny uchylky velebené - tak proč ne i tato?! ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.07.16 13:33

Paní Gregorová na mě působí dojmem, že je vášnivá a energická víc než některé mladé holky. Vypadá dokonce dobře na svůj věk, tak proč by se do ní nemohl mladší muž zamilovat? Není jediná. Stačí, když si vlezete do diskuse starší žena, mladší muž a budete koukat, kolik starších žen mají nebo měli o dost mladšího muže. Většinou to tají, proto se to o nich ani neví. A každý není tak známý jako paní Gregorová. Nemusí být ani bohaté ty ženy. Píšou tam muži, kteří jsou na starší ženy. Moc jich asi není, ale jsou. Já jim to přeju. Je to jen jejich věc. Když může mít starší muž hodně mladou jako např. pan Vyskočil, tak proč by to nemohlo být obráceně?


doplněno 03.07.16 13:10:

Já třeba nikdy nechápala, co ženy vidí na tom Vyskočilovi. Nikdy se mi nelíbil. Ani za mlada. Ale každý má vkus jiný. U té pí. Gregorové mě to nepohoršuje, protože mě to ani nepřekvapuje. To mě spíš vadí zlatokopky typu Brožové.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 14:16
avatar

Nikc, souhlasím s vámi. Paní Gregorová měla o hodně staršího manžela - pana Brzobohatého. Jestli je to žena plná energie, tak asi nebude hledat partnera mezi důchodci, kteří už jsou za zenitem svých fyzických i duševních sil a nestíhají... Já ji chápu, ale už méně to, že ví, že je ženatý (v tomto případě bych se obávala, že jí to jednou může oplatit - no že si najde někdy jinou a mladší, starší už asi nee) ... Akorát bych ji nepřála, aby si z ní ten koloušek udělal stroj na peníze a nějak ji využil ke svému prospěchu. Ale tak snad ona ví, co dělá. A je pravda, že když se objeví vetchý muž s mladší ženou, tak to nikdo nebere tak zle jako v případě opačném - kdy si mladého borce namluví starší žena. To je najednou řečí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 13:43
avatar

Jediné, co mě na tom zaráží, že kvůli zachovalé starší paní se zajíček rozvádí s pěknou mladou manželkou, se kterou má děti. Možná je opravdu gerontofilně zaměřený, co my víme. Každopádně se to moc prožívá. :)

Holt vztahy starých dam a mladých mužů jsou obecně daleko méně tolerovány, než vztah dědy nad hrobem a mladé kočky. Zatímco děda je frajer, v opačném případě je žena trapná a muž málem úchyl...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 14:27
avatar

Myslím, že se jedná o silný sexuální vztah. Ona ve svém věku zná lepší praktiky a triky než mladé holky. On zase ve svém věku má mnohem větší výdrž než starší pánové. A pro bulvár se to pocukrovalo zamilovaností, protože to tak pro někoho lépe vypadá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jitun
Datum: 02.07.16 14:44

Osobně mě přijde trapná Gregorová. Sem tam i na netu naplákala jak se cítí osamělá a plky o Radkovi Brz. jako, že je nenahraditelný. Vždy byla nepříjemná, vše dokonale hrála. Radek Brz. byl prima mužský, ale asi neměl na ženy moc odhad.

Teď má Gregorová gigola, tak se bude předvádět, možná aby dohnala Kuchařovou.

Nakone zblbnul i Ondřej se změnou jména na Gregora - to už nechápu vůbec. Jestli pomatení mozků v jejich rodině zavinil hliník nebo vedra ví čert.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 15:09
avatar

Více informací bude asi v neděli před kostelem.Co je komu po tom.Je to jen jejich život !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iveta*
Datum: 02.07.16 15:37

Zdravím,také mě to nemile zaskočilo. Měla jsem paní Gregorovou za rozumnou dámu. Ve světě je tento trend u celebrit častý,tak se asi chtěla vyrovnat . Nebo měla pocit,že se o ní málo píše. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.07.16 15:54

Nebo ho jednoduše miluje a my to tady řešíme a hledáme důvody, proč tomu tak je. Snad je to taky ženská s city.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.16 16:35
avatar

nick

- no ona ho miluje určitě, lidi se divili spíše tomu chlápkovi - i když i on je mužský s city, to je fakt ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.16 13:15
avatar

Nic na to neříkám.Je to jejich věc,myslím,že svých starostí máme každý dost,tak nač se zaobírat blbostma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 03.07.16 13:46

Ja fandim Gregorce a preju ji, aby tomu jejimu frajerovi vydrzel apetit co nejdele - max.ho ale odhaduji na rok mozna 2 nez ho babka vyzdime *ua* a jestli ma jeste rozum v hlave tak si ho nebude brat, ale jen uzivat *jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.16 22:11
avatar

Že je to "jejich věc", víme snad všichni. Naiva se ptal na názor na tento vztah, tak myslím, že kdo názor nemá, nebo ho napsat nechce, nikdo ho nenutí. Za sebe můžu říct, že je to pro mně velká trapárna. Vadí mi na tom, jak se předvádějí, to Gott, Janeček, Horáček a ostatní nedělali. A to, jak na té svatbě ji před kamerami olíbával a hlavně osahával na prsou, jednou z leva, pak zas z prava, se mi zdá vrchol nevkusu. To už je za čárou. Úplně se mi zhnusili, dojemní a ubozí kašpaři . Nic víc. Myslela jsem, že má Gregorová větší úroveň.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.16 19:22
avatar

Blesik.Jestliže je to pro Vás taková trapárna tak proč to sledujete?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 00:23
avatar

jirka2

- proč bychom to nečetli?! - pro bulvár to musí být šťavnaté sousto - Patrasová se Slováčkem už jsou nudní ... a tady se nabízí něco lepšího !

Ony ty celebrity trochu ztrácejí smysl pro realitu, takže považují za normální to, co se obyčejným lidem zdá směšné - a ženy si navíc rády dokazují, že ještě nejsou staré - to je docela přirozené. Docela dobře se do jejích pocitů dokážu vžít - ale netroufla bych si na to !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 21:15
avatar

Právě! Chybí mi tam ta sebereflexe.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fialka
Datum: 06.07.16 19:26

Blešík *palec* chybí jim sebereflexe.

Fakt, že nemít p. Gregorová Radka Brzobohatého, tak se o ní neví. Ani v produktivním věku nebyla žádná extra osobnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 21:13
avatar

Jirk - p

Protože to vloží do programu, který sleduji?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.16 10:56

Možná moderní zlatokop

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 01:12

nebo gerontofil .-)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 05.07.16 02:20

Zdravím, jeden zde odpověděl dle mého gusta, pak je několik slušných, pár Velmi slušných a minimum zapšklých a dokonce dva, jenž bych zařadil mezi závistivce. Záměrně nechci být konkrétní, ale není problém číst znovu a dedukovat. Jasně,.: "Co mě k tomu vede?". Zášť? Ani náhodou! Ona? Nebýt pana Brzobohatého, tak je v zapomnění filmových dějin. On? Neznám a neživí mě a zatím neumí žít médii. Kdosi zde popsal, že je On v rozvodovém řízení, copak se tohle neděje denně? Nastal letní novinový provoz, kdejaká kravina bude fajn, ti pitomci si to stejně koupí aby mohli doma o čem kecat nebo aby mohli zkusit hodit nějaké téma mimo jídlo a práci, když už jsou vedle sebe. Kdo si hlídá emoce, tak je samostres a nepozná vlastní radost. Živí jsou krásní, prostě, vědí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.07.16 21:29
avatar

Je směšná ona i on. Nechápu proč se spolu vystavují před fotografy. Toho chlapa neznám, ale na ni si pamatuji, když byla ještě manželka Brzobohatého. Tam se tvářila jako o rodinu pečující mamina v pozadí a obdivující svého manžela. Asi se teď konečně utrhla ze řetězu a hodně jí hráblo. Ona je jako herečka naprostá nula a ten kluk nevím kdo je. Ale asi bude mít ona dost peněz, nebo má své renomé po Brzobohatém, nevím. A je tisíce žen, které na svůj věk vypadají dobře a neblbnou tímo způsobem. Nebo možná i blbnou, ale nemají potřebu to zveřejňovat. Je to chudák ženská, která "honí mládí za ocas". Teda přesněji řečeno, "honí mládí, jako se pes honí za vlastním ocasem". Nikdy ho nechytí...

Ačkoliv v tomto případě, kdo ví...;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 10.07.16 19:50

Suzy, dneska jsem viděla na koupališti pár ona asi 45, on asi 20 let. Nejdřív jsem si myslela, že je to syn, pak se ukázalo, že ne. Ona vypadala dobře, měla vylepšený obličej. Kdyby to bylo obráceně, tak by tolik pozornosti asi nepřitahovali. Je to takový nezvyklý.


doplněno 10.07.16 19:52:

Ten kluk si všiml, že na ně koukám, tak na mě taky koukal. Těžko říct proč. Na tak mladý nejsem.


doplněno 12.07.16 20:59:

Suzy, tak to je síla. To nemá budoucnost. Nebo myslíte, že má? :-D Takový vztah na dálku, navíc s velkým věkovým rozdílem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 19:53
avatar

Nick, včera jsem byla na návštěvě a představ si, že jsem se dozvěděla o jedné své známé, (bývalá kamarádka), které 66 let, že jela na na dovču na Kubu, tam se seznámila s klukem kterému je 21 let a má s ním milostný poměr. jezdí za ním dvakrát do roka a živí tam celou jeho rodinu, protože ti lidé tam nemají ani na jogurt, který mimochodem v té jejich vesnici ani není k sehnání. Babička toho kluka je mladší než jeho milenka. *sok* A představ si, že ji tam všichni milují a nemůžou se dočkat, až zase přijede. Bydlí v nějakých dřevěných chýších, takže když tam spolu v posteli vyvádí, ví o tom celá vesnice. Ona jim tam pokaždé nechá 100 dolarů a oni z toho celá rodina vyžije půl roku, než se zase ta moje známá vrátí. Dokonce tam každé ráno projíždí nějaký pekař který je placený státem, a každý z obyvatel té vesnice dostane zadarmo dvě housky ke snídani. Asi aby nechcípli hlady. Všechnu potravu mají z moře. Prostě jedí jen to co si nachytají. Nemají práci, nikdo tam není zaměstnaný. A to bych mohla psát dál. Já jsem to poslouchala víc jak hodinu a prohlížela jsem si autentické fotky. Jinak bych tomu totiž neuvěřila.

také tu mou bývalou kamarádku vůbec nechápu a představ si, že se tady tím i chlubí. Ale prý napřed nepřiznla jeho věk, říkala že mu je 32, nakonec se přiznala, že mu je 21 let a že šel zrovna vojnu...


doplněno 13.07.16 19:41:

No ona určitě nad nějakou budoucností nepřemýšlí. Prostě se jí to líbí a miluje ho. U něho jsou důvody smozřejmě jiné. Potažmo celé jeho rodiny. Mají tetičku z "Ameriky". Ale tam je tak strašná bída, že to tu mou známou zase tolik nestojí, pokud teda vynechám náklady na letenku. Ona za pár šprdliků po dobu co tam je, uživí celou rodinu. Tady jde o něco jiného. Ona si opravdu myslí, že je do ní i on zamilovaný. Vůbec jí nedochází, že ji mají za dojnou krávu, že by si určitě ten kluk nenamluvil tak starou babku ve své vesnici a "nezamiloval" se do ní. To by přece mohl, i tam jsou šestašedesátileté sousedky. Ale ty mají to samé hovno co má i on, tak proč by se zešměšňoval a namáhal. Prostě je to nepřirozené a vždycky je to účelové z jedné strany a z té druhé je to naivita, nebo nějaké zvláštní přesvědčení o tom, že je žádoucí i pro tak mladého kluka. Představa, že bych se se před tak mladým klukem měla svlékat a dokonce ho nechat aby se mne dotýkal, je mi doslova odporná a ponižující. Nezvládla bych to ani náhodou.

A co se týče paní Gregorové, nikdo vlastně neví jak to opravdu probíhá. Jsou to jenom fotky a to, co oni dva chtějí tady těm lidem předložit. Možná, že se doma smějí, vůbec spolu nespí, mají prostě přátelský vztah bez sexu a baví se tím, co se o nich povídá. Paní Gregorová může mít s tím mladíkem přátelskou dohodu, není sama a společně využívají těch médií. Jí je fuk co si o ní lidé myslí, když si může takovou srandičku finančně dovolit a jemu to pomáhá se dostat do popředí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 12.07.16 21:41
avatar

- nikc - 12.7. - 20.59

- proč budoucnost? - pokud jde o paní - v 66 letech by už měla dělat jenom to, co ji těší, na co ještě má sílu, náladu a možnosti. Starej člověk by si měl užívat co a dokud může - to je jeho budoucnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 02:03
avatar

Můj názor je takový.U takhle velkého věkového rozdílu silně pochybuji,že jejich vztah vydrží:-D, to prvak. A druhak,mediálně známá paní Gregorová ve své zamilovanosti je podle mě velice naivní,když je skálopevně přesvědčena,že ji tento mladík také bezelstně miluje.Až ji spadnou růžové brýle, pak teprve prokoukne jeho pravý důvod zájmu o ní.Z jeho strany půjde totiž víc než o sex o zcela něco jiného, přinejmenším o zviditelnění, vidinu dostat se do jiné společnosti a užívat bezstarostného života.Podle mě jde tvrdě za svým cílem.Pokud tedy není gerontofil, jak napsala culdafulda. I nick má také svým způsobem pravdu, ale mě nikdo nepřesvědší o tom, že v dnešní konzumní společnosti,kdy jsou peníze na prvním místě, se nenajdou mladí lidé, kterým víc jak na citovém poutu záleží na vidině snadného života a kdo jim ho poskytne, to snad nemusím ani psát.Stárnoucího chlapa docela chápu, když se zjančí do nádherné mladé holky, ale normální mladý chlap do ženy věkem pomalu starším než je jeho matka !? Ať je to jak chce, paní Gregorová prožívá nyní euforii zamilovanosti a vůbec ji nezáleží na tom, že je pro mnohé lidi směšná, Proč taky, žije si svůj život a pokud není trapná sama sobě nebo vůči svým dospělým dětem,tak ať si užívá, pokud se na to ještě cítí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 20:39

Píšete hlouposti. Oni nepotřebují, aby jim vztah vydržel 20 let a déle :-D. Prostě paní Gregorová je DNES spokojená, že má pěknýho, mladýho milence a on je asi také spokojený. A nám všem okolo je do toho prd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.16 20:50
avatar

nic. každého věc.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.