Lexaurin tablety, je návykový?

Od: Datum: 01.07.16 07:59 odpovědí: 8 změna: 03.07.16 00:42

Užíval jste někdo Lexaurin? Jak vám bylo? Co se mne týká, úžasný ""LÉK"". Mám teď problémy v práci a doktorka mi povolila si občas vzít. Pohodička. Prý je návykový, ale já myslím, že když se odstraní primární problémy, není důvod ho brát. Tak by to přece mělo být.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mil®
Datum: 01.07.16 08:00

Je to opravdu návykový lék.Doporučuju nebrat stále.

Od: iveta*
Datum: 01.07.16 17:49

Ahoj.Lexaurin je silně návykový lék! A léčba ze závislosti bývá obtížná. Užívat jen v případě krize.

Od: wamp®
Datum: 01.07.16 09:04
Pokud to nepřeženeš s dávkováním,tak je v pohodě.
Datum: 01.07.16 09:41

Dobrý den, je to již dlouho, kdy mi tento lék předepsal lékař, též na vyrovnání se s psychickými problémy v práci. Brala a beru ho jen sice příležitostně, kdy na sobě cítím tu psychickou nepohodu a nemohu si ho vynachválit.

Datum: 01.07.16 11:45

Při pravidelném užívání je silně návýkový. Patří do skupiny uklidňujících sedativ tzv. benzodiazepimy...další jsou například Rivotril, Neurol, Diazepam, Oxazepam, Ansilan...

Hlavně nezvyšovat dávky

Od: ben®
Datum: 01.07.16 15:29

Dobrý den, když potřebujete k životu berličku, tak "zobejte" - možná je to lepší řešení, než někde o samotě "ztrestat" láhev alkoholu. Zdravím!

Od: korel
Datum: 01.07.16 18:30

Lék je to vynikající a žehlí hafo psych. neduhů. Snad jediný průšvih je, že lék je návykový.

Datum: 03.07.16 00:42

Co si máme odžít, to nás stejně dožene a nedá to pokoj, dokud si to neprožijeme, a dokud si z toho něco podstatného, pro své zdokonalení, neodneseme. Trápení se dá léky odložit, ale jednou je brát přestaneme...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.