Stává se to jenom mě?

Od: Datum: 30.06.16 23:00 odpovědí: 7 změna: 01.07.16 17:56

Ahoj.

Už dlouho pozoruji takovou zvláštní věc. Při tom, když v telce nebo někde dávají film, a je jedno v jaké cizí řeči, tak mi z toho co slyším, vypadne i někkolik slov v češtině. Dvě a někdy i tři. Prostě je docela srozumitelně slyším. Nemají nic společného s probíhajícím a namluveným dějem.Tak že, jen mi prostě jebe, nebo čím to může být? Nestalo se vám něco podobného?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.16 12:20

To netuším, ale třeba já slyším zcela zřetelně v písničce od Khaled cest la vie - v refrénu ,,ona sere po matonce´´ :D :D Takže někdo jsme holt vyladěn na to, slyšet něco, co tam není, jen to tak zní :D

Datum: 01.07.16 12:40

Stává se to. Těžkej Pokondr svého času vydal i několik CD, která na tom byla postavená..."La isla bonita" - Ladislav Bonita, atd...

Datum: 01.07.16 12:57

V jedné písničce o Seala slyším jakoby zpíval " tak ho zažaluj Daisy( Dejzy).Vůbec nevím jak mě ta blbost napadla.

Od: axus®
Datum: 01.07.16 14:56

Clovek holt obcas slysi co chce.

Ona sere po matonce je pekny priklad. V Uh la la la od Alexie je zase treba v doprovodnych vokalech slyset pod chcat.

A takovych prikladu je vic. Cim min clovek ovlada dany jazyk, tim vic jich zrejme uslysi.

Od: pepr®
Datum: 01.07.16 16:59

Něco podobného je naprosto zřetelné "j-lo já du srát" *smich*

Datum: 01.07.16 17:38

Ahoj.

Pokondrácký texty od Fanánka, to je něco jiného. Tyhle foneticky podobné překlady to nejsou. Ale v angličtině mám taky v jednom textu něco. Nedám odkaz, ale je to v písničce od Michaela Jacksona. Tam tu věc slyším pokaždý asi v refrénu, ale nedám ve které skladbě či desce. Třeba to zachytím na RETRU. Na rádiu HIT to hrají docela často, ale zatím jsem to tam taky nezachytil.

Datum: 01.07.16 17:56

Vždyť i Beatles ve svém hitu konstatují "a voňo hovňo hé" ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.