Přežití na severu

Od: Datum: 29.06.16 10:48 odpovědí: 2 změna: 07.07.16 19:37

Dobrý den,

s kamarádem jsme se rozhodli, že bychom si rádi vyjeli např. na 2 týdny do Norska nebo do Švédska. Chtěli bychom se ubytovat uprostřed ničeho (v nějáké z těch chatek ) poblíž tekoucí vody. Vás se chci zeptat, jestli byste nám neporadili nějáké rady, tipy apod. Například nějáké místo nebo na co si dát pozor. Zatím jsme celkem amatéři, a tak to plánujeme podniknout do 10 let. Než se naučíme vše potřebné atd. Pokud někdo z vás má s něčím podobným zkušenosti, dejte vědět.

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.16 11:22
avatar

Zdravím, expartner občas dojížděl do těchto zemí pracovně. S ubytováním neporadím, bohužel, pohybovali se zpravidla ve městech a vesnicích... ale uprostřed ničeho si budete muset dávat hoooodně velký pozor na zástupce fauny... především hady, medvědy i losy (safra, nebo soby?), kterých tam je požehnaně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 30.06.16 19:51

Nejlepší je prostředek léta.To je tam kratší, než tady. I tak nemusíte trefit počasí. Já bych raději brala Norsko. Příroda super: skály, vodopády, kamení, voda, fjordy, lodě , lov ryb, čisto. Ve Švédsku přibylo hodně utečenců. Ale co nám nejvíc dalo zabrat, byli komáři. Né všude, ale když jsou, tak je to na moskytieru, to se nedá ani promluvit, hned je máte v puse. Byli jsme s cestovkou zaměřenou na vysokohorskou turistiku, tak jsme se nemuseli starat . A lidi stejné krevní skupiny, tak byla i sranda i vzájemná pomoc. A přesuny do dalších oblastí pomocí busu, co nás čekal na konci tras. Sami bychom viděli daleko míň.Oni vědí, kam vás vzít.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.