Zasiťování oken kvůli kočce

Od: Datum: 29.06.16 10:37 odpovědí: 12 změna: 01.07.16 13:16

Prosím, dokáže mi někdo poradit, jak a čím zasíťovat okno, aby kočka nemohla vypadnout a mohla tam zůstat síť proti hmyzu, na kterou by neměla možnost skočit? Díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 29.06.16 10:41

Těžko chápu. Vy chcete nějakou síť zabudovat před síť proti hmyzu? To snad ne. Na kvalitní síť proti hmyzu může kočka hopsat a nic se neděje. Navíc, 2 x to kočka zkusí, zjistí, že se ven nedostane a víc to opakovat nebude.

doplněno 30.06.16 11:59:

Zde si můžete zadat zdarma poptávku a doufám, že se vám nějaká firma ozve. Změřte si dobře okno, popište materiál z čeho jsou okna, napište i o té kočce.

http://www.nejremeslnici.cz/t…/334-site-do-oken/brno/vyskov

Od: fc
Datum: 29.06.16 10:51

Nevím, co existuje za možnosti, proto se tu ptám, ale ráda bych, aby mi sem nelétal hmyz a aby také kočka nemohla z okna vypadnout. Mám kotě a neskáče po síti proti hmyzu proto, že se chce dostat ven, ale že ji něco na síti zaujme a opakuje to, jak se jí zlíbí. Síť už se trhá, proto chci radu, kterou síť zakoupit, jak připevnit...

Datum: 29.06.16 11:06

No ale to se teda pletete! Vy nemáte kočku, ale vy máte dráčka. *smich* Naši jsou zvyklí, všude jsou jen sítě proti hmyzu a dobrý.

Od: jmlc®
Datum: 29.06.16 11:12

Za mých mladých let jsme měli sítě v oknech drátěné... možná by to mohl o stačit... nicméně viděl jsem sítě v oknech mé sestry, která má dva kocoury - ty sítě vydrží třeba týden neporušené...

Nebojte se - pokud kočka spadne, spadne na nohy...

doplněno 29.06.16 11:30:

ještě bude mít dalších 8 životů... takže za těch 7-8 pádů si pak už snad dá pozor... Pak je ještě varianta oblečku níže.

Datum: 29.06.16 11:22

Já se právě bojím, ze třetího patra by nohy asi měla na prášek.

Od: uska®
Datum: 29.06.16 11:40

Kvalitní hotovou síť na přesné rozměry vašeho okna nekoupíte. Nechte si udělat síť na míru, jedno okno vás nezrujnuje. Dají vám vybrat - buď bílou síťovinu nebo černou. Přes bílou je špatně vidět. Udělají síťku dle vašich oken - dřevěnou nebo plastovu. Má 4 háčky na upevnění.

Napište odkud jste a my vám pomůžeme najít dodavatele.

Datum: 29.06.16 12:02

Jsem z okresu Vyškov.

Datum: 29.06.16 15:36

Kdysi jsem bydlel v paneláku v 8. patře.Sousedi vedle měli malou kočičku,ta se dostala na balkon a chodila po římsách okolo domu.Jen jednou se zmýlila,letěla okolo domu vlaštovka,v kočičce se probudily pudy lovce a po ptáčkovi skočila.Pak s ním letěla dolů.Dole se asi bála a mňoukala a naříkala.Sousedi pro ni došli,kočičku týden hýčkali a ošetřovali,ale kočce ten let asi moc neuškodil.Za tři neděle si let zopakovala zcela bez škody.

JABRAKA

Datum: 30.06.16 14:09

Děkuji za příspěvek, ale já bych ráda radu, a je mi celkem jedno, že to některá kočka může přežít, nechci riskovat už jen proto, že by vypadla, přežila a dole naříkala a já jsem zrovna nebyla doma...

Datum: 30.06.16 21:01
Datum: 01.07.16 07:03

Jano, jak tu síť máte upevněnou na rámu okna. Kočka přece jen něco váží.

doplněno 01.07.16 14:53:

Jano, děkuji. Parádní kocour a kytky a želva! *palec*

Datum: 01.07.16 13:16

Babko,
mám tam zatlučený silnější napínáčky (ty kobercový), na které síť natáhnu a když potřebuju zalejt kytky před oknem, tak ji můžu sundat. Sice jsem ze začátku měla taky strach, ale udrží to i 4,5 kg kocoura.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.