Jak na krysy

Od: Datum: 28.06.16 23:11 odpovědí: 5 změna: 30.06.16 20:10
Zdravím nemá někdo zkušenost jak zlikvidovat krysy?Máme kotce kde je betonova podlaha a pod ni je to samej tunel dýmovnice na krtky,vyplaveni vodou kouř z výfuku ani jedy nemají už ani cenu na ne.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 29.06.16 00:07
Jed nesmíte dávat jako samotnou návnadu, na to si zvyknou a už ho neberou, nebo odnášejí ale nežerou. Jed musíte míchat do žrádla, to je rada od deratizátora. Pokud nepomůže, pak si nějakého budete muset pozvat.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.16 00:19
avatar

Dobře funguje jedna metoda, ale ta je velmi nehumánní, tak ji tu zveřejňovat nebudu. Jedna možnost taky je, všechny ty jejich díry zalejt betonem do kterýho jsou zamíchaný střepy ze skla, to neprokoušou. Ale to funguje když to není nějak veliký labyrint.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.16 00:54
Škoda hned bych ji rád pouzil ať je to jakakoliv metoda :)
Datum: 29.06.16 00:45
avatar

na to funguje jen jed, pokud tohle myslel @had, zadna selanka to pro ne neni, zemrou na vnitrni krvaceni, ale vy budete mit klid :) Nejlepe funguji obilna zrnicka a ne velke nastrahy, jakmile uvidite ze je "upapano" problem vyresen. Nesmite se dotykat rukama niceho a misticky kam to davate a nebo cokoli nesmi byt vami kontaminovano, nejsou hloupe a poznaji to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 30.06.16 20:10

To budou spíš potkani. Jsou mazaní, odolní, chodí i po drátech, prokoušou se přes noc zavřenýma dveřma a umí i napadnout. Když jsem jednoho zahnala do kouta, zakousl se mi do koštěte a bojoval, jako vzteklý pes. Prodává se otrávené zrní / modré/. Pokud ho požerou, bude dlouho trvat, než vychcípaji. Ty mladší kusy mají trávicí trakt v pořádku, jen tak si kožich nepropíchnou, tak vnitřní ani vnější krvácení u nich nemusí po zrní nastat. Zeptejte se v Technických službách deratizátora. Nebo ho nechte konat. Kdyby to šlo zabetonovat. Nebo kotce či jejich obyvatele dočasně jinam, aby potkani neměli přístup ke žrádlu.Jeden člověk sháněl kaktusy a ty pichlavé kuličky jim dával do nor. Prý když mají ty pícháky v tlapách, tak svým hlasem varují, že tam je nebezpečno. No nevím. Aby pak na to nešlápl pes.


doplněno 01.07.16 20:50:

Tak jsem dnes mluvila s člověkem, který vyřešil Váš problém. Jedovaté zrní, co způsobuje změny srážlivosti krve. Potkan je chytrý, kdyby chcípl hned, ostatní zrní žrát nebudou. Musí to být s pomalým účinkem, aby se nadlabali všichni. Umírají po delší době. Ale postupně prý je takto vyhubili. Zrní pravidelně dosypávali. Je v sáčcích v krabici. Pracuje se v rukavicích, však je tam návod. Až když byly návnady netknuté, bylo jasné, že je vyhubeno. Počítejte s výdaji ne ve stovkách, ale i v tisících. Potkani se množí geometrickou řadou a furt žerou a žerou návnady. . Pak by byla hloupost i ty kaktusy. Jeden druhého varuje a nějak se vyhnou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.