Planeo elektro - vrácení zboží

Od: Datum: 26.06.16 17:44 odpovědí: 4 změna: 26.06.16 19:15

Dobrý den,

včera jsem zakoupil v Planeo elektro sloupový ventilátor Roventa. V obchodě když mi jej předváděli mi přišel hodně tíchý, proto jsem jej také zakoupil (cena 2200). Od včerejšího dne jsem jej používal, ale příjde mi hlučný, tudíž přemýšlím o tom, že jej vrátím. Máte někdo zkušenosti s vrácením zboží v PLANEO elektro? Vrací pěníze?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 26.06.16 18:11
Dle me nemate zadny narok na vraceni. Zbozi jste pred koupi vyzkousel. Ze se vam neco zdalo/nezdalo je vase smula.
Datum: 26.06.16 18:17

Jestli chcete vrátit, vraťte co nejrychleji. Jsou nějaké lhůty, kdy lze vrátit bez vysvětlování. Já mám pocit, že u Planea jsou to 3 dny. Ale jen pocit mám.

Od: uska®
Datum: 26.06.16 18:56

Nepíšete, zda jste koupil ventilátor v kamenné prodejně nebo přes net. V kamenné prodejně nejde vrátit funkční zboží a požadovat peníze, lze jen reklamovat závadu, přes net můžet zboží vrátit do 14 dnů.

doplněno 26.06.16 20:14:

Popíši vlastní zkušenost před měsícem. Chtěla jsem si u nich zakoupit malý cestovní radiobudík. V prodejně rádio nešlo doladit, údajně špatný příjem. Na dotaz, když doma rádio opět nebude v pořádku, vrátí mi peníze? Odpověď byla NE. Pošleme rádio na reklamaci. Rádio jsem nekoupila. Takže hned druhý den by mi nevyměnili ani vadný kus, ani nevrátili peníze.

Od: coco
Datum: 26.06.16 19:15

Pisete zakoupeno v prodejne, takze vraceni zbozi tamtez v puvodnim obalu s dokladem o zaplaceni je mozne i bez udani duvodu v nejakem terminu nekolika dnu - nevim presne, ale treba hned zitra bez problemu :)

doplněno 26.06.16 19:36:

Pokud chcete mit jistotu, ze se podminky nejak nezmenily a nepojedete se zbozim zpet zbytecne, tak si tam predem zavolejte a overte si aktualne info *jasne*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.