Britové mají koule !

Od: Datum: 24.06.16 07:09 odpovědí: 21 změna: 26.06.16 19:56
avatar

Britové ukázali, že mají koule a že se nenechali zastrašit politickou a mediální masáží pro setrvání v diktátu EU. Britům gratuluji a těším se na řetězovou reakci.

PS: a samozřejmě očekávám konec světa, jak spoustu lidí vykřikuje. *smich*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.16 07:14
avatar

Omlouvám se za špatnou kategorii. Mělo by to být ve volné diskuzi.

Od: jofa®
Datum: 24.06.16 07:58

Pokud ty darmožrouty v Bruselu někdo nezastaví s těmi nápady, tak zanedlouho rozeštvou celou Evropu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 08:15
avatar

Ne až tak rozeštvou, ale nechají zčernat, bohužel, musím to napsat ,,bez politické korektnosti,,.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 08:51
avatar
Jedine co od EU bylo dobre jsou dotace. Vse co se opravuje , dela atd... tak 99% z toho za evropske dotace.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 09:10
avatar

Ano dotace jsou to je pravda, ale mnohdy za vysokou cenu. Držte hubu a krok a budou prachy! Takhle to zní z Bruselu. Na druhou stranu když vidím na jaké projekty ty peníze jdou, tak bych zvracel. Jen pro školství, co jsou stovky různých projektů na nesmyslné certifikáty o vzdělávání... jen se nafukuje bublina, která zákonitě musí jednou prasknout.

Byl bych zastáncem jednotné, silné Evropy a strašně rád. Jako je to třeba v USA, ale ta šaškárna, která je tu v současné době je jen k smíchu, vlastně spíš k pláči. EU dává Rusku sankce po vzoru Ameriky, kritizuje Putina apod. a kdyby přišlo tvrdý na tvrdý, tak EU díky své naprosté bezzubosti ohledně vojenských aktivit neudělá absolutně nic a Putin se jen bude smát.

Další věc, která mi hodně vadí je ten EU pseudo multikulturalismus a humanismus. EU sem tahá všechny ty nemakačenka, násilníky, teroristy, netáhla, bordeláře, vyžírky a snaží se nám vnutit názor, jak moc nás kulturně budou obohacovat a ještě se tam nána Merkelová a přiblblej Juncker čílí, že s nimi nesouhlasíme, že je tu nechceme. Za křižáckých válek by všichni tito pseudohumanisti, dobroserové a sluníčkáři byli nabodnutí na kůlu pro výstrahu ostatním.

Další třešnička na dortu je protěžování Turecka, ajko možného člena EU. Placení Turecku nehorázných peněz prakticky za nic. Merkelová, Juncker, Sobotka a podobní nám celou dobu cpali ty jejich kydy, že uprchlíci jsou vlastně jenom ti slušní a tajné služby se pak diví, že s uprchlíky přišli teroristi z IS. Jak nečekané... Bakr Al Bagdádí se musel smát až se za břicho popadal, že někdo může být tak blbej a naivní.

No, o pomazánkových máslech a rumech už psát nebudu. Ještě bych mohl pokračovat, ale to bych tady byl až do zítřka. Takže na závěr: HOLA, HOLA CZEXIT VOLÁ.

Mějte krásný a slunečný den. samurraj

Od: jofa®
Datum: 24.06.16 09:47

CZexit nebude, na to zapomeňte. Náš národ na takové rozhodnutí nemá , jak píšete koule. Jestli bohužel, nebo bohudík je na zváženou. A všimněte si, jak už začínají v médiích strašit lidi, aby dalšímu "rozpadu" zabránili.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 10:46
avatar

Tak, to se dalo očekávat.

Datum: 25.06.16 16:41
avatar

Nechtěl jste říci, že vám vadí prtežování Turecka?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 11:45
avatar

Netřeba to dramatizovat. Britové se vydají norskou nebo švýcarskou cestou. Skutečně, ale skutečně nemám pocit, že by někdo Norům bránil ve vstupu do EU, nebo naopak Norové bránili "euroobčanům" ve vstupu do země fjordů. Dokonce i v případě zaměstnávání nejsou překážky nikterak dramatické. Také rozhodně nelze říci, že by se Norsku a Švajcu coby nečlenům EU nějak vehementně vyhýbali čmoudíci a neusilovali o získání tamějších sociálních dávek. *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 03:42
avatar

Bude lepsi to hodnotit az za nekolik let, ted je to moc nove.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 06:42
avatar

A je jasné, proč je včera a dneska takový horko...to Britové pálej evropská nařízení a směrnice. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 07:14
avatar

Tak si přemýšlím, jestli až EU skončí, co bude se všemi těmi našimi poslanci, sekretariáty o mnoha pracovnicích, trlumočníky, písařkami, organizačními pracovníky, lobbisty a všemi těmi "podržtaškami"? :-D Že by šli do fronty na pracák? Nebo se vsáknou a ani to nikdo nepozná? Ví někdo, kolik je to lidí? Lidí přivyklých určitému platu, výhod a životní úrovni. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 25.06.16 07:20
avatar

Dobrý den, kdo se již dříve obával o osud a budoucnost našeho kontinentu, tak by měl nyní snad až kolabovat . Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 09:04

Největší bordel je,že eu cíleně likviduje hospodářství a průmysl např.naší země a hodně politiků to ještě schvaluje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 25.06.16 15:07

@Náš národ na takové rozhodnutí nemá , jak píšete koule.
Podívejte se jak taková velká změna vznikne v UK. Nejprve vrcholný politik zařídí referendum a lidé se buď rozhodnou pro nebo proti.

Co u dělají politici u nás? Vezmou si pokladničku, oblečou si trička jako idioti a protlačí EET opatření na živnostníky, které na západ od nás nemá obdoby. Každý živnostník, bude připojen povinně k internetu. Takže asi takto.

http://img.blesk.cz/img/1/nor…2523970_babis-snemovna-v1.jpg

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 25.06.16 15:42

Pozor! Jeste neni nic definitivni, protoze aktualni zpravy informuji o nesouhlasu s vysledky voleb a volani po novem referendu, takze se bude rozhodovat o vypsani noveho referenda ohledne brexitu ! Bude se vyzadovat 60% hlasu pro nebo proti, jinak budou vysledky neplatne ! Britove si byli tak jisti setrvanim v EU, ze si podminky predem neuzakonili a ted budou napravovat :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 16:18
avatar

A na okreaj : výsledek referenda není závazný.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jofa®
Datum: 25.06.16 18:41

Myslíte, že referendum dělali jen tak pro srandu králíkům a výsledek bude parlament ignorovat? Možná u nás, ale v Británii na to zapoměňte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.16 19:09
avatar

To netvrdím, a co si myslím, je irelevantí. Jen jsem to zmínil jako fakt.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.16 19:56
avatar

Citace:

K BREXITU

Je to smutná zpráva. Britské referendum, rozhodnutí těsné většiny hlasujících o vystoupení z Evropské unie, svědčí o nedostatku úsudku mnohých, kteří nechápou souvislosti své společenské, evropské a mezinárodní existence.

Stane se zřejmě historickým příkladem velkého omylu, nesprávného odhadu reality jak u hlasujících voličů, tak u některých příslušníků politické reprezentace, oněch samozvaných ,,tribunů lidu".

Pro mne znamená nastalá událost velké varování - a ponět k mnohem hlubšímu promýšlení a intenzívní veřejné obhajobě smyslu naší společné evropské existence západoevropského, demokratického typu.

Myslím s lítostí na případy plýtvání evropskými penězi, a bohužel také vyslovené korupce, rozkradení části prostředků darovaných obyvateli předních západoevropských zemí na podporu integrace nás, chudších a zatížených dědictvím mnoha let komunistické diktatury.

Jak může v budoucnu obstát náš malý čeký národ žijící v osudové poloze uprostřed evropské pevniny, který byl jen ve 20. století v krátkém odstupu přibližně 30 let dvakrát vojensky okupován mnohem silnější nepřátelskou mocností? Nevidím pro nás alternativu k úsilí o život v rámci demokraticky založené jednotné mírové Evropy - v naší době v konkrétní podobě ,,Evropské unie".

Těžko lze přitom nevidět, že v zájmu nás Čechů a Moravanů je demokratické a politicky stabilní sousední velké a silné Německo. V nynější situaci je třeba bez zbytečné nejednoznačnosti a zpochybňování zdůraznit, že toto současné demokratické Německo je nám hospodářsky i politicky oporou, širokodaleko hlavní mezinárodněpolitickou jistotou - vedle spojenectví zámořské velmoci, Spojených států amerických.

Kdo dnes, přibližně 70 let po skončení 2. světové války hledí na toto demokratické Německo s podezřením, či Němce dokonce stále pokládá za našeho úhlavního nepřítele (,,antagonismus Slovanů a Germánů" apod.), zcela zaspal dobu. Reálné nebezpečí pro naši humanitu, svobodu a blahobyt hrozí ve skutečnosti ze ,,slovanského" Východu, od putinovské vlády v Rusku.

Jednoznačně podporovat demokratickou politickou reprezentaci Německa není pro nás Čechy a Moravany záležitostí nějaké ,,momentální nálady", ale rozumným a moudrým jednáním, jež asi nemá v delší perspektivě alternativu. A k podpoře této nejbližší a - díky Bohu - v našich časech demokratické velmoci patří i vytrvalá snaha vzájemně konzultovat svůj názor, v rozdílech se snažit slušně dohodnout, jistě je na místě i určitá vstřícnost vůči vidění a požadavkům druhé strany - prostě konstruktivní kooperace.

Kdyby totiž i v Německu převážil protievropský, extrémní, izolacionistický či nacionalistický názor - mohli bychom se ocitnout, i když se to dnes ještě zdá být těžko představitelné, znovu v situaci podobné té v roce 1938 - bez účinné opory na Západě, v silovém poli hrubého diktátu Německa a Ruska.

Demokracie funguje pod podmínkou, že lid (démos), který vládne, je přiměřeně, dostatečně svědomitý a vzdělaný. Pokud u hlasujícího při referendu, nebo volbách chybí pravá inspirace a dostatečný rozhled, může svým hlasem přispět k mylnému, bludnému směřování celého společenství, v krajním případě k osudovému rozhodnutí s tragickým vyústěním - jako tehdy, když si ve 30. letech 20. století voliči v Německu v podstatě demokratickým hlasováním zvolili vládu nacistů a Hitlera, nebo pak o několik let později čeští voliči těsně po 2. světové válce napomohli k uchopení moci v celém státě komunistům.

Důrazně varuji před těmi, kteří nyní žádají referendum o vystoupení z Evropské unie i v naší zemi. Jednají v intencích moskevské putinovské vlády, šíří nacionalismus a postupují proti jednotné mírové Evropě, jde jim o vlastní moc a sobecký prospěch, lákají celý náš národ do pasti, která by se mu stala osudnou, bez možnosti vysvobození.

Hayato Josef Okamura, spolupracovník zahraniční komise KDU-ČSL

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.