LIDL a doplňování zboží v akci

Od: Datum: 24.06.16 06:13 odpovědí: 6 změna: 24.06.16 07:58

Dobrý den,

doiplňuje se LIDLu zboží (to které je v akci) každý den, nebo jej dají první den všechen do placu a když se vyprodá hned první den, tak již zboží nedoplňují? Jde mi hlavně o zboží co mají v letáku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.16 06:34
avatar

Moje zkušenost je taková, pokud se jedná o spotřební zboží , tak to se nedoplňuje. Jedinou vyjímkou je, když zákazník vrátí zakoupené neporušené a v originálném obalu zboží zpět( např.špatná volba velikosti). V tomto případě se může objevit opětovně na prodejním pultě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 06:39
avatar

Souhlasím a Alenkou, pokud se zboží vyprodá, další nebude. Včetně velikostí oblečení... takže tam být nejlépe v den akce ráno. Občas s mámou do Lidlu zajdeme, věci mají pěkné, až někdy zírám, někdy na nás požadovaný produkt zbyde, jindy je vyprodaný už dvě hodiny po otevření marketu (info od prodavačů).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 06:42
avatar

Sháněla jsem v Lídlu akční zboží. Prázdné regály. Prodavačka mi řekla, že se zboží dá do regálů před akcí a pak už ne. Tak proto stojí před Lídlem 1. den fronty a čekají na otevření.

Kdo se ten 1. den nechytne, nemá pak už nárok. Leda by šlo o zboží, o které není velký zájem a vydrží tam ležet déle. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 06:45
Nevím ale z vlastní zkušenosti mohu říci že ty jejich akce jsou pěkné naprd... zboží toho nejžádanějšího typu tam mají tak na pár hodin a odpoledne v den akce málokdy sezenu. Podle mého názoru většinu zboží shrábne personál pro všechny známé a do prodeje toho moc nejde... trika např najdete jen ve velikostech s, m a sem tam L. Hračky před vánocemi vždy v den akce neseženu a takhle bych mohl pokračovat. Takže od určité doby akce v Lidlu nesledují a koupím jen to co zrovna mají když tam náhodou Zajdu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 07:36
avatar

Možná záleží na manažerovi a perzonálu a taky na tom, kolik si který obchod troufne objednat, aby mu zase nezbylo. U nás nemám problém koupit akční zboží třeba i třetí čtvrtý den akce. Možná je to taky tím, že jsme malé město.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 07:58

V každém letáku je malými písmenky napsáno"platí do a datum nebo do vyprodání zásob" !

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.