Zbalit holku v parku

Od: Datum: 23.06.16 23:07 odpovědí: 7 změna: 24.06.16 20:59
Čau. Teď když jsou ta horka tak chodím do parku kde je fontána si tak sednout. Všiml jsem si že tam chodí sedávat hodně slečen. Už bych po dlouhé době chtěl zas nějakou mít. A teď pro rádce, mám si k nějaké prisednout a co popřípadě říct? Snad není v dnešní šílené době přisednutí nějaký znak úchylství či nevím co. Nebo se mám do ní zahledět a čekat?
doplněno 23.06.16 23:11: Nebo mám ještě psa, co třeba to zkusit taky na nějakou se psem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.16 23:19

Těžko říct, každá reaguje jinak *nevi* U jedné to může zabrat, u jiné zase můžeš vyvolat negativní postoj.

Od: janm
Datum: 23.06.16 23:26

Jděte do toho, za to nic nedáte přinejhorším nebude nic , nemáte co ztratit, přisedněte poseďte poslechněte o čem klábosí, můžete se "dovolit" a vstoupit do hovoru nebo jen oční kontakt, na tom nezáleží, vezmou vezmou nevezmou nechte být :)

Od: ben®
Datum: 23.06.16 23:21

Dobrý den, ty slečny by raději ležely doma na sófa, ale rozmnožovací pud je vyhání do toho horka a do toho parku . Myslím si, že na to přisednutí čeká ta slečna, která se neusmívá do svého mobilu. Ta, která se usmívá do mobilu, tam již zřejmě komunikuje se svým přítelem. Zdravím!

Od: balzerka
Datum: 24.06.16 00:32

A hlavně s humorem ! Suchaři nelákaj. Třeba něco v tomhle stylu : Máte tu volno? Já jen, abych tady někomu nezased místo... Já se dneska nechci prát..Já mám totiž dneska čistý tričko, víte? Taky čekáte na bouřku? Nejde a nejde..

doplněno 24.06.16 16:16:

Kdybyste se ptal ještě někde, tak pište Sbalit se S-. Zabalit je něco jiného.

Datum: 24.06.16 00:57
Dobré :D
Datum: 24.06.16 05:36
Těžko říci.
Je možné, že některá by se na trojku s tebou a psem nechala nalákat.
Otázkou je, zda máš vlčáka nebo jen yorka ...
.
Nejen v dnešní době si pánové přisedají k dámám... Bylo to tak i v dobách normálních.
Před přisednutím slušně pozdrav, vyžádej povolení, poděkuj a spusť.
.
Za mlada to bývalo jednodušší. některé slečně stačilo říci ahoj, já jsem Honza, budeme spolu chodit?
A bylo...

Napiš na lísteček pár slov. Třeba: slečno, moc se mi líbíte, chtěl bych s Vámi chodit. Máte-li stejné přání, neříkejte nic, jen se usmějte...
Po přečtení se usměje skoro každá. A je ruka v rukávu... Stačí pokračovat. Nebo uhnout facce.
Balit baby se musíš naučit. Vyhodnotit správně počáteční nezdary, pilovat taktiku a fráze, neházet hned flintu do žita.
Chodit po svých ses musel naučit. Chodit s někým chce také učení.
A vzpomeň na staříka s pleší, bradkou a syfilisem, co odpočívá věčně živý v mauzoleu. Ten také tvrdil Učit se, učit se, učit se.
Něco pravdy na jeho radě bude.
Od: uska®
Datum: 24.06.16 20:59

Týý brďo Hejkálku, ty jsi musel být hák na baby *smich* (nebo ještě jseš )? Ano, ano, ano, s humorem jde všechno lépe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.