Kam dát mobil když nemám kapsy

Od: Datum: 23.06.16 17:54 odpovědí: 15 změna: 07.07.16 18:29

Dobrý den,

Každý den chodím běhat a nevím kam si mám dát mobil, ke kterému mám připojena sluchátka, když nemám kapsy.

Předem děkuji za odpověď ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 23.06.16 17:56
Nedám vám odkaz protože jsem na mobilu, ale já sama mám pouzdro na paži. Zkuste pohledat na netu. Neoprenove pouzdro na běhání. Za mě super věc.
Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 23.06.16 19:02

Jj,je to tak.Pouzdro na paži je bezvadné !

Viz odkaz : http://www.sportisimo.cz/running-doplnky/doplnky-ostatni/

Od: rv
Datum: 23.06.16 17:56
Ledvinka?

Datum: 23.06.16 17:57

Mám menší Nokiu, sice starší, ale na mé volání a SMS zcela stačí.

Dávám do výstřihu, do podprsenky. Nevím, jak vydrží při běhu, mám při chůzi.

Ale vždyť jsou ke koupi kapsičky na ruku!

Od: adi
Datum: 23.06.16 18:24

Dobrý den. Mám pouzdro závěsné na krk, značka GOLLA.

Datum: 23.06.16 18:49

Já mobil v tomto případě strkám za pas, a to i doma v noční košili za kalhotky :-D akorát to musí být fakt lehce v kalhotkách, aby byl mobil natěsno na kůži a nepadal. Drží většinou dobře když jsem měla malý hloupý Sony Ericsson, občas padal, ale nový dotykáč s větší obrazovkou a tedy styčnou plochou s kůží drží nádherně.

doplněno 23.06.16 21:26:

Zase tady někoho napadají věci...:-D Normálně ho tam mám, aby držel, když mám sluchátka. Když uklízím nebo tak, courám z jednoho pokoje do druhého (každý na konci chodby), a nemám ráda, když mi hudba vyřvává jak na lesy. Tak sluchátka. A mobil nejlíp drží takhle, když nemám kapsy.

doplněno 23.06.16 22:21:

Však já vím...;)

Ne, nesjede, kůže ho drží docela pevně. Co je problematické je ohýbání nohy v kyčli, tam se to šprajcne, takže při vytírání je to otrava. Ale jinak drží. I když začne vibrovat. (Ale zas tak často mi nikdo nevolá :-D)

Datum: 23.06.16 21:19

Mě by zajímalo, co s tím mobilem v kalhotkách doma provádíš? Bydlíš na hradě, že jej nosíš takhle sebou?

doplněno 23.06.16 21:46:

No sorry, mě nenapadaj věci, já to myslel bezprostředně, bez postranních úmysů. Ale teď když jsi o tom začala... zajímavé. No nic. Jo ta sluchátka mě nenapadla vlastně, takhle hudbu neposlouchám. Ještě technická: to nesjede do kalhotek ani když začne vibrovat, jo?

Datum: 23.06.16 18:50

Jak píše iv, to pouzdro na paži. Nestojí mnoho, viděla jsem ho tedka u nás ve městě v prodejně Gate (které mají víceméně všecko oblečení po republice stejné), Stálo to okolo 2 stovek.

Datum: 23.06.16 19:53

Jsi kluk nebo holka? Já mobil nosím v podprdě.:-D

doplněno 24.06.16 06:34:

Na muziku? Jak se jmenuje taková maličká věcička se spoustou hudby a sluchátky?

Datum: 23.06.16 20:05

Tak tak, armband.

Zrovna jsem si jeden objednala z ebay.com. Cenově je to levnější než výše zmiňované sportisimo.

Datum: 23.06.16 20:12

Datum: 23.06.16 23:13

toto pouzdro je dobrá volba. kupoval jsem ho na alliexpresu asi za 50kč.

Od: balzerka
Datum: 24.06.16 00:14

Na mobil a pár nejnutnějších věcí mám malou dobrou ledvinku kolem pasu. Beru ji i na túry či cesty vlakem. Bágl nechám někde v kupé, když jdu třeba na toaletu, ale doklady, peníze, mobil a jízdenku mám stále u sebe.

Od: jajaholoubkov
Datum: 07.07.16 15:49
Konečně rozumná odpověď. ..tyhle starosti bych chtěla mít. ...

Od: maky®
Datum: 07.07.16 18:29

než jsem objevila pouzdro na paži, měla jsem při práci na zahrade takové malé pouzdro na krku na šnůrce, ale stejne se to pletlo...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.