Kam dát mobil když nemám kapsy

Od: Datum: 23.06.16 17:54 odpovědí: 15 změna: 07.07.16 18:29

Dobrý den,

Každý den chodím běhat a nevím kam si mám dát mobil, ke kterému mám připojena sluchátka, když nemám kapsy.

Předem děkuji za odpověď ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 23.06.16 17:56
Nedám vám odkaz protože jsem na mobilu, ale já sama mám pouzdro na paži. Zkuste pohledat na netu. Neoprenove pouzdro na běhání. Za mě super věc.
Od: wamp®
Datum: 23.06.16 19:02

Jj,je to tak.Pouzdro na paži je bezvadné !

Viz odkaz : http://www.sportisimo.cz/running-doplnky/doplnky-ostatni/

Od: rv
Datum: 23.06.16 17:56
Ledvinka?
Datum: 23.06.16 17:57

Mám menší Nokiu, sice starší, ale na mé volání a SMS zcela stačí.

Dávám do výstřihu, do podprsenky. Nevím, jak vydrží při běhu, mám při chůzi.

Ale vždyť jsou ke koupi kapsičky na ruku!

Od: adi
Datum: 23.06.16 18:24

Dobrý den. Mám pouzdro závěsné na krk, značka GOLLA.

Datum: 23.06.16 18:49

Já mobil v tomto případě strkám za pas, a to i doma v noční košili za kalhotky :-D akorát to musí být fakt lehce v kalhotkách, aby byl mobil natěsno na kůži a nepadal. Drží většinou dobře když jsem měla malý hloupý Sony Ericsson, občas padal, ale nový dotykáč s větší obrazovkou a tedy styčnou plochou s kůží drží nádherně.

doplněno 23.06.16 21:26:

Zase tady někoho napadají věci...:-D Normálně ho tam mám, aby držel, když mám sluchátka. Když uklízím nebo tak, courám z jednoho pokoje do druhého (každý na konci chodby), a nemám ráda, když mi hudba vyřvává jak na lesy. Tak sluchátka. A mobil nejlíp drží takhle, když nemám kapsy.

doplněno 23.06.16 22:21:

Však já vím...;)

Ne, nesjede, kůže ho drží docela pevně. Co je problematické je ohýbání nohy v kyčli, tam se to šprajcne, takže při vytírání je to otrava. Ale jinak drží. I když začne vibrovat. (Ale zas tak často mi nikdo nevolá :-D)

Datum: 23.06.16 21:19

Mě by zajímalo, co s tím mobilem v kalhotkách doma provádíš? Bydlíš na hradě, že jej nosíš takhle sebou?

doplněno 23.06.16 21:46:

No sorry, mě nenapadaj věci, já to myslel bezprostředně, bez postranních úmysů. Ale teď když jsi o tom začala... zajímavé. No nic. Jo ta sluchátka mě nenapadla vlastně, takhle hudbu neposlouchám. Ještě technická: to nesjede do kalhotek ani když začne vibrovat, jo?

Datum: 23.06.16 18:50

Jak píše iv, to pouzdro na paži. Nestojí mnoho, viděla jsem ho tedka u nás ve městě v prodejně Gate (které mají víceméně všecko oblečení po republice stejné), Stálo to okolo 2 stovek.

Datum: 23.06.16 19:53

Jsi kluk nebo holka? Já mobil nosím v podprdě.:-D

doplněno 24.06.16 06:34:

Na muziku? Jak se jmenuje taková maličká věcička se spoustou hudby a sluchátky?

Datum: 23.06.16 20:05

Tak tak, armband.

Zrovna jsem si jeden objednala z ebay.com. Cenově je to levnější než výše zmiňované sportisimo.

Datum: 23.06.16 23:13

toto pouzdro je dobrá volba. kupoval jsem ho na alliexpresu asi za 50kč.

Od: balzerka
Datum: 24.06.16 00:14

Na mobil a pár nejnutnějších věcí mám malou dobrou ledvinku kolem pasu. Beru ji i na túry či cesty vlakem. Bágl nechám někde v kupé, když jdu třeba na toaletu, ale doklady, peníze, mobil a jízdenku mám stále u sebe.

Od: jajaholoubkov
Datum: 07.07.16 15:49
Konečně rozumná odpověď. ..tyhle starosti bych chtěla mít. ...
Od: maky®
Datum: 07.07.16 18:29

než jsem objevila pouzdro na paži, měla jsem při práci na zahrade takové malé pouzdro na krku na šnůrce, ale stejne se to pletlo...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.