Sekretářka v advokátní kanceláři

Od: Datum: 21.06.16 15:32 odpovědí: 2 změna: 21.06.16 16:01

Našla jsem inzerát na sekretářku/asistentku v advokátní kanceláři a ráda bych věděla, proč má mít sekretářka řidičský průkaz? Pracuje tu někdo jako asistentka v advokátní kanceláři?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.16 15:59
Třeba proto,aby mohla odvézt zásilky na poštu, vyzvednout různé dokumenty atd.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.16 16:01
avatar

Sice nepracuji, ale doručovala jsem na Praze 1 do hodně advokátních kanceláří poštu a snacha pracovala jako asistentka v AK.

Pracovní náplň může být různorodá. Můžete vozit advokáta - notáře /i ženy samozřejmě/ k jednání, ale také můžete jezdit pro potraviny, kancelářské věci k výkonu práce, občerstvení, vyzvedávat čistírnu /obleky, košile na jednání/, nakupovat dárky pro manželku, jezdit na katastrální úřad, do archívů, vyzvednout materiál na soudu, na poštu apod.

Nemusí to tedy být jenom práce u stolu, ale okolo všeho dění, co bude v kanceláři potřeba pro bezproblémové zajištění chodu kanceláře.

Je to pro člověka činorodého, kterému nevadí různé práce, ale přitom je trochu i svým pánem. Některý advokát se chce soustředit jenom na svoji práci a pozemské věci nechá řešit ostatní. Také může být advokátní kancelář mimo dosah městské dopravy a rychlé spojení umožní právě to auto, které bude mít sekretářka-asistentka k dispozici.

V každé kanceláři to je samozřejmě jinak, ale i s tímto se můžete setkat. Někde budete jenom sedět a ťukat do klávesnice, nebo sedět na recepci a zvedat telefony, přebírat poštu, sjednávat schůzky, uvádět hosty.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.