Žvýkačka pro 21. století

Od: Datum: 05.07.16 11:10 odpovědí: 11 změna: 05.07.16 20:59
avatar

Dobrý den, tak si říkám, proč lidstvo řeší takové "prkotiny" jako možný let na Mars a nikdo se ještě nepozastavil nad tím, že stále žvýkáme výrobek, který neodpovídá našemu století. Tedy, proč má být žvýkačka chutná, sladká a aromatická pouze chvilku? Proč má být vůbec ze začátku sladká, když si tuto vlastnost není schopna udržet po celé žvýkání? Najde se výrobce, který nám dodá žvýkačku neošizenou a nepodvádějící, která bude žvýkatelná stále s příjemnou chutí a sladkostí v ústech? Nebo si s tímto problémem věda neví rady? Děkuji vám za zamyšlení, případné reakce či návrhy řešení a zdravím!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.16 11:22
avatar
Pan Wonka už to vyřešil ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 11:26
avatar

Dobrý den... ale to přeci nejde, aby měla žvýkačka stejnou chuť po celou dobu jejího žužlání a žvýkání v ústech. To by pak většina jejich výrobců velmi brzy zkrachovala. No a místo toho oni, výrobci, myslí obchodně a do budoucnosti a ryze ekonomicky s tím, aby se jejich business stále rozvíjel, zkvétal a měl ten udržitelný růst, či jak se tomu říká. Proto budou i nadále žvýkačko po třech žvýknutích už naprosto bez chuti...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 11:26
avatar

Kdybych věděl jak na to, asi bych nemusel trávit čas v práci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 05.07.16 11:27
A výrobci žvýkaček nebudou mít co žrát...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 11:31
avatar

Děkuju Vám za příspěvek, který mě dokonale rozesmál a zpříjemnil oběd *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 11:30
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 05.07.16 15:19
avatar

Dobrý den, děkuji za dosavadní příspěvky. Pana Wonku jsem neznal, ale jsem rád, že se někdo takový našel, aby udělal pro lidstvo něco prospěšného (když už to náš Cimrman nestihl). Budu nyní požadovat po svém prodejci žvýkaček pouze značku Wonka. Pokud ji nebude mít skladem, tak ho nezištně a s citem poučím o tom, že skutečně dobrý prodejce má či sežene vše. Jen doufám, že nebudu odcházet z prodejny s otiskem ruky na tváři a s otiskem podrážky na zadku . Zdravím!

Datum: 05.07.16 16:03
avatar

Jednou jsem zažila žvýkačku, která změnila chuť, barvu i vzhled, neuvěřitelným způsobem. Zabavila jsem ve školce žvýkačku, ale dítě bylo zoufalé, že ji musí někomu vrátit a ten někdo zase jinému. Ta hmota, kterou jsem držela v ruce, byla černá a čouhaly z ní vlasy, obešla celou třídu. Děti si ji půjčovaly, než jsem ji odchytila. Je pravdou, že už je to mnoho let, kdy žvýkačka byla ještě vzácností. V polovině 70tých let? Tak nějak. :-D Dešní dítě by tohle do pusy nikdy nedalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 20:56
avatar

To my v r.58 - 59, jsme na staveništi vyloupávali a žvýkalitu bílou vnitřní vrstvu ze zbytků kabelů a "hráli jsme si na žvýkačku".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 05.07.16 16:16
avatar

Být tebou, radši ten dotaz moc nešířím, nebo se toho někdo chytne. V době dnešního kapitalismu samozřejmě není problém vyrobit žvýkačku, která si podrží počáteční vlastnosti po celou dobu žvýkání - bude hnusná a bez chuti už nová. A protože výroba bude určitě levnější, bude o malinko levnější i výsledek, začne drtit konkurenci, ta se přizpůsobí a ... a máš, cos chtěl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 20:59
avatar

Bene, mně byste Vaší inovací radost neudělal! Já mám ráda žvýkačku až když ztratí tu odpornou sladkou chuť. Někdy má podobnou chuť i zmrzlina z prášku. Nesnáším a vyhazuji. Jsem žvýkačkový barbar.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.