Jsem pitomec

Od: Datum: 05.07.16 09:57 odpovědí: 12 změna: 16.05.17 21:45

Včera jsem potkal milou holku, chvíli jsme se s ní bavil v tramvaji a místo abych si řekl o kontakt, tak jsem se jen rozloučil a vystoupil. A teď si vyčítám, že jsem pitomec. Nemám problém mluvit s cizíma holkama (neni mi 16), akorát mi to v tu chvíli přišlo nějak nevhodný nebo vlezlý, tak jsem to neudělal. Pozdě bycha honit. Příště si musim připomenout, že kdo nesází, nevyhraje.

P.S. Nepotřebuju radu, jen jsem si potřeboval zanadávat (na sebe).


doplněno 16.05.17 19:47:

Brrr,

dneska byla situace podobná, ne tak intenzivní, slečna (pro mě asi trochu moc mladá, tak 20 let) si jen sedla vedle mě a než začala číst, koukala do prázdna. A já si akorát v hlavě promítal, že bys jí mohl pochválit tu knížku /nějaká strašně tlustá fantasy - Píseň krve), ve skutečnosti jsem ji to vlastně ani říct nechtěl, zas mi to přišlo vlezlý, ale měl jsem. No už uběhlo dost času, trochu jsem pozapomněl, že je potřeba být akční.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.07.16 10:09
avatar

Dobrý den, ano, sebekritika je zdravá a prospěšná (je-li upřímná) . Nemusíte si nic vyčítat, protože není nutné říkat si o kontakt na každého, koho potkáte. To děvče neznám, ale určitě měla celou řadu nedostatků a špatných vlastností, které skrývala nebo by se projevily později. Zdravím!

P.S. A jestli měla v ruce mobil, tak je stejně už zadaná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 10:17
avatar

Jsem toho názoru, jestli se s tou milou dívkou máte ještě někdy potkat, tak se potkáte. A pak budete mít druhou příležitost vše napravit. A pokud byste i toto propásl, pak byste asi opravdu byl tím, kým jste se sám v názvu dotazu nazval. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 05.07.16 11:11
Naopak, jste šťastlivec. Jen se na věc koukáte ze špatného pohledu.
Jak by to mohlo dopadnout? Rande, sympatie, chození, sex, odcizení, rozchod. Nebo dovolená, zásnuby, svatba, líbánky, děti, zevšednění, nuda, nespokojenost, hádky, rozvod, tahanice o majetek a alimenty. V obou případech pocit zmaru.
Ringo Čech kdesi kdysi napsal, že jemu stačí jen ten začátek. Že když se na něj žena usměje, už ví, že ji může pozvat na rande a následují sympatie a tak dál. Takže při jedné jízdě tramvají vlastně oš..á půl Prahy. Jen levněji, v kratším čase a bez traumatických konců.
Vy jste teď na tom stejně a máte do konce života na co vzpomínat. Musíte být optimistou.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 11:45
avatar

Aneb - jak by stručně řekl Charlie Harper - Marriage, boredom, alimony, death. *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 11:48
avatar

Jaképak marriage... copak by bylo jisté, že by tazatele ta dívka vůbec chtěla? Vždyť by tazatelův příběh mohl dopadnout i takto: Dotaz na číslo mobilu - promiň, ale jsem na holky. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 05.07.16 12:42
avatar

nikdy sám sobě nenadávej a nemluv o sobě ošklivě...opravdu si tím škodíš...no a příště už tu chybu neuděláš,

proto se to stalo. Mělo to tak být, kdo ví, třeba byste si ani trochu nerozuměli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 16:14
avatar

Však se říká: Štěstí přeje připravenému. :-D Evidentně jste připraven nebyl.


doplněno 06.07.16 07:49:

A taky platí:Nikdy nelituj toho co jsi udělal. Lituj jen toho, co jsi neudělal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.16 21:01
avatar

Oj, kolik o tom už bylo natočeno filmů a napsáno knih!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.16 06:04
avatar

Říká se: Kuj železo, dokud je žhavé! ;)

Vy jste ale nekul. Jsou 2 možnosti: buď se s tou dívkou ještě někdy potkáte a budete už připravěnější, vtipný, šikovný mladý muž.

Nebo se už nepotkáte a budete šikovný, připravený a vtipný mladý muž, až potkáte nějakou jinou, která Vám hne osrdím.

Hlavně už nikdy váhat. To je to nejhorší, co můžete udělat. Lepší být odmítnut, než pak doma naříkat nad tím, co jste promarnil. Takhle aspoň víte, na čem jste. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.16 09:22
avatar

- jo - pitomec jsi - ale nezoufej ! - příště uděláš zase jinou chybu - "bycha" člověk honí bohužel celý život - ale zase na druhou stranu - "chybama se člověk učí" ! Tak hodně zdaru. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.17 20:00
avatar

Docela chápu. Také jsem se potkala s příjemným chlapcem+++, a vnutil mi telefon. A já mu říká, že nikoho nehledám, nevím co by se muselo stát, možná za rok, za dva, nikdy.

A potom to doma vrtá hlavou, večer, přes den. Na co čekat dva roky. Proč opatrovat telefonní číslo. Neuspořádané věci, nedokončená záležitost. Zavolala jsem.

Ač se ve vlaku prezentoval jako vdovec, při kávě se prořekl, že je ženat a chce se rozvádět.

Vyřešeno, konec, klidný spánek..

Takže nenadávejte si, byla to nějaká příležitost, ale nemusela vůbec vyjít.

A kdybych nezavolala, tak bych se trápila stejně jako Vy. Poučení pro příště, být vždy připraven, v kapsičce nosit vizitku a nabídnout třeba jenom přátelství na pokec a pod..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.05.17 21:45

Ani tak mi nejde o tu zmařenou šanci, ta byla naprosto minimální. Jde mi o to, že jsem zopakoval vlastně stejnou chybu. To mě trápí, že se nedokážu poučit. A není to jen v tomto případě.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.