Mikina s kapucí a šortky - v létě

Od: Datum: 19.06.16 18:47 odpovědí: 38 změna: 21.06.16 19:27

Je stupidní nošení v létě mikiny s kapucí na zip se šortkami? Nebo je to OK, nošení mikiny s kapucí v létě se šortkami?

Mně to připadá dobrý, na pohodu vypadá to hustě že bych to zkusil.

Co myslíte?

administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: doctor46
Datum: 19.06.16 18:49

Fotk y z internetu, svůj xicht sem dávat nechci..:D

Datum: 19.06.16 18:55

Mě to přijde ujetý. Když už šortky, tak i tričko. Takhle to vypadá, jako když čekáš přívalový déšť. ;)

doplněno 19.06.16 18:56:

Ty mikiny bez zipu jsou lepší.,

Datum: 19.06.16 18:55

Klidně, ale zpocená hlava, vlasy a tělo, to není zas až tak pohodové.

Od: ben®
Datum: 19.06.16 18:58

Dobrý den, mladí Vám to pochválí. Já ne. Ovšem, hustější bude, když si vezmete na ruce i palčáky uvnitř s beránkem. Zdravím!

doplněno 19.06.16 22:30:

doctor46 - ta číslice ve Vašem nicku je Váš věk? Pokud ano, tak v tom budete vypadat trapně.

Vídám tento typ oblečení ve věkové kategorii od starších dětí, přes puberťáky až po mladistvé.

Já za tím vidím nějaký vzdor, snahu o něco jiného, snahu někam se zařadit a snad na to mají právo. Pokud to chce nosit člověk starší, tak je to hloupé. A na blbé kecy si zde nestěžujte - sám nemáte jistotu, jestli je to pro Vás vhodné oblečení, protože jinak se nebudete ptát.

doplněno 19.06.16 22:42:

doctor46 - zeptejte se doma rodičů.

Datum: 19.06.16 21:01

Vtipe vylez.*hej*

Datum: 19.06.16 22:37

Neeeee, proč? Mnohem míň!

Prostě jestli to vypadá dobře, pohodově, tahle kombinace.

Datum: 19.06.16 22:46

Těm už je to jedno.

Od: vilik
Datum: 19.06.16 19:04

Mi přijde, že páni na fotkách mají se sebou nějaký problém. Psychický.
Ale jestli máte pocit, že vám toto kouzelné oblečení a obutí zvedne sebevědomí, nemám proti tomu námitky.
Smát se budu tak, abyste si toho nevšiml.
Datum: 19.06.16 19:11

Já bych to vylepšila ještě maskou přes obličej. A rozeplým puntem šortek. Když už, tak už. To bude teprve ta pravá pohoda.

Datum: 19.06.16 21:01

Blbý kecy si prosím nechte.

Od: wamp®
Datum: 19.06.16 19:24

Ti na fotkách jsou zřejmě týpci,kteří si chtějí něco dokazovat.
Tuhle módu vymysleli tuším černoši,
zpívající rap a blues.
Jinak si představ,že takhle vykráčíš ve třiceti,potažmo čtyřiceti stupních celsia.
Evidentně ti příjemně nebude a ostatní si budou klepat na čelo.
Není to hustý,je to trapný *bzum*
Datum: 19.06.16 19:43

Je stupidní nosit kapuci na hlavě, pokud není vítr, neprší a podobně. "Hustě" to bohužel vypadá pouze pro nositele, pro ostatní kolem to vypadá směšně. Taktéž rozepnutý zip na holém těle... namistrovaní frajírci, fuj.

Kombinace normální mikiny se šortkami ok :).

Datum: 19.06.16 19:45

Tak jako ne hustý, nevím jak to mám napsat- prostě jako uvolněné, jako pohoda, no.

Jiné mikiny nemám

Od: balzerka
Datum: 19.06.16 19:46

To je snad jedno, jestli si obleče tohle nebo něco jinýho.Teda když v tom zrovna nepřebírá státní vyznamenání . Každopádně už nejsme všichni uniformovaní. Takhle mi je hned jasný, s kým mám tu čest, a zařadím si ho k určité skupině.

A ty přívalové deště jsou taky častější. A večer v zahrádce u pivnice bývá chladno...

Datum: 19.06.16 19:49

Jo, na večer bude každopádně dobrá. Tak nemusím tu kapucu mít pořád na hlavě, ona se dá sundat.

Datum: 19.06.16 20:12

Samozřejmně že to lze nosit bez nějakého rozrušení. Pravdou je, že kapuci nemusíte mít na hlavě. Takže co se teda řeší? Jelikož mi v chladnějším počasí více vyhovuje mít zakryté ruce než nohy, tak samo při jemném letním deštíku, kdy se i ta kapuce hodí, tak osobně taky mívám šortky a mikinu.

Ale hlavně to nosém pro sebe a svůj pocit, ne pro pocit nebo zrak ostatních. Ať si ostatní chodí třeba nazí.

Datum: 19.06.16 21:00

Ale i když bude teplo? Prostě klasický léto.

Datum: 19.06.16 21:29

Netuším proč se mikyny s kapucí vyrábí, mikynu s kapucí neobleče děcko pod zimní bundu a v létě mikynu s kapucí + šortky, to nechápu už vůbec.

Datum: 19.06.16 22:27

Protože jsou super, oblíbený, proto je vyrábějí*palec*

Datum: 20.06.16 06:45

Hel, všechno, co nosí selébrity, je cool a super *smich*, i když to budou trapný čepice s kšiltem na bok alá Bieber nebo harémky, ve kterých každá holka vypadá jak s plínkou nebo že má naděláno( a podle průzkumu jde o jednu z nejvíc odpuzujích věcí). Ale jsou oblíbené a vyrábějí se dál... proč? Protože se vždycky najde ovečka, co chce vypadat hustě *smich**modla*.

Datum: 20.06.16 18:21

100 bodů *palec*

Od: jofa®
Datum: 20.06.16 18:35

A ty bačkory k tomu, tak to je super.

Datum: 20.06.16 21:58

Ještě bych přidal "módní pecku" - holínky ve tvaru kozaček.*haha*

Datum: 20.06.16 18:53

Když jdu v létě ven a budu se vracet v noci, tak si to klidně vezmu. Když bude zima nebo bude pršet, tak se to bude hodit. Ale že bych si to vzal přes den v parném létě, kdy se potim i v tričku? Možná někomu pomáhá, že je cool a tím ho to i chladí, ale na mě to nefunguje

Jinak mi mikiny s kapucí přijdou vrcholně nepraktické, protože v zimě to buď musim vrazit pod bundu a mám hrb nebo to musim natáhnout na hlavu, i když nechci.

A už vůbec nechápu řidiče s kapucí na hlavě. Na ty si dávám 100x větší pozor než na tradičně vysmívané kloboukáře. Ta kapuce totiž zásadně ovlivňuje periferní vidění a takový řidič většinou vnímá jen to, co vidí předním oknem.

Datum: 20.06.16 21:25

nechápu proč řešíte takové banality. Je to moderní , mladým se to líbí a hlavně když to mají čisté a nerostrhané. Je to pořád lepší než ty šílené kalhoty flákajíc se mezi rozkrokem a spuštěný co nejvíce dolů. Taky jsme byli mladí a věřím že některým tehdejším padesátníkům se to nelíbilo a nám jo.Mám tady 14 letého vnuka co žije v Usa a takovou mikču , má taky a dnes byla po ránu zima tak měl na hlavě tu kapuci a ejhle moc mu slušela. hezký večer...

Datum: 20.06.16 21:46

korina. Naprostý souhlas. Taky jsme se kdysi snažili oblečením odlišit, provokovat "dospěláky". A ten klučina na spodní fotce - pěěěěěknej kluk ;)

Datum: 20.06.16 22:35

.

Datum: 20.06.16 21:49

tondac Mám se potit v triku nebo v mikině, myslím že to bude nastejno

No mikiny s kapucí teda jsou vysoce praktický.

On i ten kloboukář může mít periferní vidění špatný. A to třeba ani nevíte.

Datum: 21.06.16 09:08

Jenže ten kloboukář se jen potřebuje dostat z bodu A do bodu B a na rozdíl od kapucáře si nepotřebuje nic dokazovat agresivní jízdou. Kloboukář ví, že na to už nemá, zatímco kapucář si nedokáže připustit, že na to ještě nemá a on si k tomu kapucí uzavře výhled bočními okny.

Já se teda potím víc v mikině s dlouhým rukávem a kapucí než v lehkém triku s krátkým rukávem. A to triko narozdíl od mikiny večer hodím do prádla. Pak se možná kolemjdoucí za coolmikinářem otočí né kvůli trendu, ale kvůli zápachu.

Datum: 21.06.16 19:27

Kde jste přišel na to že kapucář musí jezdit agresívně?*ee*

Datum: 20.06.16 21:53

Co by ne. Je to jen vaše volba. My těmto lidem s kapucí na hlavě v parném létě říkáme "Bubáci."

Od: hm®
Datum: 20.06.16 21:54

Ten drsnej týpek s kapucí a v domácích pantoflích vyhrává! *haha*

Datum: 20.06.16 22:08

Jo. Je to hustý. Já už se ničemu nedivím. Stejně si myslím, že si tě nikdo nevšimne. A pod tu mikinu to ale chce vysportované tělo, nic rachitickeho, ta asi chapeš, že.

doplněno 21.06.16 10:33:

Pro Doctora46: Já si z vás srandu nedělám. Když budete mít svalnatý hrudník, který vám z té mikiny bude vidět, tak se taky ráda kouknu. A berte to tak, že každý mladý se chce nějak odlišovat. Ať už je to těmi příšernými tepláky s rozkrokem proklatě nízko, nebo něčím jiným...

Datum: 20.06.16 22:32

Kolikrát vidím lidi, spíš starý ve vedru*slunce* ve svetrech a přes to ještě kabát.. To je teprve hustý. Jestli jste starší, děláte si trapnou srandu i sami ze sebe?

Datum: 21.06.16 09:58

Doctor46 - staří lidé mají jinou termoregulaci (nižší potivost) a nevím, jestli jste si toho všiml... NEŘEŠÍ, JESTLI JSOU COOL. Můžete je takto vidět, protože vstávají, když je ještě chladno a vrací se, když teprve vy začínáte fungovat. M.
Datum: 21.06.16 09:34

Na té první fotce, není to náááhodou princ Harry? *sok* Ten by mohl chodit v čemkoliv. Nejen proto, že je to princ, ale hlavně proto, že je to krásný mužský. *palec*

doplněno 21.06.16 15:08:

Mono, děkuji. Fakt to bude on http://cs.wikipedia.org/wiki/Channing_Tatum

Datum: 21.06.16 10:02

@babkazov - Ne ne. Channing Tatum. M.
Od: jofa®
Datum: 21.06.16 10:14

Žijí v menším městě kde se mladí lidé viceméně navzájem znají (školy, bary, zábavy) a když takhle oblečeného mladého člověka potkám a jdu s někým mladším kdo jej zná, tak téměř vždy řekne: Jo toho znám, on "prdlej" i ve škole atd.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.