Práce v PPL

Od: Datum: 19.06.16 22:02 odpovědí: 10 změna: 20.06.16 08:46
Dobrý den,má někdo zkušenost s prací u PPL jako řidič? Přemyslím že bych do toho šel..Díky.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.16 22:08

je to časově náročná práce a ty peníze tomu neodpovídaj

Od: mikin121
Datum: 19.06.16 22:10
Upřímně nevím co mám dělat za práci. :D
Datum: 19.06.16 22:17

to co umis

Datum: 19.06.16 22:23
Skoro nic. Řídit. :D
Od: mot
Datum: 19.06.16 22:36
A umis opravdu ridit nebo jenom drzet volant?
Datum: 20.06.16 06:32

Mikine, to je tedy hodně smutná odpověď. Pokud by takto odpověděla většina mladých, není divu, že naše staré a osvědčené české podniky se prodávají cizincům, na polích bují místo obilí sluneční elektrárny. Že chybí dřívější zlaté české ručičky a že se pomalu ženeme do záhuby. Kdy naše nebude nic /ono už vlastně skoro ani není/ a budeme jen námezdní dělníci v kdysi českých podnicích.

Snad ses, proboha, něčím vyučil. Jsi určitě kuchař, truhlář, zámečník, nebo instalatér...Tím by ses měl živit. A ten řidičák je spíš jako bonus, ne jako to hlavní, co umíš.

Navíc, když už ŘP, tedy takový, aby bylo možno třeba i střídat. Mít na osobák, náklaďák, návěs, autobus. Ale jezdit u PPL a nemít žádné další představy o dalším postupu o něčem novém, jen kroutit kolečkem, to není dobrý tah. Nechtěla bych jezdit celý život u PPL, snad jenom přechodně, když nebude nic jiného. Ale jinak bych se živila tím, čemu jsem se vyučila.

Jen tak mimochodem, před pár dny u nás řidič PPL zvonil se zbožím ve 21 hodin. Dívali jsme se na televizi. Uhoněný mladík nám vrazil balík a postěžoval si, že je ten den už od 6 hodin na cestách. Tedy 15 hodin práce. To bys chtěl? Jaga.

Datum: 20.06.16 08:41
Mám úžasný obor obchodník který mi je na nic. :)
Datum: 20.06.16 07:15

Však ve smlouvě budeš mít i zkušební dobu. V té můžeš odejít bez problémů, jakmile zjistíš, že na práci nestačíš. Záměrně nepíšu, že tě nebaví. Jestli práci potřebuješ, chceš se sám živit, vyzkoušej. Každá zkušenost tě posune dále.

Od: jmlc®
Datum: 20.06.16 07:36

Soused chtěl vyzkoušet PPL a jeden den tam byl na zkušené u jednoho řidiče... - aby se stíhalo, co předepíší nahoře, musel řidič porušit min. 20x předpisy. Takže pokud byste chtěl jezdit u nich a nebýt vyhozen, máte riziko ztráty ŘP.

Datum: 20.06.16 08:46
Je to šílená honička, včera bylo pozdě, stojíš furt někde v zákazech, porušuješ kdejaké předpisy. Čili jen pro otrlé.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.