Co je to

Od: Datum: 18.06.16 13:14 odpovědí: 7 změna: 18.06.16 21:17

Dobrý den. Na půdě jsem našel několik těchto věcí. Nevíte k čemu se to používalo, nebo používá?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.06.16 16:13

Dobrý den, jak je to veliké, z jakého to je materiálu, co se děje při pohybu toho pantu (je-li to pant)? Je něco napsané na krabičce, ve které jste to našel? Zdravím!

doplněno 18.06.16 16:34:

ria - za ty háčky se určitě má něco zachytit. Otázkou je ta velikost rámu a proč je toho větší množství. Možná je tazatel potomek obchodníka, který to prodával.

Od: ria®
Datum: 18.06.16 16:22

Já si tipnu :).. Není to rám na vyšívání? že by se do toho "skřípla" látka... :)

Od: isteron
Datum: 18.06.16 17:12

Rámček na vyšívanie. Udržuje látku napnutú a ľahšie sa hľadá miesto, kde sa práve pracuje.

Datum: 18.06.16 17:45

Vyšívací rámešek mne také napadl, ale opravdu by to chtělo měřítko.

Datum: 18.06.16 19:15

Nene, bubínek na vyšívání je ze dvou kruhů, mezi které se látka přiskřípne. Musí být dokonale hladká, aby nevytahovala nitky z tkaniny. Tohle má nějaké háčky po vnitřním obvodu.:) To, za co se to drží, funguje ještě nějak?

Od: jofa®
Datum: 18.06.16 21:01

Velikost je tak 20 až 25 x 15 cm, podle těch prken. Ale co to může být?

Od: maky®
Datum: 18.06.16 21:17

co to poslat do pořadu "Kurna CO TO JE? , pan Zedníček to zjistí...

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.