Mam sen, ale nevim jak dal

Od: Datum: 18.06.16 04:37 odpovědí: 3 změna: 18.06.16 08:37
I kdyz mam sen, na ktery myslim kazdy vecer pred spanim, stale o sobe pochybuju a nevim jak dal, znate takove pocity? a jak se s tim vyrovnate?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.16 07:21
avatar

Když jsem byla v hodně těžké životní situaci, naučila jsem se, jak žít a řešit problém. Ten problém, ve tvém případě sen, jsem dala doprostřed místnosti a chodila jsem kolem něho. Vím, že jsem vypadala jako blázen, ale ono to funguje. Chodila jsem okolo, prohlížela ze všech stran a hledala řešení. Když jsem našla, domyslela jsem všechny možnosti a postupy, ještě jsem promyslela systém "nejmenšího odporu". Promyslela jsem, jak na to. Když jsem nenašla a ten problém se stal neuchopitelným, jako hladká koule, kopla jsem do něho ze všech sil. Odkopla ho a přestal existovat. Když řešení bylo, dalal jsem se do toho s veškerým úsilím, jakého jsem byla schopná. ;) Udělej to, se svým snam, také tak. Pak už budeš vědět jak na to a nemusíš o sobě pochybovat.


doplněno 18.06.16 08:50:

Maky, děkuji. Mám pocit, že jsem tento způsob řešení (pro sebe), dohnala k dokonalosti. Léty jsem se naučila, že chodit nemusím, ale zklidním se a v hlavě se vidím, jak chodím. V čem je ta dokonalost? Když vidím, že se velký problém blíží, zpracuji ho podobným způsobem. A stane se to, že když opravdu příjde, já ho vítám, protože už vím, co mi přinese dobrého. A nešílím z toho, co mi vzal. ;) Horší je, když mě překvapí tak, až se zajíknu. To zase musím začít chodit. :-D Tenkrát jsem kouřila a ta místnost podle toho vypadala *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 18.06.16 08:37
avatar

sice jsem nedala otázku, ale jak to čtu, musím Vám napsat, že je toto moc pěkné řešení problémů...každý má nějaký problém a já tento způsob určitě použiju :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.16 07:28
avatar
Pochybovat o sobě je zcela v pořádku. Nikdy o sobě nepochybuje jen idiot nebo Matěj Stropnický. Kdo chce, ať spojku "nebo" úplně pomine. Jasně, chápu (Z2). ;)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.