Notebook na klíně - nemožnost mít děti?

Od: Datum: 17.06.16 15:09 odpovědí: 9 změna: 17.06.16 22:27

Dobrý den, kdysi dávno jsem slyšel, že pokud při pracování na notebooku máme (my muži) notebook na klíně, tak, že prý může nastat, že v budoucnou nebudeme mít děcka.. Co je na tom pravdy? Já osobně tuhle polohu preferuju. Slyšeli jsem někdy o tom a jaký je na to váš názor?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zajimalobymeto
Datum: 17.06.16 15:10

*Slyšeli jste někdy o tom?

Datum: 17.06.16 15:13

Jestli budeš preferovat pouze tuhle polohu s notebookem na klíně, tak opravdu děti mít NEBUDEŠ!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 22:27
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 17.06.16 15:13
avatar

Ta teorie může být s ohledem na ventilátory NTB - pokud je teplo směrem na varlata, zabíjí to údajně spermie. Obecně známo je varování před formou spodního oblečení "slipy" - klasické trencle prý nezhoršují plodnost a prospívají celému obsahu...

Další možnost je, že když budete mít na klíně NTB místo ženy, oplodnit můžete max. ten notebook...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bunda09
Datum: 17.06.16 16:40
Je vědecky prokázaný, že notebook na klíně poškodí spermie a si jen tak jako horká ,,teplá" vana. Takže bych se toho moc nebál. Jestli mi nevěříte tak napište do vyhledávače: Okay.cz/pohrbili jsme 13 faktů o elektru. Je to jeden z faktů kterým lidé stále věří a bojí se toho. Jsem rád, že jsem vám mohl pomoci :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 17:55
avatar

no, mezi těmi "fakty" jsou taky docela prasečiny... LED display je lepší než LCD - jistě, asi jako vrtulník a helikoptéra. LED display je ve skutečnosti LCD využívající diody". Naprosto nic neříkající odpověď. Jde o to, že místo podsvícení CCFL je podsvícen LEDkami. Díky tomu může mít vyšší svítivost, nižší spotřebu a delší živostnost, takže vlastně ano, je lepší.

Když aplikaci nepoužíváte, mobil ji sám vypne - blbost, mobil ji nevypne. Vypne ji násilně jen tehdy, pokud není dostatek volné operační paměti. Vypnutím aplikace uvolníte místo pro jiné běžící aplikace.

A jako poslední blbost je srovnávání tranzistorového rádia s mobilním telefonem v ohledu "škodění na zdraví". Tranzistorové rádio narozdíl od mobilního telefonu není i vysílačem, ale jen a pouze přijímačem, tedy nemá jak škodit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 20:43
avatar

No ono to je myšleno tak, že pokud budete mít neustále notebook na svém klíně, tak nemůžete mít děti z toho důvodu, že "ho" prostě nemáte možnost ani vytáhnout a něco kloudného s ním podniknout. ;) Že to teda musím napsat takto. Je to taková alegorie na určité chování. Není to myšleno doslova a nemá to nic společného s nijakým ozařováním. Je to prostě namířeno k lidem, kteří se takzvaně "ukájí" s notebookem v klíně...

Takže žádný strach, pokud to nepřeháníte a nepatříte mezi závisláky na noťasu a sem a tam si místo něho do postele vezmete i přítelkyni, je všechno v pohodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adam20
Datum: 17.06.16 22:18

Notebook, když je zaplá wi - fi nebo podobná bezdrátová komunikace, vyzařuje elektromagnetické záření, které je v okolí notebooku pochopitelně nejsilnější. Když je tedy položený na vejcích, dobře jim to pochopitelně nedělá a je prokázáno, že to souvisí s problémy plodností.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adam20
Datum: 17.06.16 22:22

Podobně je to u mobilních telefonů, které by se neměli nosit v kapse ( blízko spermií ), na internetu si o tom lze mnoho přečíst

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.