Kam s dětmi na výlet

Od: Datum: 17.06.16 13:12 odpovědí: 18 změna: 24.10.16 15:57

Poradte kam s malymi dětmi 3 a 8let na jednodenní výlet či zábavu v jihomoravském kraji a okolí,ne Praha,ta je pro nás už dál.Máme v plánu dinopark a nějaké ZOO,ale dál nevím,děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 17.06.16 13:19

Ve vašem kraji hodlám letos shlédnout Westernové Městečko v Boskovicích a na Macochu. Zoo ve Vyškově je úžasná včetně dinoparku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.16 15:15
avatar

Zdravím, byli jsme v Boskovicích tuším předloni s táborem... jezdecká show nádherná, ale pro děti dlouhá, takže pak už poposedaly, za všechny atrakce - práskání bičem, střelba atd. se platilo zvlášť a co se mi obzvlášť nelíbilo, bylo úvodní představení s přepadením dostavníku. Jakože vymyšlené to bylo pěkně, dobrá akce... ale na začátku šerif četl noviny, zamíchali tam aktuální problémy, aby to bylo i vtipné pro dospělé - a do mikrofonu povídal něco ve stylu "ájé, zase přepadli dostavník, to je v prdeli..." Představení pro děti, fakt. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 17.06.16 13:27
avatar

Dinopark je se zoo a pro ty děti je to na celý den - jen pozor, dinosauři jsou postraši. Můj mladší syn se jich bál i v 5ti letech, a to tak moc, že po 3 uklidněních u prvních 3 zvířat (s velkou obavou až histerií) jsme se odebrali jinam... Brněnské prigl - lodička a výlet je úspěšný vždy. Kolem Hodonína můžete využít Baťův kanál - také hezký výlet.

Aqualand moravia - dost drahé, kupte si lístky v nějaké akci na slevových portálech, ale pozor na omezení (neplatí třeba na víkend, svátky).

http://www.turistika.cz/trasy/palava-pesi-tura

zámky - bučovice, slavkov - půl dne to zabere, ale děti moc nezaujme...

Zoo v Hodoníně je pro tak malé caparty ideální - v Brně se pořád chodí a je to únavné, v Hodoníně je tak nějak vše útulné, malé, navíc je tam hezké dětské hřiště.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: susenka
Datum: 17.06.16 13:44

Zámky určitě ne,to by je nebavilo a Hodoníně jsme byli minuly rok a libilo se nám tam,ve Vyškově jsme byli taktéž,i v Jihlavě moc pěkné Zoo,o westwrnovém městečku jsem uvažovala ale myslím si že je to tak pro děti kapku starší,taktéž i Macocha ale nevím co tam mají a čím bysme je zaujali

Datum: 17.06.16 16:28

sušenko. Westernové městečko i Macocha jsou na ně akorát. Teda na toho staršího určitě a tomu menšímu se to také bude líbit. My tam byli s kluky - 3 a 4 roky a paráda

Ohodnoceno: 0x
 
Od: katkaa
Datum: 17.06.16 13:56

když bude pršet tak nám se v Brně líbil bruno family park, a hlavně , že se neplatí za dospěláky. Co třeba Zlínský kraj, nejlepší ZOO je Lešná u Zlína.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: katkaa
Datum: 17.06.16 13:59

Naše děti se v Dinoparku strašně nudily, sice byly o kapku starší. Já si s tama pamatuji jen úporný vedro a pár obyčejných zvířat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 14:53
avatar

Pokud pro vás není daleko Zlín, tak určitě ZOO Lešná

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh®
Datum: 17.06.16 19:26
avatar

Už tady padlo ZOO Lešná, já přidám westernové městečko Šiklův mlýn, pěkné ZOO je taky v Olomouci. V Lednici se dá strávit taky celý den, nemusíte na zámek, stačí zajít na parádní letové ukázky dravců, projet se na lodičce nebo v kočáře, pěkná vycházka je na Janův hrad...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 20:03
avatar

Tak, tak, v Lednici jsme byli v pondělí s celou školkou, lodičky, procházka, divadlo, nádhera. Jen minaret byl zavřený, škoda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 19:44
avatar

Zdravím, v jihomoravském kraji jsem doma, takže - Pálava, Znojmo (hrad, podzemí!, národní park Podyjí s mraky živočichů a přilehlé cyklostezky se spoustou nádherných vyhlídek. Zítra je třeba otevřené opevnění - bunkry- prohlídka s průvodcem. Kemp Pasohlávky před Mikulovem - Aqualand Moravia, dost lidem se tam líbí. Vranov - zámek, koupačka, krásné okolí, parníky, možnost zajet ke hradu Bítov...minizoo. Brno - výlet kolem přehrady, hrad Veveří, koupačka, katakomby, zábavný vědecký park Vida, Kostkoland, lanové centrum Jungle park... :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: susenka
Datum: 18.06.16 15:02

martinaa,určitě si něco z toho vyberem a ještě by mě pro sebod zajímalo,v tom westernovém městečku se musíme objednat nebo je tam možné kdykoliv přijet a bude tam pořád program pro děti?

Od: jmlc®
Datum: 18.06.16 15:11
avatar

V tom městečku je pravidelný program. Když jsem tam byl před cca 5ti lety, líbilo se mi tam, ale už tenkrát bylo hodně věcí opotřebených a viditelně poškozených. Střelba v představeních je pro některé děti velmi nepříjemná - jak snáší vaše děti hluk a střelbu?

Ještě mám jednu zkušenost s cestou - po cestě tam (v podstatě polní cesta) se mi dítě dost zblilo. Ale jak píšu - bylo to min. 5 let, možná už tam mají silnici?

http://www.westernove-mestecko.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.16 17:14

Zkuste si zajet do Bošovic, je tam papouščí zoo, také se tam chystáme, podle referencí pěkné. Nedaleko je i větrný mlýn v Kloboukách a historická kovárna v Těšanech, třeba si vyberete. Na zpáteční cestě se můžete stavit třeba v Brně v Olympii, mají tem u parkoviště perfektní vláček na vození lidí a spoustu prolézaček a tak pro děti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: balzerka
Datum: 18.06.16 21:48

Vysočina není daleko. Ve Sněžném je ta slavná pohádková vesnička. Nevím přesný název, ale ty domečky už kolují na internetu pár let. Jsou lidi, co tam vozí dětičky. Ubytování v nich je drahé, tak si ho vzít případně někde bokem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.16 14:26

Čau, my jsme letos vyzkoušli Olomouc, konkrétně Pevnost poznání (něco jako VIDA!) a ZOO Olomouc. Myslím si, že i když už děti byli třeba v ZOO Brno, nabídne jim Olomouc další dosud nepoznané možnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.16 21:33
avatar

Moravský kras, pro začátek nevolte Punkevní jeskyni ale třeba Kateřinskou. Buchlovice-zámek, Buchlov-hrad (nestojí za mnoho), Živá voda u Velehradu-úžasné, tunel pod rybníkem, ZOO Zlín-dle mého názoru a názoru 6ti leté vnučky, nejkrásnější ZOO v ČR, ZOOKOUTEK + dinopark Vyškov. Brno a okolí-rozhledny, už jsme jich projeli 14 (pravda s invalidním vozíkem jsem nebyla ani na jedné), Brno- Anthropos, Špilberk, ZOO, Výstaviště- Vida, Bongo nebo ten novější co nevím jak se jmenuje, přehrada-výlet parníkem nebo na zapůjčené motorové loďce, hrad Veveří( pokud tam není žádná akce, cvičení orlů...rytířské slavnosti..., nestojí za vidění, no a večer třeba do divadla Radost. Rudka u Kunštátu (Blaničtí rytíři, malá rozhledna), aquapark Moravia nebo jen koupaliště Morkovice u Kroměříže, koupaliště Kuřim, riviera v Brně-nic moc, Brno-Bystrc obora s daňky, muflona, divoká prasata.Napajedla-hřebčín + projížďky na koni. Mám vnučky 2,5 a 6 let, úžasný zážitek byla jízda vlakem, to totiž do té doby neznaly. Všude na cestách navštíví ta starší info centrum, vezme si prospekty a koupí turistickou známku. Co mám vnučky, miluju tyto výlety ono by mě asi nenapadlo objíždět samotnou třeba ZOO v ČR. Můj muž říká, že nejhezčí zážitek holky měly když je vzal na chalupě do lesa, ke studánce a když si uvařili v kotlíku guláš s konzervy na ohništi a jedli ho z ešusů. Nevím, výlet jsem odmítla ale odešli kolem 10h a vrátili se v 19h, nadšeni, unaveni a hladoví.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.10.16 15:57

Zkus najít nejaký lanový centrum. My jsme byli v Praze, tam nechces, kdyby jste meli cestu, tak se jmenuje Abbys a je to Praha Hostivař.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.