Upozornění na mail bez připojení k netu

Od: Datum: 16.06.16 22:54 odpovědí: 8 změna: 21.06.16 18:56

Krásný večer, je vůbec možné si nějak nechat zasílat upozornění na nový mail, i když nejsem na síti (ale v práci, v terénu apod)?

Děkuji. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.16 22:57

Jde udělat posílání emailu na SMS. Tedy ne celého, ale jen jeho začátek.

Od: ben®
Datum: 16.06.16 22:58

Dobrý den, např. tak, že Vám osoba, která mail poslala, po jeho odeslání napíše SMS, že tam na Vás ve schránce mailík čeká. Zdravím!

Datum: 16.06.16 23:03

Možností je víc.

Já používám bezplatnou službu od T-mobile, ale v poslední době není moc spolehlivá.

Zkuste se podívat, co nabízí Váš tf. operátor.

Datum: 16.06.16 23:32

Na centrum.cz se dá nastavit, aby začátek přišel jako SMS. Je to zdarma, používám to už dlouho.

Datum: 17.06.16 14:21
Jde nastavit automatické upozornění ale záleží na používaném mailu a na tom jakého mas operatora. Mám Vodafone a umím to nastavit prakticky z každého mailu ale do ostatních operátorů jde většinou o placenou službu. Otevři si v mailu vlastní nastavení / filtry a tam budeš mít v možnostech i nastavení preposilani
Datum: 21.06.16 15:56

Bohužel mám seznam... sice na to hodně lidí nadává, ale já jsem spokojená (zatím).

Datum: 21.06.16 15:55

Děkuji za reakce, zatím jsem pokročila jen do té míry, že mi naskočí nové maily po připojení, což je u mě taky úspěch... bez připojení to asi nepůjde :/

Datum: 21.06.16 18:56

Pokud máte Vodafone, tak to jde tak, že si založíte na vodafoneemail.cz schránku, a do té si necháte automaticky přeposílat maily z jakéhokoliv mailserveru. Automatické přeposílání umí každý mailserver. No a vodafoneemail, po přijetí jakékoliv zprávy do schránky vám automaticky pošle avízo na váš mobil. Zprávu ve vodafoneemail necháte za týden až 14dni automaticky smazat, a je hotovo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.