Tietzův syndrom

Od: Datum: 16.06.16 21:40 odpovědí: 3 změna: 19.06.16 22:51

Dnes jsem byla u dr. kvůli dlouhodobým bolestem kde mi byl zjištěn Tietzův syndrom. Načetla jsem si už kde co, ale ráda bych slyšela něco o léčbě od stejně postižených. Nemáte nějaký vychytávky jak si ulevit popř. co vám pomohlo? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.16 22:01

Nevím, zda jste narazila taky na tuto stránku

http://www.celostnimedicina.cz/tietzuv-syndrom.htm

můžete přes ní napsat panu doktorovi Šáchovi, on rád radí přírodní léčby a zdarma

Datum: 17.06.16 07:16

Něco jsem si teď přečetla a musím vás politovat. *mala* Nebojte se ptát se vašeho lékaře, vašich lékařů. Vůbec se neostýchejte a pamatujte si nebo si klidně otázky na papírek napište a ptejte se. Při čemkoliv, co s vámi budou dělat, ptejte se, co to je a proč to je. Chtějte vysvětlení. Je pravdou, že u takových a podobných postižení jsou lékaři ve svých odpovědích opatrní a někdy vypadají, že nechtějí říci. Oni ale vědí, že pravdu nemohou vyklopit najednou, v celé surovosti, ale po troškách, aby ji pacient uměl přijmout. Aby mu pomalu docházelo, že v léčbě toho moc nelze. Někdy jen tlumit bolesti. *slunce*Hodně štěstí a držte se!

Od: m123
Datum: 19.06.16 22:51

Děkuju.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.