Kdo je pro Vás typem moderního muže?

Od: Datum: 16.06.16 09:54 odpovědí: 27 změna: 19.06.16 13:22

Dobrý den,kdo je pro Vás muž,moderní,sebevědomý,úspěšný,kterého rádi vidíte např.v TV? Můžete,prosím,napsat i důvody Vašeho náhledu? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 16.06.16 10:14
Já. Dalších slov netřeba.
Datum: 16.06.16 10:35

Hančule, vy jste dala hodně těřké otázky. Budu přemýšlet. ;)

Datum: 16.06.16 10:52

- co je moderní? - nejsou to dnes třeba gayové?

Datum: 16.06.16 11:00

Já jsem v televizi viděla ráda prof.MUDr. R. Číháka, bohužel musím napsat, že to byla opravdu vědecká kapacita ... nedávno totiž zemřel. Tak toho bych si ráda poslechla znovu. Velmi zasvěceně hovořil mimo jiné o Karlu IV. Ale je fakt, že asi zrovna on není představitelem mladého moderního muže. Jinak je mi to celkem jedno, kdo v té televizi poskakuje.

Od: maky®
Datum: 16.06.16 11:07

ptám se sama sebe, jaký je moderní muž a zjištuji, že nevím, co je to moderní...z mého pohledu potřebuji muže, který by byl pro mne nejlepší...ani nepotřebuji, aby byl moderní, takže vlastně jsem sem ani neměla psát...asi jsou jiné hodnoty, než být moderní...sorry

Od: ben®
Datum: 16.06.16 11:20

Dobrý den, v TV ho asi neuvidíte, ale prý je ideálem každé ženy muž mladšího, středního věku, urostlý, opálený (se strništěm na tváři), hasič, který (se šibalským a chlapeckým úsměvem) vynáší z hořícího domu malé děcko, které ho objímá kolem krku. Takové jsou prý erotické představy většiny žen. No, já splňuji jen to strniště na tváři a ten úsměv bych asi uměl nahodit také . Zdravím!

doplněno 16.06.16 12:34:

magdon - vzpomínám si, že jste zde před časem vložil své foto. Pokud jste u hasičů, tak máte šanci i Vy .

doplněno 16.06.16 19:30:

tiffany - neznal jsem ho, našel si jeho fotky a to by šlo. Třeba se dá i k těm hasičům .

Datum: 16.06.16 12:21

*palec*

Datum: 16.06.16 18:46

Bene, máte to dobře zmapováno, prostě tak trochu jako Gerard Butler... sice není hasič, ale prostě tak moderně a sympaticky vypadá ), no.

Datum: 16.06.16 20:40

*srdce* nj, srdci člověk neporučí... ;)

doplněno 16.06.16 20:41:

... hmm, neporučí a neumí správně umístit odpověď... život není peříčko.

Datum: 16.06.16 23:02

Ben - Když nemám ráda uniformy, nemám tedy ráda moderní muže? Muže? Uže? Že? E?

Datum: 16.06.16 17:24

Třeba návrhář Osmany Laffita.

Roman Šmucler. Rey Koranteng.

Důvody proč, jste již napsala ve své otázce.

Datum: 16.06.16 17:32

Já to rozhodně nejsem a být nechci. *stop*

doplněno 16.06.16 22:26: 4 Tiffany - Vždyť nevlastním a dokonce ani neumím používat dotykáč. Už to samo mě snad dostatečně diskvalifikuje z řad potenciálních adeptů :-D
doplněno 17.06.16 00:17: ...nejsem hipster, nejím raw food, nepracuji z domova, neuctívám "Rudou fenu" (Google jistě máte) ani bukvičáky, fair trade považuji za podfuk, upřednostňuji delší chůzi namísto běhu. Učiněný dinosaurus. *dril*
Od: janm
Datum: 16.06.16 20:29

Hezký večer

Odpověď je jednoduchá je to: "Kulturista intelektuál" jak ironicky praví Štěpánek v Básnících

Datum: 16.06.16 20:29

*smich**smich**smich*

Datum: 16.06.16 23:06

Nebo fotbalista, hlavičkář...

Datum: 16.06.16 23:12

Zajímavá je jedna věc, v každé době si myslí že jsou moderní *smich*

Datum: 16.06.16 20:52

A můžete napsat, proč? Je na tom něco špatného, být moderní? Možná moderní jste, ani o tom nevíte !

doplněno 16.06.16 20:53:

pro venkov4ever - nějak neumím správně přiřadit moje reakce, omlouvám se

Datum: 16.06.16 23:05

Taky se mi někdy děje, že se to řídí vlastním mozkem...

Datum: 16.06.16 23:49

Tak to já taky ne, nějak se nemůžu rozloučit se jednoduchou Nokií, protože zcela splňuje moje potřeby... sice ty různé appky - prostě aplikace by se mohly hodit, ale když vidím ty hýbací obrázky, tak se mně zmocňuje něco jako nejistota... myslím, že zvládnout dotykáč sice je tak trochu výzva, ale není to nezbytným znakem modernosti. Zatím si stále poradím s tím, co mám... a kdyby náhodou, tak potom se uvidí ;).

doplněno 16.06.16 23:56:

pro venkov4ever : ... nebo že by? Teda Vy jste mně zviklal... a takhle večer, teď snad neusnu, ještě, že prší...

Datum: 17.06.16 02:04

jedna vec trochu nesedi, nerad se vidim v TV *smich* a ted se du kouknout do te druhe otazky, ktere zeny si to podle jinych zaslouzily :)

doplněno 17.06.16 02:24:

jinak Leos :) pomineme-li mlada kozesnicka leta, posledni roky je to pokorny tvrde pracujici profesional a tak to ma byt, ikdyz jej ve skutecnosti moc nemusim (ten styl jakym moderuje)

Datum: 17.06.16 06:42

Z herců to byli ti staří PÁNI HERCI. Pan Kopecký, Hrušínský. Spíš takoví, co dokázali být i mírně obhroublejší, ale takoví "člověčí". Naopak jsem nemusela třeba uhlazeného lamače ženských srdcí Oldřicha Nového.

Ze zpěváků Waldu. Byl to krásný chlap, uhrančivý pohled, krásný hlas, jeho písničky brzy zlidověly a zpívaly se všude. Kdo z vás si nikdy nezanotoval: Už koníček pádí, či Jó, třešně zrály...?

Nedávno jsem měla tu čest navštívit besedu se sexuologem Radimem Uzlem. Dosud pěkný charismatický chlap, i když se pochlubil, že je mu už 76 let a loni oslavil s manželkou zlatou svatbu. Za to mu patří mé uznání. Uměl vystupovat, uměl mluvit o jakémkoliv tématu, i o takových, o kterých se ve společnosti příliš nehovoří. Přitom nic nevyznělo hrubě či sprostě, uměl vše podat a vysvětlit s ohromnou noblesou, vtipně a srozumitelně. Takových lidí by mělo být víc. Jaga.

Datum: 17.06.16 07:03

Už jsem přemýšlením došla k závěru, že se mi líbí Roman Šebrle. Je prototyp zdravého, krásného, úspěšného mužského. Nedělá ostudu ani sobě, ani své rodině. Je jasné, že miluje své děti a svou rodinu. A také Janek Ledecký. Přijdou mi na stejné úrovni. *hi*

doplněno 18.06.16 19:03:

Jojo, Šimon Pánek je také bezva a fajn chlap. Taky ho pamatuju jako "kluka". Nedávno jsem ho viděla v televizi a říkala si, jak krásný mužský se z něho stal. Nevzpomněla jsem si na něho. :-DJen, ve svém věku bych asi neměla, ale příjde mi, že mu chybí troška sexepílu. Stydím se za tohle hodnocení, omlouvám se. *hi*

doplněno 19.06.16 09:45:

:-D Je dobře, že máme každý jiný vkus a něco jiného nás oslovuje, zatřese nám vnitřnostmi, že? Kdyby tomu tak nebylo, mnoho z nás by zůstalo na ocet. *hi*

Datum: 18.06.16 15:06

babkazov- Váš názor na Šimona Pánka- ředitele Člověka v tísni? Já nepamatuji,ale moje máma pamatuje p.Pánka z doby Sametové revoluce jako studentského vůdce-snad se nepletu...Měla jsem možnost se s ním setkat před lety a je to zajímavý ,chytrý intelektuál ovšem s praktickým pohledem na svět- což je vzácné.../Záváděl se tehdy Jeden svět do stř.škol/Při minulé volbě prezidenta odmítl kandidovat s tím,že ví,kde je ho nejvíce třeba.

Datum: 18.06.16 19:16

babkazov - nikdy se za své hodnocení neomlouváme,máme na ně právo a svobodu je vyjádřit a navíc v tomhle máte pravdu...Š.Pánek je takový,navíc -není to impulzivní člověk,koná vždy po pečlivém rozhodnutí a rozvážení.V jednání působí až empaticky,ale dokáže si své rozhodnutí docela rázně prosadit.Je mi sympatické,že dokáže požádat o radu a přijme ji - to dneska je pomalu vzácný jev,je čestný a jedná přímo,jako člověk,který viděl už hodně neštěstí a utrpení.Pokud budete mít možnost setkat se s ním,sama uvidíte,jak charismatický člověk to je.

Od: ivik®
Datum: 18.06.16 15:14

Dan Nekonečný.

Datum: 19.06.16 10:39

- s mužskejma je to těžký ! Mně se líbí každej, kdo je hezkej, inteligentní, se smyslem pro humor - a hlavně to musí být osobnost - a je úplně jedno, jestli je staromódní, nebo moderní. Ale musí to být muž, ne nějaký "hošánek, šamponek" nebo dokonce gay.

- Ivik

- Dan Nekonečný mne napadl jako první, pak hned V.Klaus (za mlada)

doplněno 19.06.16 12:58:

- teď koukám na p.Babiše na ČT1.

To je prototyp moderního muže - hezkej, inteligentní, sebevědomej - jak mnozí říkají - největší zloděj v Česku - a přesto ho lidi budou volit ! Na toho se v TV vždycky ráda podívám.

Od: coco
Datum: 19.06.16 13:22

Culdo, taky se tim zrovna bavim, zvlast jak lehce odolava vypadum toho protivnika z ods, ktery ho vehementne osocuje a nazyva neschopnym politikem, nejspis ze vzteku, ze Babis tak snadno preskakuje vsechny ty pod nohy hazene klacky :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.