Kdo je podle Vás typem moderní ženy?

Od: Datum: 16.06.16 09:52 odpovědí: 30 změna: 24.06.16 10:33

Dobrý den, která žena, veřejně známá/abychom ostatní znali/, je podle Vás právě ta moderní,vkusná,sebevědomá žena,kterou si rády poslechnete,rády ji vidíte např.v TV? Můžete,prosím,naznačit důvod Vašeho náhledu? Děkuji.


doplněno 16.06.16 16:44:

,Moderní, ve smyslu současná žena .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.16 10:58
avatar

- žena, která má největší silikony?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 08:17

Fuj... to snad už je dnes (doufám) přežitek a silikonovým "kráskám" z osmdesátek a devadesátek odzvonilo...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.06.16 11:03
avatar

Dobrý den, rád bych vyhověl Vašemu psychiatrickému průzkumu, ale mám obavu, že budu zesměšněn . Přesto zariskuji - Jiřina Šiklová, Olga Sommerová, Magda Vášáryová, Petra Procházková, Eliška Hašková-Coolidge, Věra Čáslavská, Eliška Balzerová, Madeleine Albright a další. Proč? Některé stále vypadají dobře a všechny dobře mluví, tak je co poslouchat (narozdíl od těch mladších, kdy je to jen k podívání se, ale poslech nemá význam). Zdravím!


doplněno 16.06.16 22:38:

hancule - já si myslím, že pan Pánek má na případnou kandidaturu ještě čas. Tedy, je relativně mladý. Navíc, je považován za "sluníčkáře" a těm není současnost příznivě nakloněna. Já bych chtěl prezidentku (to už jsem Vám psal v jiné otázce).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 16:47

Rozhodně nebudete zesměšněn..s paní Sommerovou komunikuji a musím přiznat,že mě i zarmoutilo,že odmítla zamyslet se nad případnou kandidaturou na prezidentku v minulých volbách - prostě,jejími slovy , nechci s politikou nic mít.Zajímalo by mě,zda by pro Vás byl ve funkci prezidenta přijatelný Šimon Pánek,současný ředitel Člověka v tísni.Také,bohužel,odmítl se ucházet o pozici prezidenta,ovšem s tím,že nynější práce ho zcela naplňuje.Děkuji za názor.

Datum: 16.06.16 23:08
avatar

Pod slovem moderní si představuji ženu mladšího, nebo středního věku. Vy uvádíte samé babičky. Ale i babičky mohou být moderní, to připouštím.

Ovšem namátkou u paní Šiklové nepokládám za moderní názor, i když to je žena vzdělaná, kdy znevažuje přes 70 procent Čechů, a to jsem hodně snížila - cituji z Wikipedie...lidem chybí vzdělání, nejsou schopni uvažovat a proto odmítají imigranty...

Takové urážlivé názory na obyčejný lid nepovažuji za správné. Ona se nad nás, obyčejný lid povyšuje.

Jenom doplním, nelegály, kteří ve statisících nelegálně, mnohdy násilím překročili cizí státní hranice a ženou se tisíce kilometrů za vysokými dávkami tady nechceme. Nechceme, aby tady byla kriminalita jako ve Švédsku, Německu, Francii, Itálii i jiných státech. Ony se totiž kriminální činy uprchlíků-migrantů tají, upravují skutečnosti, kdo na ně poukáže, tak toho dehonestují, urážejí. Islamizace Evropy probíhá a vím, že zrovna Vy Bene toto nevnímáte. Je to genocida bílého obyvatelstva a budu ráda, že se někdy dozvím, že jste změnil názor. Jenom doufám, že se západní Evropa oddělí od Visegrádu a nezasáhne nás to všechno s plnou parádou. Případně EU skončí, nakročeno má, pokud proběhne referendum o Brexitu. A víte, že slovo Brexit je v EU parlamentu zakázané a nesmí se používat? Je povoleno mluvit o britské otázce, britském problému.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.06.16 23:27
avatar

Dobrý den, máte pravdu, že jsem uvedl ženy starší a (jak jsem tam také vysvětlil) lze je poslouchat.

Navíc nehrozí, že se budou chovat nebo vyjadřovat jako krávy, což u těch mladých hrozí. Řekl bych, že jisté zklidnění, uspořádání myšlenek a názorů přijde u ženy až po přechodu (zřejmě i u muže).

V tom výroku (pokud to opravdu řekla) paní Šiklová nevidím nic urážlivého. Za urážlivé považuji spíše, když někdo haní rasu či náboženství nebo národnost či názor jiný, než ten svůj. Vy máte "stažené hýždě" a Váš názor tomu odpovídá - přesto na něj máte nárok. Sice používáte výrazy přehnané a nadnesené, ale to není můj problém (zřejmě to odpovídá míře Vašeho vystrašení). Zdravím!


doplněno 17.06.16 07:39:

pohanka - já nevím, kdo tuto základní položenou otázku pochopil dobře a kdo špatně. Já jsem odpověděl ohledně žen, očekával jsem, že to někdo zesměšní či se chytne nějakého jména.

Udělala jste to Vy a ještě k tomu přidala islám, terorismus a uprchlíky. Ovšem, diskuze je volná, tak budiž. Vy máte svůj názor podložený strachem a pokud Vám to dělá den krásnější, tak si ho užívejte. Mimochodem, tu historku, že Váš vnuk viděl podřezávání hlav, Vám nevěřím. A jinak, zamýšlet se nad tím, jak nesou svůj úděl členové rodiny, kde se někdo stal obětí trestného činu, se můžeme už nyní (a u nás - na to islám a uprchlíky ani nepotřebujeme). A pokud pravdomluvný pan Zeman dodrží svůj slib (tedy, alespoň ten jeden), tak prý v případě invaze uprchlíků pošle na naše hranice hasiče. Sice nevím, jak by to chtěl udělat a co přesně tam budou hasit, ale snad to ví on. Takže, třeba to Vaši obavu zmírní (pokud mu to věříte).


doplněno 17.06.16 07:54:

pohanka - tak vidíte. Váš názor je sdílen s radostí a jistě to bude i většinově. Toto štěstí já zde nemám. Můj názor je nepodporován a v "kolektivu jsem přestal být oblíbený" . Ano, lidé chtějí slyšet raději jen jeden názor, s kterým souhlasí, ale za jiný je člověk považován za nepřítele.

Přitom bych řekl, že různé názory jsou prospěšné a je na ně i právo. Takže, buďte ráda, že zde máte kamarádky, které Vás podrží.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 05:09
avatar

Potom jsem pochopila otázku špatně. Nebo každý jinak.

Vy opravdu na fázi komunikace, já celkově.

Pokud někdo vyhlašuje válku nevěřícím, křesťanům, jejich likvidaci, podřezávání svých nepřátelů, tak toto tady nechci.

Vysmíváte se mému strachu a nevidíte, jak jsou tito lidé ve své víře brutální. Jediná věc mě pronásleduje, když se podívám na svého malého vnuka.

Před několika měsíci podřezala taková sebranka na pláži, kde byl na dovolené, malého chlapce, jenom proto, že nebyl muslim. Musel si kleknout do písku a odříkat nějaké verše z koránu. Plakal a prosil o život. A samozřejmě nic ocitovat neuměl a byl nemilosrdně podřezán a s ním ještě někdo další. Kolik takových obětí bude?

Co si ponese malý chlapec, kterému tento týden nedaleko Paříže, před očima zabil šílenec otce a matku?

Představa, že toto se může stát i tady u nás, že budeme jako ateisté naháněni, mě děsí.

V německých uprchlických táborech lidé s jinou vírou jsou napadáni, šikanováni a raději ji tají. Chtějí být odděleni od muslimů.

Tuto víru, přesvědčení, jednání si vezou do Evropy. Jakmile jejich množství, přesáhne určitý počet, tak se jejich pravá povaha projeví.

A protože jsem ateista, tak mám samozřejmě strach a obavy.


doplněno 18.06.16 10:11:

Trocu zmatečné. Ale jestli jsem se nepřehlédla v posloupnosti, tak je to přesně naopak.

Uvádíte, že jsem zareagovala s politikou, migrací. Já to vidím jinak, první reakce byly od Vás. Jeden příspěvek v 16.36 od ,,Danyse,, je o vítačce migrantů, ,,Hancule,, odpovídá 16.6. v 16.47 o Pánkovi a kandidatuře a i Vy ji odpovídáte v politickém smyslu 22.38.

Můj příspěvek 17.6. v 5.09 si přečtěte opět, kde píši o vnukovi. Nemůžete mě věřit, že to vnuk viděl na vlastní oči, když to vůbec nepíšu. Vaše odpověď 17.6. v 17.39

Pokud vyjadřujete názor,, že příspěvky, které hanobí rasu, náboženství,, tak já si dovolím říci, že ani v jednom mém příspěvku nemůžete poukázat na to, že jsem napsala něco, co by se dalo považovat za nepravdu, nebo urážku, nebo nenávist.

Naopak od Vás je v příspěvcích, sice v jiném kontextu, použito slovo ,,kráva,, a narážka na mě o stažených hýždích. Což mě ale neurazilo, je to řečeno slušně.

Musím vařit, tak pokračování až bude klid.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 07:23
avatar

Pohanko, pochopila jsem naprosto, co máte na mysli a vřele souhlasím. Ale uvědomila jste si, že píšete pouze a jen o mužích? O chlapech? O jejich díle? Daleko široko nevidím žádnou ženu! Jakoby celý svět byl jejich dílem *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 16:58
avatar

babkazov® Datum: dnes 07:23

připojuji se k názoru pohanky také a dodávám, že z velké části, co spáchají muži, je dílem žen a to nejen výchovou. Zářný příklad je Nečas a jiní...Mozek jde mužům jinam, než bychom čekali...Zeměkoulí nepohne chlap, ale vždy žena.*smich*


doplněno 18.06.16 11:09:

Je Žilková normální? To by tedy byla prezidentka !
http://svobodneforum.cz/babis…incidentu-pry-asi-byla-opila/

http://www.parlamentnilisty.c…vychovu-do-kazde-skoly-417246

http://www.blesk.cz/clanek/zp…e-ni-pohanel-pud-prirody.html


doplněno 18.06.16 11:24:

Jinak k názoru, jak i s pomocí chův a pomocnic v domácnosti zvládla domácnost a děti, tak to také nebylo až tak slavné...Jen se o tom tolik nepíše...je to přece manželka ministra že...rozhodně bych ji za prezidentku nechtěla. Jako herečka je dobrá. To je ale asi tak všechno.

https://www.super.cz/8839-zil…a-skryva-se-pred-rodinou.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.16 09:54
avatar

Tato otázka byla o moderních ženách.

Byla též ale založena o moderních mužích.

Já jsem zareagovala, že jako moderní ženu považuji paní Borhyovou. To byla celá má odpověď.

Jak to pokračuje dále, uvádím v odpověď dnes ,,Benovi,,.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 16:54
avatar

Pohanko souhlasím s Vámi. Kdo se vyvyšuje nemůže chtít, abychom ho volili. Tihle hlupáci vždycky myslí, že národ je plný idiotů, ale jen oni vědí, co je pro nás dobré..vycpat republiku ekonomickými migranty a začít ve školách děti učit korán ne?


doplněno 18.06.16 12:10:

eulalie® Datum: 16.06.16 15:47

eulálie, mimořádně vtipné a dost i pravdivé !*palec**palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.16 21:13
avatar

Děkuji všem za podporu.

Protože je toto vlákno již trochu nepřehledné, tak nebudu už více pitvat.

Hezký zbytek víkendu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.06.16 07:28
avatar

Dobrý den, tak, já si ještě trochu zapitvám. Ve svém příspěvku, který je na této stránce o dost níže, jste odpověděla na základní položený dotaz a uvedla tam jméno Lucie Borhyová - a dodala, že politiku do toho netaháte. Potom jste se v reakci na můj příspěvek otočila na jménu Jiřina Šiklová a zatáhla do toho migraci, islám, genocidu, Brexit, Visegrád a svého vnuka. Tím jste do toho zatáhla tu politiku a vyslovila svůj politický názor, který zde získal onu podporu, za kterou nyní děkujete. Myslím, že děkujete hlavně kamarádce @dafina, která má názor stejný. Tato paní si zde stěžuje, že jí byl slíben kopanec do zadnice za její názor, což považuje za nedemokratické. Ano, to by bylo nedemokratické. Ovšem, ona ví moc dobře (nebo by to vědět měla), že ten kopanec měl být nikoliv za její názor, ale za její rozvíjení teorií, spekulace a urážení tazatelky v jiné otázce. Takže, případný kopanec by se stal zcela demokratickým. Tu politiku jste do toho zatáhla Vy, téma otázky jste posunula zcela jinam a možná stačilo napsat, že jméno paní Šiklové se Vám nelíbí, protože jí nemůžete odpustit její minulost (kdy to odskákala za mlčící většinu, protože se komunistů nebála). No, asi půjdu dneska také vařit. Zdravím! P.S. Omlouvám se zadavatelce původního dotazu, že hovor se dostal někam zcela jinam, což je sice ve Volné diskuzi možné, ale žádná velká krása to potom už není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.16 10:33
avatar

Ano, uvedla jsem ...že politiku do toho netahám, právě proto, že již před mým výběrem paní Borhyové, zde na politiku někdo naráží. Viz můj příspěvek na všechny ty dřívější i pozdější reakce 18.6.2016 v 10.11, což vypadá, že jste vůbec nečetl, anebo elegantně přecházíte. Jméno paní Šiklové zmiňuji v tom, že nás, obyčejný lid označuje jako: viz již moje citace z Wikipedie, o vnukovi zde bylo psáno zcela v jiném kontextu, což právě na to Dafina poukazovala..

Bene, nečtete dobře, zavádíte vše co napíši, zcela jiným směrem, nedokážete napsat k tématu a vytrhujete z kontextu.

Třeba nyní motáte navíc minulost p. Šiklové, dále nevím proč ,,kamarádka,, Dafina a neuvedl jste i Babkazov, která reagovala první. Dafina má zřejmě stejný názor a jenom mě zde na poradně virtuelně podpořila. To bylo od Vás takové štípnutí!


doplněno 24.06.16 10:45:

Jinak reaguji tak pozdě, protože jsem tuto otázku a odpovědi již nesledovala a ani nevím, že byly problémy s Dafinou. Ale už chápu, proč se odmlčela a byla zde naposledy 19.6., protože píšete o nějakém kopanci za urážení tazatelky?.?

Nevím, kdy, v jaké otázce, ale kdo ji takto odpověděl? Hledat to nebudu a ani komentovat, leda byste mě na to navedl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 18.06.16 11:57
avatar

pohanka® Datum: 16.06.16 23:08

To je uplně normální pohanko. Češi se považují za demokraty, ale běda, když někdo nemá souhlasný názor, pak klidně i napíší, že by ho kopli do pr...Jsou tací hulváti. Lidi, do kterých byste takovou vulgaritu a nesnášenlivost neřekla. Mějte své názory, stůjte si za nimi, to jediné je správné. Když je píšete, víte jistě dobře proč. Já také. Mám ráda své názory a stojím si za nimi. A stojím i za každým slušným člověkem v tomhle státě.


doplněno 18.06.16 12:18:

Nikde jsem tam nečetla, že by něco viděl Váš vnuk. Nechápu tedy, jak Vás tady mohl někdo vůbec obvinovat z něčeho, co jste vůbec nenapsala.*hi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 11:06

Seběvědomá je Angela, občas je i v TV, ale nerad jí poslouchám

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 16.06.16 11:20

Nejlepší byla svého času Dolly Buster. Sebevědomá atraktivní češka. Filmů natočila jako nikdo jiný na světě a ještě si řádně užila. Vzor pro mnoho miliónů mužů, možná i žen. V tv se na ní docela dobře koukalo. Pravda, slyšet nebylo třeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 17:02
avatar

cechacek® Datum: včera 11:06

Já tu slepici nemůžu ani vidět. Proto nemám ráda ženy v politice. Ona si pozve migranty na práci ve zbrojovkách a co se jim nehodí cpe, tedy chce cpát do východních zemí, aby si užili..co pro nás to Německo dělá? Nevšimla jsem si, že bych se díky Německu měla lépe, takže at si je tam soudružka Merkelová nechá. Vadí mi, že nikdo neříká pravdu. Konec konců lžou i těm migrantům...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 15:47
avatar

Obecně - prototyp současné ženy dle médií... Ráno porodí své jediné dítě, v poledne už je na svojí původní hmotnosti a navečer se vrací v naprosto dokonalém outfitu do svého zaměstnání manažerky a dále pokračuje v načaté úspěšné kariéře, zatímco o dítě se stará obětavě tatínek, nebo lesbická přítelkyně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 18.06.16 11:45
avatar

:)"eulálie", velice vtipně jste to vystihla...*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 16:29
avatar

Mi se velice líbí Veronika Žilková. Dovedla se vždycky postarat o rodinu se spoustou dětí. Je úspěšná v divadle i v politice. Příjde mi úžasná. Má už roky a vypadá pořad pěkně, plná energie. A nikdy nefňuká, nikdy se nestaví na odiv. Je stále svá. *palec*


doplněno 16.06.16 17:55:

Čuldo, Agáta se mi nelíbila, ale pak jsem pochopila, že ona prodává to, co trh žádá. Pochopila? Vlastně jsem nepochopila poptávku. Je to krásná ženská, ale jako vzor moderní ženy? To asi ne. To se mi její máma líbí více.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 16:36
Vitacku migrantů mám také rád. Ale ještě radši jsem mel její dceru Agátu než dostala tu kachní nemoc..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 16.06.16 17:21

Simona Krainova - nejen vizualne pritazliva, ale umi i dobre prezentovat sve nazory a odpovidat k veci na ruzne otazky, ma prehled a je zkusena ve svem oboru, čili celkove sympaticka a inteligentni sobestacna moderni zena :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 17:37
avatar

babkazov

- taky se mi líbí Veronika - a líbí se mi i Agata a její Jakub Prachař. Ale tady u svého okolí narážím na nepochopení - nevím proč. Ale vždy se mi líbila jako žena i jako dáma Jana Štěpánková - takové ženy snad už dnes ani nejsou.


doplněno 16.06.16 19:23:

- babkazov

- Agáta se mi líbí, že je hezká, je nekonvenční - prostě taková "držtička" - asi po mamince, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 02:11
avatar

zilkovou jsem nikdy nerozchodil, nevim proc..., ale Agata je ve skutecnosti moc hodna holka, ikdyz to nevypada ;) holt medialni obraz je previt :)
Ale abych odpovedel presne na dotaz: Daniela Pisarovicova ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 17:13
avatar

Třeba Lucie Borhyová.

Důvod je snad všem jasný, pěkná naše holka, se širokým úsměvem, politiku do toho netahám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 17:22
avatar

Kerolajn Plíšková. *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 16.06.16 20:39

Typ moderní ženy? Nevím, mně vždy fascinovaly ženy které jsou navzdory době "své" "jsou samy sebou" několik jich znám ve svém okolí, žel ale nejsou nijak "veřejně činné" tudíž nejsou zbytku republiky známy což je škoda :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 21:12
avatar

Z našich Lucie Výborná, Simona Krainová, Emília Vašáryová, Jiřina Bohdalová, ministryně Kateřina Valachová a Karla Šlechtová, řada sportovkyň a mnoho dalších, ze světových Angela Merkel, Hillary Clinton, Ivana Trump a řada dalších, samozřejmě z těch, co už nejsou mezi námi třeba Audrey Hepburn. Všechny dělají dobře svou práci v prostředí mužské ješitnosti a přes vysoké nasazení o sebe v rámci možností stále pečují.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 18.06.16 15:16
avatar

Zpěvačka Jana Kratochvílová.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.