Proč se lidé chlubí?

Od: Datum: 15.06.16 14:07 odpovědí: 43 změna: 22.06.16 08:03

Dobrý den. Jedna moje kolegyně v práci se vytahuje a chlubí, dělá se dokonalou a povyšuje se. Ukázalo se, že není tak zdravá, jak předtím tvrdila. Proč to lidé dělají? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.16 14:11
avatar
Docela přízemní způsob, jak si zvyšovat sebevědomí, které je ve skutečnosti nízké. M.
doplněno 15.06.16 15:46: @dafina - ... v práci se vytahuje a chlubí, dělá se dokonalou a povyšuje se... Z tohoto jsem vycházela, nikoliv ze zdravotního stavu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 15:07
avatar

Nemyslím, že nemocný člověk si takto zvyšuje sebevědomí. Spíše je to nezdravý kolektiv, když se v něm bojí přiznat, že je nemocná. Myslím spíše, že je nedůvěřivá a ostražitá a ostatní to vidi jinak. Také může kvůli tomu mít už špatné zkušenosti...


doplněno 15.06.16 22:10:

simona napsala...

dotyčná kolegyně prostě není psychicky (ani fyzicky) v pořádku

***********************************

simono a podle čeho soudíte, že dotyčná kolegyně prostě není psychicky (ani fyzicky) v pořádku? Já soudím, že nejsou v pořádku její kolegyně. Protože drby o zdraví druhého nejsou na místě. Vůbec se tedy nedivím, že se s nimi nebavila. Nebylo proč.


doplněno 16.06.16 06:24:

tazatelka napsala...

Jedna moje kolegyně v práci se vytahuje a chlubí, dělá se dokonalou a povyšuje se.

*****************************************

tazatelka neupřesnila, čím se kolegyně udajně chlubila. Upřesnila jen to, že se jednalo o její zdravotní stav.

Možná to u kolegyně byly lepší pracovní výsledky a kvůli nim neměla čas ani chut na drby, protože mě tedy z celé otázky připadá, že ta kolegyně mohla sem tam o sobě podat nějaké informace, ale určitě ne zdravotní, takže u ostatních dam, které trpí komplexy ze své malosti mohl snadno vzniknout dojem, že se chlubí a povyšuje. Protože už jen fakt, že třeba měla vyšší vzdělání a byla nadřízenými lépe honorována musel být pořádně k vzteku.

Prostě nemám ráda pomluvy, dokáží zničit všechno i mezilidské vztahy a pohodu, která by jinak být mohla. Kdyby si každý zametl před vlastním prahem.

hanculi neznám, napsala tu o sobě že je psychiatrička, dosud z jejích odpovědí jsem neměla jediný důvod o tom pochybovat. A zde její odpověd mě v tom naprosto utvrdila. To, co zde napíšeme, o nás vypovídá hodně...i když se neznáme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 22:31
avatar
Já stále vycházím ze stručných informací tazatelky a z těch si dělám názor na situaci. O kolegyních tam žádné info není, o komunikaci ( kromě zmiňovaného povyšování) také ne. Takže, KDO ŘÍKÁ, ŽE SE S NIMI NEBAVILA? KDE SE PÍŠE O DRBECH? Co mi uniká? *nevi* Mona
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.06.16 02:14
avatar

Dobrý den, klídek. Nic Vám neuniká - jenom nemáte takovou schopnost spekulovat a zahlédnout v psaném textu i to, co tam není a co si tam někteří rádci domýšlejí. Nic si z toho nedělejte - také tuto úžasnou schopnost nemám a vycházím ze slov napsaných. Holt, každému není dáno . Zdravím!


doplněno 16.06.16 08:52:

72mona3 - tak, toto mně nedělejte. Poprskal jsem si obrazovku po přečtení pojmů "mentální zácpa" a "teledafinovela". Jo, na tuto vědmu nemáme .


doplněno 16.06.16 09:01:

Ještě bych dodal, že je mně fakt docela líto @nikc, protože takovou "nálož" si nezasloužila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 08:41
avatar
Dobrý den ... a díky Bene. Už jsem se lekla, že mám poruchu vidění a nebo mentální zácpu :) Ze dvou vět popisujících situaci už tu máme pěknou tele(dafi)novelu...;) M.
doplněno 16.06.16 08:54: *smich*
doplněno 16.06.16 09:10: Souhlasím. Z jednoduchého dotazu se stala "one dafin show" a my se tím nechali strhnout :(
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.06.16 09:51
avatar

Dobrý den, možná by bylo zajímavé porovnat registrace @wasube a @dafina. Nemohu to doložit, ale obě zde působí (nebo působily) hodně podobným dojmem, schopností věštit a spekulovat. Jenže, nejsem sys, tak vlastně také jen spekuluji. Zdravím!


doplněno 16.06.16 12:21:

nikc - nevím to přesně, ale odhaduji (spekuluji a předvídám), že je asi posedlá ďáblem .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.06.16 11:51

Bene, víte, že mě napadlo to samé už dávno? Je to možné.


doplněno 16.06.16 12:19:

Bene, já dafinu z diskusí moc dobře znám. Je to problém její, že má potřebu se takhle chovat, ne můj. A sráží tím i sama sebe. Proč má ona potřebu do druhých se navážet a srážet je? Neberu její slova vážně.

Datum: 15.06.16 21:15
avatar

72mona3® Datum: dnes 14:11

Ale právě z této informace měl každý vycházet...drby o zdravotním stavu...


doplněno 16.06.16 06:31:

Ještě na mě z té otázky tazatelky padá jakýsi smutek, že pro odlišnost té kolegyně, že se nezučastnuje těch drbů, ji možná těmi pomluvami šikanují a proto jsem napsala, jestli nejsou snad spolek pubertáků...

Kdyby tazatelka nenapsala o tom zdraví, přešla jsem to bez poznámky, protože hodně zakomplexovaných lidí, když jim řeknete nějakou pouhou informaci, třeba že přijali syna na školu, koupili jste si novou televizi, vás má za chlubila a vejtahu, protože zkrátka nikdo nemá právo být štastnější než ten zamindrákovaný ...no...a tohle u nás v Čechách jen tak někdo nezmění.


doplněno 16.06.16 06:41:

72mona3® Datum: včera 21:55
A ať už se jedná o co chce, dotyčná kolegyně prostě není psychicky (ani fyzicky) v pořádku, že?

********************************

simono a tohle řekl kdo? Doktor, kterým to těm drbnám svěřil, nebo tazatelky samy měly možnost nahlédnout do lékařské dokumentace a následně vystudovat medicínu, aby zhodnotily a porovnaly její zdravotní stav s její vizáží?

Vždyt z celé otázky kape závist a malost malých českých lidiček. U nás se ještě pořád neodpouští, že je někdo lepší a že má na víc než třeba já. Dokonce bych to prohlásila za národní tragédii. Protože vždycky je sousedův trávník zelenější.

Samozřejmě se pak nedivím, že si pomlouvaný drží odstup a nerozumí si s drbnami s jejich domněnkami...musí to být tam hodně nepřátelské ovzduší, dámy mají asi málo práce...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 21:55
avatar
Pak mám asi dlouhé vedení. Nechápu.
A proč bych měla vycházet právě z této informace?
Nepoznala jsem žádného člověka, ani jsem o žádném neslyšela, kdo by se vytahoval a chlubil, dělal se dokonalým a povyšoval se, že je fyzicky OK. Takže můžeme jen doufat, že tazatelka upřesní, jak to bylo myšleno.
A ať už se jedná o co chce, dotyčná kolegyně prostě není psychicky (ani fyzicky) v pořádku, že?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.06.16 06:45

Dafino, vy zas jen a jen rejete. To vám dělá dobře, že? A domýšlíte si věci sama podle svého. Víte, že mě vlastně urážíte?

Od: ben®
Datum: 16.06.16 06:46
avatar

Dobrý den, kroťte se - míra Vašich "poznatků" a spekulací je už za hranou slušné komunikace! Zdravím!

P.S. pro "dafina".


doplněno 16.06.16 06:58:

nikc - nemáte zač. Nic si z toho nedělejte. Váš dotaz byl regulérní a paní kolegyně je zřejmě zatrpklá vědma a ještě nemocná přes hlavu. I přes svou relativní slušnost bych ji v reálném světě (kdybych ji potkal) kopnul za tyto spekulace rovnou do p*dele. Nic jiného si nezaslouží.

Dělá z prdu kuličku a s radostí je kutálí a zvětšuje. A dělá to zde opakovaně a snad v každé otázce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.06.16 06:49

Zdravím Bene. Děkuju za podporu.

Datum: 15.06.16 23:47
avatar

Souhlasím s tím, že chlubit se potřebují lidé s nízkým sebevědomím, Vypadá to jako vyvyšování a smutné na tom je, že oni se tím jen snaží vyrovnat ostatním lidem, aby si jich taky vážili. Od té doby, co jsem to pochopila, mně už chlubení nedráždí, spíš dojímá. Dojímá mně, že vidím před sebou "malé, ubolené dítě", které se tak snaží strhnout na sebe taky trochu pozornosti, konečně se cítit stejně důležitě, jako vidí ty ostatní. Nevidí, že když to někdo prohlédne, že se vlastně odhalí v té nejbolavější intimitě, kterou chce chlubením naopak zastřít. A k tajení zdravotního stavu? Někteří lidé prostě nechtějí sdílet své intimní problémy s ostatními. Na to má každý právo, ale ne každý to tak vnímá. Extrovert většinou vykecá vše, ale nejsme všichni stejní, ani jsme nevyšli ze stejných podmínek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 15:08
avatar

Vytahuje se a chlubí, že je zdravá ačkoliv není? Jak to máme chápat? Jste spolek pubertáků nebo dospělých lidí?


doplněno 16.06.16 06:51:

babkazov® Datum: včera 16:08
Takoví lidé hladově stojí o slova uznání.

*********************************
Já bych to spíše chápala jako snahu té kolegyně aby jí daly pokoj, jim záměrně sdělovat takové informace, po níchž by malé české dušičky nemohly v noci spát závistí.

Informace - na dovolenou jsme si vybrali Francii, taková Paříž nemá chybu, dovede s podobnými lidmi zamávat tak, že z toho mají psychické trauma. A protože musí probírat podobné informace, nemají čas probírat její udajný zdravotní stav, o kterém nemohou nic vědět. Je dobře že z nich má legraci - také bych ji měla...


doplněno 16.06.16 07:01:

joudic® Datum: dnes 02:44

Většina mužů, zaplatpánbůh říkám, ač ateista, nemá slepičí mozek...proto muži beze slova chytnou kamaráda a pomůžou mu do hospody, když je momentálně na tom tak že se tam nemůže dopravit sám, na vozíku či se zlomenou nohou a nebaví se o jeho hendykepu celé hodiny. Pokud sdělí někdo informaci - moje stará chce do Thajska, já bych radši na Máchovo jezero, neprobírají, kde na to berou, ani jako vytahování, ale jen jako pouhé informace.

Že někdo napíše, setkal jsem se s tím v Kanadě, u chlapů neznamená, že se chlubí, že byl v Kanadě, ale jen jako fakt, že se s tím setkal opravdu až v Kanadě. Pokud ale muž takový není a vnímá informace jako chlubení, není něco s ním v pořádku...patrně ho vychovala samoživitelka a neměl příležitost okoukat od táty jak se chová a myslí chlap. Tak to prostě je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 15:10
avatar
Myslím, že se dělá zajímavou... Atraktivnější pro ostatní. Mám kolegyni, která se jednu dobu furt chlubila, že je šťastně vdaná. Asi si to chtěla vnutit, aby to byla pravda. Ale už ji to přešlo, už to neříká. Smířila se s faktem.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 16:08
avatar

Někteří lidé s nedostatkem sebedůvěry a pocitem méněcennosti musí na své klady upozornit, aby je lidé nepřehlédli. Potřebují o sobě sdělit, že jsou stejně tak dobří, jako vidí a hodnotí vás. ;) Takoví lidé hladově stojí o slova uznání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 16:38

Mají nizké sebevědomí. Náš soused žvanivý alkoholik nedávno komusi vykládal - cizí lidi, protože u nás v dědině každý ví, jak kecá, že stavěl barák, ve kterém bydlí. No, on je ročník 1946 a přitom za války tam měli ubytované Němce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.06.16 17:04
avatar

Dobrý den, ruku na srdce - kdo z nás toto občas neudělá. Záleží na situaci, záleží na posluchačích, záleží na atmosféře. Jde si takto zvyšovat sebevědomí, zapomenout na svůj mindrák a "blbej" život, vyžadovat pozornost a úctu či obdiv. Takže, lze to - jenom si musíte dávat pozor, aby se neukázala pravda. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 15.06.16 17:12
avatar

Když to vezmu podle sebe, důvodem k chlubení je třeba i radost, dělají mi velkou radost moje vnoučata a když se mě někdo na ně zeptá, radostně vyprávím, jaké v čem mají úspěchy a pak si připadám, že se chlubím :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 18:39
avatar

já se "chlubím" pořád a ráda ! - jenom nemám před kým.


doplněno 15.06.16 18:45:

- vlastně lépe řečeno - nikdo mne nebere vážně ..


doplněno 16.06.16 17:27:

blesik

- ale - to já si vždycky něco najdu, o to nic ! - jak tady někdo napsal - pokud se nepochválíš sám, nikdo to za tebe neudělá !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 16:04
avatar

Culdabulda - Já myslela, že nemáte čím! Už jsem čekala tuto pointu. Ale jistě máte, jako každý, to byl pokus o humor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 20:27

Zdraví je velice osobní záležitost každého člověka,proto také lékařské tajemství.Nevím,jak jste se k otázce zdraví Vaší kolegyně dostala,zda ona sama Vám něco prozradila nebo někdo jiný - v tom případě buďte opatrná,někteří lidé jsou citliví na takové informace.Řečeno tvrdě - nic Vám do zdraví Vaší kolegyně není,stejně tak jako o Vaše zdraví by se nikdo cizí zajímat neměl./pokud to nesdělíte sama/Promiňte,ale na mě Váš příspěvek dělá dojem,že to psal člověk,který té dotyčné závidí a tak hledá,co by ,špatného, našel.Buďte opatrná,pokud by se to Vaší kolegyni nelíbilo a stěžovala si např.u zaměstnavatele-to,že pátráte a rozšiřujete info o jejím zdraví-mohlo by to pro Vás mít nepříjemné důsledky. Snažte se lidem,kteří jsou úspěšní a sebevědomí vyrovnat,ne je ponížit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.16 21:07
avatar

*palec* hancule, 2x bod, škoda že tu nejde dát žádný bod !

Ano, to je ta nejsprávnější odpověd a je vidět, že jste opravdu lékařka. Já jsem v tom tápala, bylo mi divné,proč lidé ignorují skutečnost,že tazatelka napsala, že kolegyně něco jako podvádí v otázce zdraví, ale tu pravdu, co jste napsala Vy, jsem napsat nedokázala. Na to jsem neměla. Přesně jste to vystihla Vy, ze své praxe psychiatra.


doplněno 16.06.16 07:04:

nikc® Datum: dnes 06:36

Opravdu? Přečtete si znovu Vaši otázku a dodatečně ji nepřekrucujte. Odpovídali tu lidé na to, co jste napsala v otázce.


doplněno 16.06.16 07:45:

culdabulda1® Datum: včera 22:20
mně by docela zajímalo, jaký je to zdravotní problém, že nevzbuzuje u kolegyň spíše lítost, nebo soucit?

*********************************
U nás to bývá velmi často fakt, že dotyčný má částečný invalidní důchod a může tedy pracovat o pár hodin méně. Fakt, že má ale snížené nejen hodiny, ale i plat už takové "dobré" duše nezajímá. Ta drzost, že si někdo hraje na invalidu !

A to u nás soucit nevzbuzuje, že nemáte zdraví...myslím že se tam jedná právě o ten problém, dotyčná má důchod a ostatní protože není slepá nebo na vozíku, mají za to že neprávem...

Nedávno bylo v médiích o chlapci, kterému nemocnice v důsledku neschopného ředitele poškodila nenávratně a zbytečně zdraví. Vysoudili rodiče 10,5 milionů, směšnou částku oproti způsobené ztrátě, ale přesto reakce čtenářů na Novinkách byly často dost hnusné...závist převyšovala nad faktem, že by se to mohlo stát i jim, jestlipak by je pak ty peníze těšily? Peníze, které kvůli náročné péči budou za 10 let pryč...jako zdraví syna...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.06.16 06:36

Tak to se mýlíte. Vůbec nic jí nezávidím. Není co. Ona úspěšná a seběvědomá právě není. Jak jste na to přišla? Proč si to myslíte? Ona ví o mém zdraví víc než já o jejím.

Od: nikc®
Datum: 16.06.16 14:38

Vidíte a já měla psycholožku, která mi řekla, že není dobrý do všeho dávat hned závist a vy to děláte. Taky může závidět ona mě. To Vás nenapadlo? Proč do všeho dávat hned závist? Je to takový blbý zlozvyk.

Datum: 15.06.16 22:20
avatar

- mně by docela zajímalo, jaký je to zdravotní problém, že nevzbuzuje u kolegyň spíše lítost, nebo soucit? - zřejmě něco choulostivého, ne? A zvlášť, pokud dotyčná považuje za dobré se "dělat dokonalou" . Holt ženský !

- napadá mne nějaká psychická nemoc ("syfl" to snad není)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.06.16 11:55

To zdraví neřešte. To byla jen taková vložka, protože mi říkala nedávno, že je zdravá jako řípa. Každý má něco. My si jako kolegyně jindy jinak rozumíme. Proto sem sem psala. Protože změnila chování. Závist v tom není. Aspoň ne z mé strany.

Od: dam®
Datum: 16.06.16 00:13

Ona sebechvála může být také snaha odvést pozornost jiným směrem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 02:44
avatar

clovek se asi rad podeli s necim, co se povedlo atd... nicmene nejlip se stejne clovek pochvali sam sebe sobe sam si v duchu "jsi pasak" *smich*, protoze ostatni ho stejne nepochvali a ani nemuzou vedet kolik usili to stalo, jake byly vstupni podminky atd takze takova pochvala nema vahu...

Rozhodne nemam rad, kdyz cely rozhovor, treba s nove seznamenym clovekem je vlastne jen proud jedne sebechvaly za druhou, nekdo je chlubivejsi a clovek to holt snese, toz at ma radost..., ale kdyz uz je to opravdu celou dobu, a kazda historka zacina tenkrat v thajsku(a prida v prubehu dalsich 10-20 zemi, aby bylo videt jak je zcestovaly), a znam toho a toho, a tomu a tomu jsem zaridil... tak si clovek casem pomysli LOL, jsi kua stary, ze bys moh mit pubertalni dite, na nas dojem delat nemusis, je nam to u pr..., prisli jsme na pivo a zadna jednoducha holka, na kterou by to zabralo tu neni :)
Nebo ja nevim, kdyz je clovek starsi ma trochu jine hodnoty, nez aby ho oslnily tak povrchni veci, ze nejaky jouda hodne cestuje, protoze si zrejme hodne vydela, co ja vim. Uznale bych pokyvl hlavou spis, kdyby neco dokazal v zivote nebo se pochlubil ze po haluzi sehnal levne super barak a uz ho ma skoro opraveny atd...
Ale mezi devcata nevidim, to je asi dost jiny pribeh nez chlapi na pivu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.06.16 08:45
avatar

Nikc, taky se mi to stává... že se připletu do debaty, kde jsem jen posluchačem úspěchů někoho jiného. A ani se nedostanu příležitost, abych si kvákla něco sama. Tak jen mlčím, přikyvuji a poslouchám, jak je ten druhý úžasný. Proč to dělá? Nevím. Asi si ten vychloubač potřebuje zvýšit sebevědomí. Je ale fakt, že odcházím z takového monologu naprosto psychicky vyšťavená, ten proud sebechvály je prostě hrozný.


doplněno 16.06.16 09:07:

Bene, přesně tak... ty srazy spolužáků jsou na chlubení naprosto geniální. :)


doplněno 16.06.16 09:17:

Pro Bena: Aha, tak já většinou ze srazů brzy odcházím ještě před požitím alkoholu, takže čistou pravdu se vlastně ani nedovím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 16.06.16 08:56
avatar

Dobrý den, zvláště "výživné" jsou setkání spolužáků po x letech od maturity či ukončení ZŠ. Zdravím!


doplněno 16.06.16 09:13:

eulalie - ovšem, mám zkušenost, že to chlubení končí s požitím alkoholu a přichází nejednou pravda.

Děti už nejsou tak úžasné (spratci si matky ani neváží), manžel není OK (ten zmetek mě podvádí) a to krásné a drahé auto je vlastně zmetek poruchový.


doplněno 16.06.16 09:21:

eulalie - to, ovšem, děláte velkou chybu a potom Vás to deptá. Na druhou stranu je dobré odejít včas, protože umožníte zbytku osazenstva v klidu probrat Vaší osobu .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.06.16 12:02

Zdravím. Pochopila jste mě dobře, jako pár dalších zde. Jsem odšťavená z rozhovorů s ní. Ale jen někdy. 3 týdny je v pohodě a je úplně jiná dělá, chová se jako kamarádka. A pak přijde den, kdy se povyšuje a chlubí. Nedělá to pořád, ale jen někdy. Jako by měla dvě osobnosti v sobě. Bere mi to energii. A nemám chuť se s ní nějakou dobu bavit kvůli tomu. Protože když ona je ta lepší, já si připadám s ní ta horší, divná vedle ní.

Datum: 16.06.16 09:27
avatar

"Když se nepochválím sám, nikdo jiný to za mě neudělá." (Jára Cimrman)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.06.16 12:05

Je možný, že jí chybí v práci ta pochvala. To mi říkala jednou. Asi si to nevztahovat na sebe, to její chování. Kdyby byla upřímná, tak by mi řekla, proč tomu tak je. Ale ona většinou říká, že je všechno v pořádku.

Datum: 16.06.16 13:19

Třeba oblíbené koblihové hnutí, jen zhruba, - bude líp, zamezíme úniku peněz, zlevníme energie, stejná pravidla pro všechny, zrušíme imunitů poslanců a vážených senátorů, zajistíme bezpečnost a ochranu občanů, budou kvalitní a nezávadné potraviny a.t.d. i když ještě na splnění je nějaký čas k dispozizi

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.16 20:29
avatar

Všechno jsem si přečetla. Myslím si, že má ta Vaše kolegyně spíše nějaký problém který ji trápí a který chce utajit. Dáváte dvě informace. Píšete že se vytahuje, chlubí, dělá ze sebe dokonalou a povyšuje se. To všechno na mne jako na čtenáře, působí vůči té osobě velmi negativně.

Ale pak dodáváte, že se ukázalo že není tak zdravá jak předtím tvrdila. A to už je úplně z jiného soudku a spíše bych pocítila sympatie s tou osobou, protože je oslabená svou nemocí. V tom případě bych se jí na Vašem místě snažila pomoci. Já se prostě v té Vaší otázce vůbec nevyznám. Nevím o co jde. Nevím co Vám na ní vadí doopravdy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 18.06.16 11:08

Zdravím. Jak se máte? Zrovna je to s tou kolegyní zas dobrý, ten vztah. Jí nejspíš zas vadí něco na mě. Ona má rodinu, já ne. To je jeden rozdíl. Ale přesto se máme snad rádi. Máme stejný smysl pro humor, tak se spolu i zasmějeme.

Datum: 18.06.16 19:09
avatar

Nikc, jakmile se vám na ni bude něco líbit, pochvalte jí to. Ne dlouze, ale jednou, krátkou větou. Vás neubude a jí to potěší.


doplněno 19.06.16 09:11:

No vida! ;)


doplněno 19.06.16 18:15:

Suzy, můžu já? Ráda čtu vaše odpovědi, ikdyž se do diskuze nezapojuji. Vaše názory jsou mi hodně blízké. Jsou bezva! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 18.06.16 23:06

Babkazov, já nedřív myslela, že mám chválit za něco Suzymon. A přemýšlela jsem asi 2 hod. o tom, jak pochválit Suzymon a za co, když se neznáme:-D. Chtěla jsem teď napsat, za co a pak mě napadlo, že myslíte tu kolegyni. Včera zrovna jsem jí pochválila hezký tričko, tak jí to potěšilo.

 

Datum: 19.06.16 18:09
avatar

Nick, tak to jsem se fakt dneska alespoň jednou od srdce zasmála. Celý den totiž u práce "čumím" na filmy inspirované skutečnými lidskými příběhy a do smíchu mi teda vůbec nebylo. A teď otevřu počítač abych přišla na jiné myšlenky a vidím Vaši odpověď pro babku. Škoda, mohla jste mne trošku pochválit ;), také by mi to udělalo radost, ale za co byste měla, to teda také nevím. No, ale alespoň na mne někdo dvě hodiny myslel pozitivně. A to beru a spokojím se s tím. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 20.06.16 00:42

Suzy jsem ráda, že jste se pobavila:).

Datum: 22.06.16 08:03
avatar

Babko, děkuji. Potěšila jsi mne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ja1
Datum: 17.06.16 22:16

Asi si tím léčí nějaký komplex. I chlapi se vychloubají.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.