Sám sobě Kominíčkem Štěstíčkem?

Od: Datum: 12.06.16 19:17 odpovědí: 3 změna: 13.06.16 07:47

Ahoj.

Tak mě napadlo. Lidé se chytají za knoflík při potkání se s komíníkem. Jak to asi je, když se ti kluci potkají navzájem? To se za ty knoflíky chytají třeba taky? Před lety jsem třeba chodil s kominíky čistit spalinové cesty do fabrik, co topily pevnými palivy. Byl jsem taky kominík. Mohl jsem být taky to Štěstíčko?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.16 19:25
avatar

sam sobe "kominickem" je jediny mozny zpusob, jak prijit ke stesti :) Vsechno ostatni je jako letadla "preposli to 20ti pratelum" a splni se ti prani :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.16 20:00

Ahoj.

Jak tak nad tím přemejšlim, jisté malé množství štěstíčka jsem vložil do narození svých dětí. Kdo je má, tak ví o čem se tu píše. Ony mi dělají radost. Jsou zdravé, dokázaly se vzdělat a vybrat si práci, která je baví. A dvě mají už své děti. A určitě se všichni cítí spokojeně. Dokonce je i několik lidí z mé blízkosti, kteří mohou mít z mého působení nějakou radost. A nemusí být tak hned nutné kolem sebe rozsévat vlny štěstí.

Datum: 13.06.16 07:47
avatar

Dobrý posun! Otázka vypadala na "knoflíky lásky" a přešla do hlubokomyslného přemýšlení. :-D Kominíček, prasátko, čtyřlístek jako symbol štěstí. A také ". . . srdce mi dala, kotvu a kříž. . ." To také byla veliká symbolika. Vzpomínáš? Na řetízku, na prstýnku, nožem v kůře stromu. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.