Vibrátor je pomůcka erotická či masážní?

Od: Datum: 12.06.16 11:12 odpovědí: 25 změna: 19.06.16 22:54
avatar

Dobrý den, neděle opět přinesla závažný problém. Mám dojem, že vibrátor je společností spíše považován za normální masážní doplněk zdravé ženy a není nijak zavrhován či snad dokonce odsuzován. Budiž. Ovšem, když potřebuje masáž muž, tak pomůcky k tomu určené jsou vysmívané, mnohdy odsuzované jako "šidítko" a někdy je i ten muž označován za nenormálního.

Takže, je v době rovnoprávnosti i rovnoprávnost v masáži a pomůckách? Děkuji Vám za názory k této záležitosti sice intimní, ale všeobecně oblíbené. Zdravím!

P.S. Nemusíte uvádět podrobnosti či vlastní zkušenosti - stačí názor.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 12.06.16 11:25
avatar

Dobrý den, myslím, že dnešní společnost už máloco rozhodí.. Alespoň mladé do určitého věku. : ).. dělala jsem reklamní bannery pro e-shop s "masážními pomůcky" a sortiment pror pány je neuvěřitelný :D.. Takže za mě - já v tom nevidím rozdíl, ať si ženy i muži "užijí" :P

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.16 11:31

Zdravím, Bene, jsem za rovnoprávnost. Každému, co jeho jest. Tj. ženám bych ponechal ty "jejich" vibrátory a mužům rovněž. Jsem si jist, že takovýhle vibrátor by v rukách ženy působil poněkud nepatřičně a mám dojem, že práce s nimi je dokonce ženám nějakou vyhláškou zapovězena *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.06.16 11:33
avatar

A co pomůcky pro masáš prostaty? V prodeji jako naprosto běžná věc. A to jak z hlediska erotiky, tak zdraví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 12.06.16 12:03
avatar

Dobrý den, děkuji za dosavadní názory a příspěvky. Ano, stavební vibrátor bych také vyloučil z této otázky - to je představa až hororová. A zvláště zdravím uživatelku @ria, protože se nám někde delší čas potulovala mimo poradnu. Zdravím!

Od: nikc®
Datum: 12.06.16 12:50

Zdravím Bene, myslím, že je to pomůcka nejen masážní a erotická, ale také relaxační a rekreační. Místo přítele si vezme žena s sebou na dovolenou vibrátor. :-D Tedy pokud nemá přítele.

doplněno 12.06.16 12:56:

Jinak do privátů chodí spíše muži. Nevím o žádném pro ženy. Tak jaká nerovnoprávnost? Gigolové jsou taky, ale je jich asi méně než lehkých žen. Pro muže jsou taky různé erot. pomůcky k prodeji.

doplněno 13.06.16 08:20:

Z čeho Bene soudíte, že je rovnoprávnost? Možná i z toho, že jste viděl pořad Moje tvář má známý hlas, kde ženy jsou převlečené za muže a muži za ženy. Naposledy Holišová za Travolotu a Mišík jako Petra Janů vypadal opravdu skvostně žensky. Já si taky myslím jako jethro, že je ta rovnoprávnost jen v něčem a naoko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 12.06.16 13:30

Vibrator je pomucka pro erotickou masaz - cili uz tim slovnim spojenim je to jasne, jinak masaze rucni mohou byt ruzne - zdravotni - rehabilitacni - relaxacni... ale i eroticke hlavne pro muze *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 12.06.16 16:15
avatar

Dobrý den, no, je to pomůcka až přátelská? Budiž. Myslím, že když pokojská najde v hotelovém pokoji tohoto kamaráda, tak to přehlédne. Ovšem, pokud by našla na pokoji muže nafukovací paní, tak bude mít kamarádkám o čem vyprávět. Zdravím!

Od: nikc®
Datum: 13.06.16 08:50

V některých firmách mají muži a ženy stejné platy, ale ženy musí tahat stejně těžká břemena jako muži. Což je blbost. Snad je jasný, že muž má větší fyzickou sílu než žena a víc unese. Tady rovnoprávnost není na místě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.16 07:29
avatar

Myslím, že bychom nemuseli být až tak genderově hyperkorektní. Prostě jsme lidé různých pohlaví, s různými potřebami, zvyky, tradicemi... absolutní rovnost je iluze.

Třeba na druhou stranu je běžnější (a společensky snad i přijatelnější), když si muž objedná placenou společnici než žena společníka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 13.06.16 08:27
Já teda nevím, Bene, ale nejčastěji vídám vibrátor ve formě vibračního pěchu. S jiným nepřijdu do styku, přeci jen se ženskému osazenstvu ve skříních nehrabu. Proto mi přišlo vtipné, že vám přijde záležitost intimní, neboť ten mnou vídaný je spolehlivě při použití detekován širokým okolím.
Taky z důvodu této asociace mne rozesmála poznámka Nikc. Než mi došlo, že se asi z relaxačních důvodů nevláčí s takovým monstrem, dlouho jsem se smál.
Ale i na základě sledování tematických filmů, samozřejmě čistě ze studijních důvodů, si nedovedu nějak představit, jak žena dokáže při použití této někdy spíše brutální pomůcky hodnotit úkon jako příjemný. Možná až po skončení akce s tím, že je konečně konec a nástroj uklizen do tuby na baseballovou pálku.
Naopak konstatování o nepatřičnosti trávení času s gumovou pannou ( zvláštní spojení názvu a účelu ), může asi pronést jen žena, kterou tato varianta přímo ohrožuje. Ze zkušeností některých mých známých mužů totiž vím, že v některých případech je partnerský život stejný, včetně vaření a péče o domácnost. Jen na provoz je prý levnější. Taky prý je tvarově stálejší.
Tak nevím. Budu se ovšem nadále problematikou zabývat.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.16 08:31
avatar

Dobrý den. Asi budu odpovídat trochu "mimo mísu", ale měla bych dotaz na zkušenější... Šel by ten vibrátor použít i na stloukání másla nebo ušlehání šlehačky? No, že bych si ho jako přála od manžela k Vánocům jako dárek do kuchyně, protože dostávám zásadně jen praktické dárky v podobě například sekačky na trávu nebo žebříku :)

doplněno 13.06.16 14:19:

Pro Jethro: Ježíškovi jsem si o dáreček nepsala, asi by to nemělo smysl. :) Jak znám manžela, a ten je v našem případě Ježíškův zprostředkovatel, tak by mi řekl, že šlehačku mohu přeci s klidem ušlehat ručně, na to nepotřebuji mít něco s baterkami, které jsou drahé. Ruce jsou zdarma. Jojo, manžel umí šetřit... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 13.06.16 09:21
avatar

Dobrý den, na Váš dotaz neumím odpovědět zcela přesně, ale myslím si, že správně zvolený vibrátor (velikost a výkon) může být v domácnosti využíván i takto - tedy, poměrně univerzálně.

Vycházím z toho, že i řada mužů přišla na to, že vysavač nemusí sloužit pouze k úklidu, ale jeho sílu (hadici bez nástavce) lze využít i příjemněji (a drahá erotická pomůcka je zbytečná). Zdravím!

doplněno 13.06.16 11:17:

nikc - auto je už poněkud drahá erotická pomůcka. Ten vysavač je levnější .

Od: nikc®
Datum: 13.06.16 10:41

Teď jste mi připomněl film Nahota na prodej. Tam to strkal jeden muž do výfuku u auta:). Auto ho málem přejelo, myslím. Už přesně nevím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.16 22:33
avatar

To jim to snad vysaje i mozek, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.16 22:40
avatar
Teď už tvrzení mé bývalé kolegyně, že její manžel rád vysává, získává zcela jiný rozměr ... *smich*
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.16 13:04
avatar

@eulalie a napsala jste Ježíškovi? Někteří Ježíšci potřebují konkrétní objednávku, nejlépe s odkazem v příslušném e-shopu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 18.06.16 21:57

Eulálie, Tys mi blízká. To už je kolikátá Tvoje odpověď, kdy se fakt bavím . Já zas jednou dostala kosmetiku: odstraňovač starých nátěrů

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.16 17:47
avatar

Pro Balzerku: Jsem ráda, že aspoň někoho na Poradte.cz pobavím. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.16 22:44
avatar

Rovnoprávnost vidím v tom, že si každý může pořídit a užívat, co chce. Možnosti u obou pohlaví jsou stejné. Jinak tu nerovnoprávnost dělají sdělovací prostředky. Nahé ukazují jen ženy, jako pomůcky jsou vidět pouze vibrátory pro ženy a při autoerotice vidíte zase jen ženy. Jako by mužské tělo, i jeho potřeby, byly tabu. Pak většina lidí, kteří takový specializovaný obchod nikdy nenavštíví, ani netuší, co se vůbec dá koupit. Mně by spíš zajímalo, kdo z Vás by se nestyděl takový Sexšop sám navštívit?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 19.06.16 12:23

Blešíku na internetu jsou eshopy a můžete si vybrat podle libosti, co potřebujete. Např. Růžový slon. Do obchodu jít nemusíte, navíc je to tam dražší, mi připadá. Při autoerotice je vidět více ženy, protože to muže vzrušuje? Která žena chce vidět muže při autoerotice? Já tedy ne. Ale pokud chcete vidět muže, vlezte na chat Flirt. Docela dost mužů se chce předvést na Skype.


doplněno 19.06.16 20:06:

Bene, včera zrovna běžel na jedničce film Vrtěti ženou. Týkalo se to prvního vibrátoru. Vynalezl ho doktor v roce 1952. Moc hezký film. Užívala jsem si to. Hráli tam skvěli herci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.06.16 22:54
avatar

Dobrý den, ano, ten film znám a včera jsem viděl už pouze část. Ten rok vynálezu nevím přesně, ale vím přesně, že to nebyl rok 1952 - snad 1852. Zdravím!

 

Od: pt®
Datum: 19.06.16 12:14
avatar

vibrátor? ...myslíte Robertka? ...proč se tak jmenuje?... já jen, že to padlo v otázkách v pořadu s Krampolem...a nikdo neví... *nevi*


doplněno 19.06.16 12:28:

"bene", také ten příběh z novin dob minulých znám, takže si myslíte, že je to krycí jméno, takový český pseudonym?


doplněno 19.06.16 16:19:

"bene", to jsou věci, to už neznám. Film jsem také neviděla, tak až poběží v TV, třeba zkouknu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 19.06.16 12:23
avatar

Dobrý den, ano, Robertek. Já jsem se o existenci tohoto zázraku prvně dozvěděl z novin.

Byla to nějaká soudnička (tuším) v Zemědělských novinách ještě dlouho před rokem 1989.

Nějaká paní (zase už jen tuším, že to byla kadeřnice) si ten přístroj dovezla ze Západu, tady to nikdo neznal a ona ho za úplatu nabízela potřebným ženám u sebe v bytě. Jméno mu dala Robertek (takové kryci jméno) a měla s ním velký úspěch. Myslím, že za to byla i odsouzená, i když se říkalo, že její klientelu tvořily i manželky vysoce postavených komunistů. Zdravím!


doplněno 19.06.16 16:13:

pt - já znám tu verzi z novin. Kupoval jsem si tenkrát sobotní Zemědělské noviny kvůli příloze, kde byl humor, křížovky a vždy pěkná soudnička. Tato byla velice populární. Jo, a ještě ta o nezkušené dívce z vesnice, která si našla prvního chlapce, on k nim jezdil, rodičům se líbil, přespával tam a už měla být snad i svatba. No, potom se jim to štěstí nějak pokazilo, protože se ukázalo, že chlapec je vlastně dívka, penis si vyrobila umělý a připínala si ho na řemínky pro noční hrátky. Také skončila před soudem. tam šlo (tuším) o slušné věno, po kterém bažila. A ještě byla dobrá soudnička, kde si pracovník JZD kupoval legálně vždy jedno kolečko hnoje na svou zahrádku. Problém byl v tom, že si to kolečko bral vždy zcela nové ze skladu JZD, doma ho vyprázdnil, umyl a následně prodal, čímž se dopustil trestného činu rozkrádání majetku v social. vlastnictví. Nedávno to bylo zfilmováno a běželo to v TV (v hlavní roli Pavel Liška).

Datum: 19.06.16 12:42
avatar

Samotný název "robertek" je ryze český. Podle jedné legendy vznikl v souvislosti s celní prohlídkou a nálezcem předmětu. Jiná legenda ho zase dává do spojitosti s "podnikáním" jedné manželky pracovníka zahraničního obchodu za socialismu. Manžel – vlastním jménem Robert – dovážel své ženě různé typy vibrátorů a ta je nejdříve půjčovala svým přítelkyním a posléze si z toho udělala tehdy "docela výnosný" obchod, který neušel pozornosti bdělého souseda, který ji udal na policii. Tehdy se to rovnalo nezákonnému obohacování. O události vyšel v novinách fejeton, který název "robertek" popularizoval.


Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 19.06.16 12:45
avatar

no vida, Ladine díky za Jahelku, ten osvětlí všechno...:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.