Máte někdo zkušenost s Amway?

Od: Datum: 23.11.12 16:23 odpovědí: 7 změna: 24.11.12 01:45

Dobrý den máte někdo zkušenost s Amway? Nebo je to podvod? Láká mě kamarád .. Díky Za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.12 16:27

Pyramidová hra,jejímž cílem je shánět další odběratele převážně drogistického zboží a za jejich další nákupy inkasovat provize.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.12 16:39

Jasně láká tě aby chytl další "rybu" a ty zase musíš sehnat dalšího a ten zase dalšího tak to jde dál a dál... to už tak starý jak moje boty- nechoď do toho - řekni, mu, že na takový věci se prostě nehodíš,abys sháněl další a další lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.12 16:57
avatar

přesně tak! pár let zpátky lákal bráchu jeho spolužák a nijak slavně to nedopadlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.12 17:16
avatar

Joo, pyramida jak vyšitá:) Což je dnes kdeco, ale my (když nás kamarádka nalákala) museli při případném podpisu smlouvy odebrat zboží za asi 5000,-, které jsme měli nabídnout rodině, známým, a že se nám náklady brzy vrátí a uděláme si vlastní distribuční síť.

Výrobky zas nejsou tolik úžasné, a abych kvůli tomu ojebávala kamarády, z toho je mi nanic.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 23.11.12 19:52

Je to bezva, v kolika vlnách bude zapojena republika, €vropa, zeměkoule? Mít své odběratele budiž, jako v obchodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.12 20:29
avatar

Před pár lety na to lákal kdosi mého syna. Ačkoli jsem mu to rozmlouvala, syn (to mu bylo asi 16) pořád o tom bájil, jak je to úžasná šance k vydělání peněz (a jak já, hloupá matka to nechci pochopit). Přemluvil mě, abych šla s ním na schůzku s jakýmsi člověkem, který mi to prý vysvětlí. Musela jsem se držet, abych se nerozesmála - ukazoval mi čistící prostředky, trvrdil, že jsou neprosto nejlepší na světě - samozřejmě předražené. Stejné do bylo s potravinami (prý se dá úžasně vydělat na špagetách - už jsem si představovala, jak nakupuju od ních 100 kg špaget, jen abych měla dost bodů a povýšila na jejich žebříčku) a drogerií. Syn si "koupil" u nich za 3000 Kč(mimochodem těžce vydělané u McDonalda) "členství" - dostal pár katalogů, CD s motivačními nahrávkami a tašku... Chodil na jejich "sleziny" (silně mě to zavánělo sektou) a nevydělal ani korunu. Ty 3000 Kč asi byly třeba, aby vystřízlivěl... Dnes o Amway nechce ani slyšet...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.12 01:45
avatar

Nejde o práci (ani o podvod), nýbrž o podnikání (k němuž je potřeba živnostenské oprávnění) vlastním jménem a na vlastní náklady (hradit povinné odvody - zdravotní a sociální pojištění, po skončení roku daň) s produkty Amway.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.