Zvraceni a prujem

Od: Datum: 11.06.16 07:13 odpovědí: 10 změna: 11.06.16 10:54

prosim co na nevolnost,dcera zvraci a ma prujem a v 10 hodin musi byt v praci.

Stejny problem,uz mela pred 14 dny

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.06.16 07:48

No nevím, ale s průjmem a zvracením jít do práce mi přijde trochu pošetilé. Pokud potíže vznikly náhle, může jít o infekční onemocnění... a s tímto chodit mezi další lidi a infekci roznášet asi není úplně rozumné. Podle mě by bylo nejlepší zůstat doma a léčit se. Doplňovat tekutiny (hořký silný černý čaj např.) a držet dietu...a ležet. A z práce se omluvit. Zdraví je přednější než povinnost být v práci.

Datum: 11.06.16 08:16

eulálie, to je těžké, tazatelka píše, že dcera měla stejný problém před 14 dny. Kdyby to byl slepák, jsou u toho teploty, schvácenost, bolesti, to nikdo na práci ani nepomyslí, je tedy možné, že to je neumytým ovocem, tučnu večeří...poradila jsem endiaron, protože nemá vedlejší učinky takové, aby člověk nemohl pracovat, navíc zdárně působí velmi brzy, turisté ho hodně sebou vozí do destinací, kde se průjmy dají očekávat, takže ublížit v žádném případě nemůže. Pokud postižená bude mít ale bolesti, v práci zkolabuje a budou ji stejně muset odvézt do špitálu, takže uvidí sama co a jak může či nemůže, je dospělá...Udaje o bolesti a teplotě chybí, takže nejsou.

Datum: 11.06.16 08:40

Slepak,uz nema.

Datum: 11.06.16 08:53

Že nemá slepák je dobrá informace, ale existuje i něco jako zauzlení střev, takže pozor na bolesti ! V každém případě by ji pak odvezla záchranka, jen by to bylo zbytečné trápení. Pokud tedy má teploty a hlavně bolesti, tak prostě toho doktora.

Od: mot
Datum: 11.06.16 07:53
Do prace bych nechodil, nebude idealni,kdyz to tam poblinka
No a jmeno mate uz vybrany?
Datum: 11.06.16 08:09

mote,už jste byl někdy těhotný? Pak byste věděl, že nevolnosti ano, ale průjem těžko...;)

doplněno 11.06.16 08:59:

mote, ze stresu může být všelicos, to máte pravdu, třeba i to, že nejsem v práci štastná, prožívám tam šikanu, nebo se mi práce nelíbí a můžete mít docela velké fyzické problémy, ale to by snad se svěřila matce a spolu by našly řešení...

Od: mot
Datum: 11.06.16 08:29
Jeste jsem nebyl ale co kdyz dcera ma podezreni,zvraci a prujem je ze stresu, ze je opravdu tehotna?
Datum: 11.06.16 08:41

bere antikoncepci a pujem u tehotenstvi?

Datum: 11.06.16 10:54

Bere antikoncepci... Před čtrnácti dny zvracela a měla průjem... Nechci vás zneklidňovat, ale právě zvracení a průjem mohlo účinnost antikoncepce oslabit.

Datum: 11.06.16 08:06

Pokud je to jen po nějaké chybě jídla, jinak jiné potíže, hlavně bolesti a teploty nemá, zkuste jako první možnost v lékárně volně dostupný endiaron. Urychleně pomůže.

http://www.lekarna.cz/endiaron-tbl-obd-20x250mg/

Protože pokud se jedná o nemoc, moc by nepomohl, pokud jen o lehké podráždění střev, pomůže do 20 minut. Odpoledne cca ve 14 hodin další tableta a pak mám za to, že to už nebude nutné. Dnes v sobotu ani pohotovost by jí nic jiného nedala, pokud nemá ještě jiné příznaky a to hlavně bolesti. Protože jestli ji bolí břicho a má teploty, mohl by to být slepák a s tím už si nezahrávejte. To opravdu v zájmu života spěchejte k lélaři, jinak ji tam odvezou z práce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.