STAR WARS- Hvězda Smrti

Od: Datum: 09.06.16 19:41 odpovědí: 1 změna: 09.06.16 20:37

Prosím o pomoc všechny fanoušky Hvězdných Válek. Mám mít do zítřka referát do fyziky o Hvězdě Smrti. Učitelka chce i nějaké fakty a tak dále. Zatím jsem pochopila, že byly dvě. První byla zničena Skywalkerem a stihla zničit jednu planetu. Tu druhou zničili ještě před dostavením. Ale myslím, že jí to stačit nebude. Čas zkouknout všechny díly nemám a ve vyhledávání věcí na internetu nejse moc dobrá. Proto prosím všechy, co se ve Srar Wars trochu vyznají, jestli by mi o tom něco málo nenapsali :). Předem děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: scv®
Datum: 09.06.16 20:37
avatar

Tak zrovna u Hvězdných válek a Hvězdy smrti ti výmluva na vyhledávání nebo nedostatek informací na internetu asi neprojde, to rovnou přiznej, že jsi na to kašlala kvůli fejsbůku nebo kvůli venčení se s kamarádkama. Stačí zadat ty dvě slůvka do vyhledávače a leze to úplně samo: Wiki, SW Wikia (Hvězda I), SW Wikia (Hvězda II)

A protože je to na fyziku, možná nebude nejdůležitější kdo Hvězdy zničil a ve kterém roce to bylo, ale spíše třeba co připomínají, jak fungovaly, jak byly velké a kolik pobraly posádky, zbraní (a jakých) apod. Zajímavé také je, že v naší soustavě existuje měsíc, který Hvězdu smrti trochu připomíná nebo to, že nějaká přírodní "Hvězda smrti" by se také našla. A někdo si dokonce dal tu práci a spočítal, na kolik by stavba takové hračky přišla. Ale Bílý dům by jí asi stejně stavět nechtěl.. snad to zachrání soudruzi!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.