Chlupy nad penisem

Od: Datum: 07.06.16 18:20 odpovědí: 7 změna: 08.06.16 22:05

Dobrý den,

chci se zeptat jestli je mít dobrý chlupy nad penisem nebo ne?a kolik procent mužů si je holí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.16 18:33
avatar
To je věc vkusu tvého a tvé partnerky. Každý podle svého. Domnívám se, že je doba zkracování než pralesů. Ale každý má své preference.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 07.06.16 18:43
avatar

Dobrý den, obecně - je asi vhodnější, aby byl penis delší, než ochlupení. Penis těžko prodloužíte, ale ochlupení zkrátit lze. Takže, naštěstí, je alespoň tato možnost. Zdravím!

P.S. Ta procenta myslíte národně nebo celosvětově?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: j
Datum: 08.06.16 19:37

Normální muž je zarostlý od přírody. Pouze zaváděné úchylné nápady vedou k vyholování. To se týká i žen. Nemá to s hygienou vůbec nic společného, ba naopak !

A když muž vítá vyholenou ženu, na testech by mu byla zjištěn příklon k pedofilii. Více studie o tomto problému. A kdoi tvrdí, že to není pravda, tak je jasný. Světový rozmach pedofilie je opravdu varující..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.16 19:43
avatar
Píšete nesmysly. S hygienou to má naopak společného mnoho, v době vyholování a zastřihování jsou kupříkladu muňky (filcky) v prudkém úpadu, nemají se moc kde držet. A na vyjádření "na testech by mu byla zjištěn příklon k pedofilii" bych prosila opravdu relevantní odkazy, ne nicneříkající články na fb a google. Každý kdo nerad prales, chlupy trčící ze všech stran... tak je pedofil? *smich*
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.16 19:56
avatar
Zatím názorem si tak stojíte, že ani neumíte přiznat blbý nick. To jste frajer. :(
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.16 20:36
avatar

- myslíte, že jsou muslimové (ti kluci arabský) taky vyholení?! - ostatně není vyholený mužský tak trochu "hoša"?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.06.16 22:05
avatar

Proti módě nic. Jen mi přijde úsměvná, až zesměšňující,, představa muže, jak se každý druhý den probírá svým mužstvím před zrcátkem, nahání si to tam ze strany na stranu, aby mu tam (nedej Bože), nějaký chloupek nezůstal. Nějak se mi to neslučuje s chlapem, který by neměl být malicherný a naopak by měl být nad věcí. Na druhou stranu, nejhorší je asi zapocené a zapařené ochlupení o trochu níže, kam se vzduch moc nedostane. Taková "ofinka" nahoře, je jen věcí módy a osobního vkusu a vkusu partnerky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.