Má smysl holit se v podpaží a na in. místech?

Od: Datum: 04.06.16 15:51 odpovědí: 14 změna: 04.06.16 18:31

Ahoj. Chtěl bych se zeptat jednu choulostivou věc ohledně holení v podpaží a intimních místech. Tak snad to nevadí... Jde o to že jsem kluk (už mi bylo 15) a mám už docela chlupaté podpaží a místa kolem penisu, varlat atd... Chtěl bych vědět jestli je lepší se v těch místech holit nebo ne? Taky někdy když si dám deodorant (taková ta kulička) tak to mám pak v podpaží upatlané a lepí se ty chlupy trochu... Tak je podle vás lepší a hezčí mít oholené podpaží a dolu taky? hlavně když teď bude léto... A je to úplně běžná věc to holení u kluků (třeba v mém věku nebo i starší) a jak to preferují holky na klucích? Když bych to třeba i oholil tak je lepší tím holítkem co mám taky na vousy a stejně tak nakrátko? A jak často se to když tak holí... tedy jak často je to nejlepší? sorry pokud je to trapárna ale chtěl bych to vědět tak se raději zeptám tady... díky moc :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 04.06.16 15:56
avatar

Chlapče, dokud můžeš, nehol se ! kdekoliv !


doplněno 04.06.16 16:11:

v 15ti letech? To se pak jako bude ve 20ti holit všude 3x týdně? A když bude s holkou, co se neholí... znáte princip suchého zipu? https://www.obrazky.cz/?q=princip%20such%C3%A9ho%20zipu&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=princip%20such%C3%A9ho%20zipu&utm_content=obrazky


doplněno 04.06.16 16:58:

Nechme to na rozhodnutí tazatele - oholit jednou - poprvé a velmi opatrně (jsou tam velmi nebezpečně různé žíly... ), a když se mu to bude líbit, může třeba 10x denně... Osobně bych to nedělal - jednak z mého přesvědčení "pevnějších a tlustších chlupů" a druhak z důvodu nepříjemného pocitu. Každému podle jeho chutil. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 16:03

Fůj, co to je za radu *zed*, vždyť neholení je nehygienické, a také bude udržovat více pachu *blee* ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 16:39

*zed*, tak to dopadá, když člověk věří konspiračním teoriím.

Z fyziologického hlediska je nesmysl, aby častější holení způsobilo rychlejší a mohutnější růst, veříteli raději pseudo konspiracím *smich* *haha*, odkážu vás ať si raději vyhledáte studie, kterých můžete všude najít tisíce, pro upřesnění, vám zde dávám odkaz na jeden článek, ale určitě si dokážete sám najít dalších sto, když budete chtít. Mimochodem, znám lidi co se holili již od 12 let, byť měli dva chloupky, a ještě ve dvaceti jim stále nic nerostlo, naopak znám lidi, kteří se skoro neholili, a žiletku poprvé použili až v 18 letech, a v 19 již zarostli jak Big Foot.
http://xman.idnes.cz/myty-o-h…=A120726_121939_xman-styl_fro

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 04.06.16 16:45

Článek je slátanina jehož autorem je nějspíše 20ti letý homo, co píše do "módních" časopisů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 16:52

Jo takže jste to psal vy? Aha *smich**haha*

Nevěříte li, jak jsem již psal, i vy si můžete najít na netu mnoho odkazů na toto téma, třeba na webu ordinace, kde přispívají a odpovídají vystudovaní lékaři (nikoliv samozvanci), ale chápu že samozvaného docenta, profesora, CsC, a prezidenta zeměkoule to stejně nepřesvědčí *zed**haha*

http://www.ulekare.cz/nemoci-…vysetreni/podpora-rustu-vousu


doplněno 04.06.16 17:14:

gismo®: nepoučujte o významu slov, když jim sám očividně vůbec nerozumíte, zkopíruji vám zde pro vaše pochopení vysvětlení slova konspirace/konspirační teorie (byť to nemá zcela stejný význam), mimojiné, ověřit si to můžete na webu pro ústav pro jazyk český.

"Označí-li mluvčí nějaké tvrzení jako "konspiraci/konspirační teorii", pak tím obvykle dává najevo, že je považuje za smyšlené a nepodložené. Termín bývá tedy používán jako automatické zamítnutí tvrzení, které je považováno za směšné, nesprávné, paranoidní, neopodstatněné, bizarní či iracionální"

Čímž jsem chtěl dát najevo, že tzn. "hoax" že častější holení způsobí rychlejší a hustější růst je pouhá "konspirace" resp. nepodložené a smyšlené tvrzení, nechápeteli to, poradím vám si zajít k psychologovi, a nebo ke své učitelce ze základní školy *palec*..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 16:56
avatar

Článek možná slátanina je (nečetl jsem, jen nakoukl), nicméně, já se holím už nejméně třicet let a je zajímavé, že to roste pořád stejně. Na to nepotřebuju ani studii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 16:59
avatar
Svyjabob: Raději nepoužívejte slovo konspirace a konspirační teorie, když vlastně nevíte, co ty slovíčka znamenají. Konspirace je jiné slovo pro spiknutí a i když nesouhlasím s názorem osoby, na kterou jste reagoval, určitě nemluvila o žádném spiknutí při holení těla.
Jinak k tazateli: Co mám zkušenost, tak všechny holky vždy preferovaly, když jsem byl v podpaží a na intimních partií oholen. A pro mě osobně to bylo také vždy příjemnější a obzvláště v létě.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 17:40
avatar

Nebudu soudit, jestli je článek "slátanina" *nevi*, ale něco na tom asi bude. Třeba věta: "Možná si ještě pamatujete na doby, kdy se váš otec holil socialistickými žiletkami..." je tak trochu mimo. Autorovi článku lehce unikl fakt, že "žiletky" (takové, jaké se ještě do nedávna používaly) už na počátku 20. století zdokonalil a nechal si patentovat americký vynálezce King Camp Gillette. Já ho neznal, ale těžko ho podezírat, že měl něco společného se socialismem :-D. Takže proč bych měl věřit ostatním informacím v článku od autora, který si ani nezjistí fakta, než něco napíše? *sok*?


doplněno 04.06.16 18:05:

K otázce:

40 let se neholím se nikde (a to mám docela slušnou srst po celém těle, v posledních letech mi ale nějak řídne na hlavě :-D), jen jednou za čas strojkem přistřihnu plnovous na přijatelnou délku. Nikdy jsem s tím neměl problém, žádná z mých partnerek si nikdy nestěžovala. Ani mé partnerky se neholily, což jsem vítal. Asi bych si připadal jako pedofil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 04.06.16 17:41

*slunce* to je přesně ono, neb ta namystrovaná "dvacítka", co to psala nemá o ničem ponětí, při té zahleděnosti do zrcadla a všeho co je In, včetně svého těla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 16:01

Nebuď nechutný prase, a ohol se, holky určitě nebude přitahovat, když zvedeneš paži a tam budeš mít chumáč chlupů a ještě budeš smrdět jak opičák, v podpaží ti může stačit jednou týdně, a intimních partií tak jednou za 2-3 neděle, záleží jak rychle ti to roste.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 16:02
avatar

Tady už se toho psalo na tohle téma,takže to není trapné.Já jako žena to preferuji.Ty slepené chlupy v podpaží a nebo když vykukuje z houští jen kousek penisu,tak to opravdu nemusím.Já bych proto,aby ses sám rozhodl nebo vyzkoušel jestli oholit vše nebo jen sestříhat.Někdy bohatě stačí jen skrátit.Pokud by ses holil,tak já protože jich mám všude pomálu,tak na sucho,nepotřebuju žádné gely,pěny a holítko mám takové s vyměnitelnou žiletkou.Takové to klasické,ale podle mě nejlepší.Myslím,že hlavní je po holení vše zapudrovat buď dětským pudrem nebo tělovým,nenaskočí potom pupínky a kůže bude hebká.

V tvém věku ti postačí jen zkrátit,upravit(na genitáliich)...a v podpaží to vyzkoušej oholit a uvidíš co bude lepší.


doplněno 04.06.16 16:07:

jmlc-má taky pravdu,dnes už se ví,že chlupy mají svůj účel.Záleží i na pocitu,někomu to prostě vadí být zarostlý,znám chlapy co holí i hrudník*nevi*a přitom mi se to líbí.Spíš bych doporučila nepoužívat deodoranty,kuličky apod.je to chemie a proč to na sebe lepit,vše se dostává do těla.Když se denně umyje na těch všech místech obyčejným mýdlem(né sprcháčem)tak se nebude tolik potit a nebude smrdět s chlupama ani bez nich.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 04.06.16 16:31

Já bych doporučil to i to.

1. Oholit si penis a varlata - u mladého hubeného kluka je to jistě sexy, je to vzrušující a milé jak pro něho samotného, tak pro okolí.

2. Neholil bych se, protože budeš mít zanícené chloupky a ne vždy to je příjemné. Doporučuji proto se holit nějakým elektrickým strojkem na nízké strniště. Tím totiž nedojde k zarostení chloupku a následnému zčervenání pokožky. Jestli se ojedeš žiletkou nebo strojkem je velký rozdíl právě u té pokožky a přitom na pohled to je velmi podobné.

Když už o tom holení mluvíme - ohol si také chlupu v řiti. Sedni si na vanu, jako když se meješ, namydli si zadek pěnou na holení, odtáhni jednou rukou půlku od druhé a druhou rukou se žiletku ohol. Chce to natrénovat, ale mezi půlkami bych se jistě čas od času oholil.

Chlapče - tak hodně štěstí v životě!


doplněno 04.06.16 16:49:

A proč dáváš stejný dotaz i na jiná fóra, viz třeba Zpovědnice.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.16 17:09
avatar

Velmi těžko se na váš dotaz odpovídá. Kdo se holí, tak si to chválí. Kdo se neholí, tak si to chválí také. Tak si vyberte. A přitom jsou obě možnosti správné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: coco
Datum: 04.06.16 18:31

Holit ano, ale jen na nizky porost a mezi "citlivyma pulkama" bych to nedoporucovala vubec, drazdilo by to pri chuzi *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.