Jak prodat alkohol?

Od: Datum: 03.06.16 17:04 odpovědí: 22 změna: 18.06.16 00:52

Zdravím,

mám doma asi 10 flašek, některý docela drahý (Jim Beam Honey, Something Special Scotch Whiskey atd.). U nás to nikdo nepije a už jsme toho spoustu vylili do kanálu. Mně to ale přijde jako škoda. Napadlo mě, že bych to mohl někomu prodat, ale vůbec netuším kde. Na žádnejch stránkách typu Aukro, Bazoš se tohle neprodává. Další problém je, že by si pro to muselk přijet osobně, jak bych měl tohle poslat poštou, fakt nevím. Nějaké nápady?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.16 17:09

Věnovat do tomboly různým spolkům s tím,že je použijí opravdu pro tento účel.Sepíšu dohodu,nechám podesat.Nikdo může říct,že se s tím kšeftuje.;)

Datum: 03.06.16 17:15

vylejvat to do kanálu je zhůvěřilost. Já bych to rozdala známým.

Datum: 03.06.16 17:17

Lijete to do kanálů? Tak to rozdejte přátelům nebo sousedům... Vyjde to nastejno, zbavíte se alkoholu a ještě uděláte radost.

Datum: 03.06.16 17:39

odkud jste vezmu od Vás!

Datum: 03.06.16 17:41

Pokud nejsi někde z jižní moravy tak si pro to klidně přijedu.

Datum: 03.06.16 18:03

No, nejdřív bych se přesvědčil, jestli to není třeba z likérky "Drak". Ono je dneska o ústa (a nejen o ně) si vzít od někoho cizího alkohol neznámého původu.

Datum: 07.06.16 22:14

z likérky drak sem míval rum byl vynikající brali sme ho po 50 litrovejch barelech litr za 1OOkč pak vyskočili ty 6l barely a když se cena zvedla na 14Okč za litr přestali sme ho brát

všichni vidíme a nemáme jedinej zdravotní problém

ted k dotazu PROBOHA HLAVNĚ NEVYLEJVAT ! *cert*

koukněte se co to stojí spočtěte to udělejte hromadnou slevu a lidi vám urvou ruce

co to třeba nabýdnout známím,nebo v restauraci nebo jako dárek když má kamarád narozeniny,vždyt je tolik možností jak se toho zbavit :)

Datum: 03.06.16 19:05

No, tak já nevím. Píšete, že jste toho dost vylil do kanálu, ale zbytek chcete prodat. Takže darovat, jak si tady někteří myslí, asi nechcete. Což mi přijde divné, když jste toho jak říkáte spoustu vylil do kanálu. Protože kdybyste chtěl, tak darovat sousedovi, kamarádovi, známému lahev není přece vůbec žádný problém. Máte kolegy v práci, vemte to tam a nabídněte. Pokud to ale chcete opravdu prodat, tak to už bude takové divné, jako váš dotaz. Chcete se něčeho zbavit, ale za peníze...

Datum: 03.06.16 19:14

Suzy -

zřejmě se právě probral z deliria a zjistil, potřebuje nějaké peníze ...

Datum: 04.06.16 17:56

*frajer* tak, tak suzy...dobročinnosti se meze nekladou...ani za peníze...

Datum: 03.06.16 19:12

Také bych se toho svinstva nedotkl, ale tvrdý alkohol je výborný prezent. Rozdat jako drobné pozornosti za protislužby. *placni*

doplněno 03.06.16 19:35:

Sorry, mate, destilátů mám plný sekretář. Pokud nutně potřebujete prachy, snad se najde nějaký násoska, který neodolá. Držím palce. *jasne*

Datum: 07.06.16 20:35

Venkov4ever, musím se tady smát. Já teda násoska nejsem, ale jsem od narození "sysel". :-D Tudíž syslím do komory a klidně bych to brala. Becherovka se nekazí a ani to ostatní a člověk nikdy neví, kdy se to bude hodit. Já jsem jednou dostala výbornou vodku, tu finskou a jelikož to nepiji, tak jsem ji spotřebovala jako desinfekci na vyplachování sklenic, když jsem patlala marmelády. Vyšlo mi to asi na tři roky. A už nemám, takže ta vodka by byla také fajn. Škoda, že si pro to nemohu dojet na kole. ;)

Datum: 03.06.16 19:29

Neznámýho původu není nic, všechno, co bylo bez kolku jsem už vyházel. Pokud by teda měl někdo zájem, tak to je:

- Jim Beam Honey 0,7l + sklenice v balení
​- Something Special Scotch Whiskey 1l
- Becherovka 1l
- Bohemia Sekt 0,75l
- Napoleon 0,7l
- Kentucky Jack 0,5l
- Fleret slivovice 0,5l
- Svatovavřinecké víno 2013 červené pozdní suché 0,75l

+ tu teda mám jednu láhev bez kolku, co rozdávala jedna firma, bude v tom nejspíš rum. To asi taky vyhodím.

Nechal bych to někomu, dejme tomu za pětistovku? Jsem z okresu Kutná Hora, pokud má někdo opravdu zájem, napište, pošlu adresu.

Datum: 03.06.16 21:13

- i když, těch pár flašek bych si schovala - nikdy nevíte, kdy se ještě můžou hodit ! ... A pětistovka nejsou dneska žádné peníze ...

Datum: 07.06.16 20:32

Vezmu to a přijedu si.

Datum: 07.06.16 20:37

Ok, poslal jsem Ti soukromou zprávu.

Od: soday
Datum: 07.06.16 22:34

Achjo, zase pozdě...:(

Datum: 10.06.16 00:42

Volné, myslel jsem, že je pán přímo z KH.

Od: osel59
Datum: 03.06.16 19:45

No to je otázka. Moje s.r.o. zajede, převezme, naloží, odveze a ještě vystaví doklad o ekologické likvidaci ověřeným způsobem zvaným odborné prolití hrdlem. Mám i kulaté razítko na projektování čistíren odpadních vod a tohle chápu jako přidruženou činnost. A vše zdarma, takovou službu každý neposkytuje. Nabídka je bohužel časově omezena. a trvá do vyčerpání kapacit vlastních jater.

Datum: 11.06.16 18:46

Je to tedy stále k mání.

Od: asd1
Datum: 12.06.16 13:45

Tvl, zajdi s tím seznamem do nejbližší hospody a nabídni, urvou ti ruce ;)

Nemít to daleko tak beru hned...

Od: lego®
Datum: 18.06.16 00:52

Je to sice skoda, ale kdyz uz jsi toho spousty vylil, tak tam ten zbytek posli taky.
Pro par flasek nebudu jezdit do sousedniho kraje

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.