Výprodej obleků - Blažek

Od: Datum: 03.06.16 10:21 odpovědí: 10 změna: 04.06.16 13:54

Ahoj,

neví někdo, kdy začínají výprodeje u Blažka? Slyšela jsem červen, pak jinde srpen... Potřebujeme koupit oblek a sleva by se hodila...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 03.06.16 11:31

Cena obleku u Blažka je nehorázná (i po slevě) a kvalita látky průměrná.

Datum: 03.06.16 12:07
Bandi, f&f ... z posledne jmenovaneho mam diky slevam oblek za 1200 a vypada jako z bandi za 6000... blazek je neco priserneho, zalezi k cemu ten oblek mate...
doplněno 04.06.16 17:08:

a v patek 10:21 meli zavreno a nebo nemaji na www zadne kontakty? Ja jen jestli vas nic jineho nezajimalo, dalo se to pomerne rychle vyresit, tak abyste 10:23 uz mela odpoved primo od zdroje :)

doplněno 04.06.16 17:10:

osobne rad v obleku vypadam jako Beckham a ne jako pribuzny z pohrbu ;) ale kazdy ma jiny vkus no :)

Datum: 03.06.16 12:55

Ptala jsem se, jestli někdo neví, kdy začínají slevy u Blažka. Ne jaký má kdo názor na kvalitu. Stejně tak znám jiné prodejny obleků a místa, kde se obleky dají pořídit. Tak se prosím nezdržujte, pokud nemáte odpověď na to, na co jsem se ptala, díky.

Od: vilik
Datum: 03.06.16 14:24
Máte pravdu, vůbec neodpovídají k věci, známe tyhle nebezpečné radílky a kecálky. Vůbec bych se s nima nebavil. Jen zaplevelují vlákno zbytečnostmi a kdo to má pak číst.
Za sebe můžu přesně podle dotazu prohlásit, že nevím, kdy začínají slevy u tohoto prodejce. Neoslovila mne tam kvalita, takže nakupuju jinde. Jsem pašák, jediný jsem pochopil dotaz a odpovídám k věci, že?
Mimochodem, váš dotaz je vložen do sekce volná diskuze, zde se právě nejen radí, ale i o problému diskutuje.
Tak se nezlobte, že někdo ve snaze upozornit i na jiné možnosti podle svých zkušeností navrhoval jinou alternativu. Občas se najde někdo, kdo ocení jinou možnost, protože o ní nevěděl. Dost taky pomůže přesně formulovaný dotaz, čím je všeobecnější, tím víc může být různých řešení a tím i odpovědí.
Datum: 03.06.16 23:57

*palec*

Datum: 03.06.16 14:27

já bych se informovala přímo u nich , pak budou informace skutečné

http://www.blazek.cz/www/sale

Datum: 03.06.16 19:39

Jste ve volné diskuzi, nechápu Vaše pohoršení. Kdybych se zajímala o výprodej určité firmy, oslovím tu firmu. Je to jednouché. A nebudete se muset rozčilovat. A jen tak mimochodem, já bych byla ráda, kdyby mi někdo řekl, že se dá oblek koupit i jinde a lepší. Prozkoumala bych to.

Datum: 03.06.16 23:58

Suzymon,

*palec*

Datum: 04.06.16 09:33

je krásně vidět, jak se projevuje charakter tázajícího se. Jasně, můžu chtít vědět jen a jen o slevě u Blažka a ostatní mě nezajímá. Ale jde to napsat i slušně ;) a ne se hned utrhovat na odpovídající. *zed*

Datum: 04.06.16 13:54
Ano, zajima me pouze sleva u Blazka, nevim, co je na tom spatneho a take nevidim nic neslusneho na me odpovedi. Mam sve duvody, proc to chci prave od Blazka. No ale je videt, ze se tu spis dozvim amatersky psychorozbor me osobnosti nez odpoved na mou otazku. :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.