Bude to změna i pro Švédy?

Od: Datum: 03.06.16 09:52 odpovědí: 6 změna: 05.06.16 15:02

Ahoj.

Syřanovi bylo dovoleno si přívézt do Švédska další dvě ženy a celkem 20 dětí. Na všechno tohle dostane od státu příspěvek v našich asi 760 tisíc Kč. Má to tedy znamenat, že i místní rodilí Švédi si budou moct brát několik žen? A příjde tahle možnost i sem? Co chlapi? Nebylo by to špatný, mít několik bab? Jako ofiko.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.16 10:27

Švédové tento neevropský zvyk nepovolí.Co se týče výhod - mít několik žen - uvědomte si,že nejde jen o povyražení,ale muž musí všechny tyto ženy/které nepracují/ uživit,stejně jako všechny děti.Vítal byste sňatek s devítiletou dívkou?Nebo aby si nějaký muž Vaši 9letou dceru vzal za manželku? aby po svatební noci vykrvácela? - právě tato situace se nyní ve Švédsku propírá,protože se stala...Tahle situace je pro mnoho mužů z muslimských zemí velmi lákavá,protože v našem evropském systému se berou přídavky na děti a na ženy,které jsou v nouzi, také. Prostě místo muže bude tyto ženy+děti živit stát,k tomu také zdr.pojištění a další výhody.Pokud vím,Švédsko již pracuje na různých změnách a opatřeních.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.16 10:33
avatar

:-D Humbuckere, několik bab? Když, zůstanou doma s mnoha dětmi, uživíte?! Proč ne?! *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.16 10:33
avatar

1/ Ne. Rodilý bílý Švéd patří k tzv. utlačovatelské většině, tudíž má pouze tři práva: Tvrdě pracovat, platit daně a kdykoliv a jakkoliv být k dispozici utlačovaným menšinám.

2/ Opět ne. Připomínám text z verneovky, když v Utahu dobíhal k vlaku na poslední chvíli mormon. Na všetečný dotaz, kolik má manželek, kdy tazatel podle šíleného běhu odhadoval jejich počet nejméně na dvacet, mormon odpověděl: "Jednu, pane, jednu a stačilo to!" *smich*


doplněno 03.06.16 10:58:

4 humbucker: Ke druhé otázce; zkuste zvážit opačnou praxi, o níž jsem četl v nějakém starém cestopisu. Šlo o mnohomužství, které udržovali domorodci někde v jižním Tichomoří, snad to byly Markézy. Většinou to fungovalo tak, že starší zajištěný muž vzal pod svou střechu mladý pár a spokojeně žili ve třech. *pivo*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.06.16 14:25
avatar

Pánové, mějte bab třeba pět když je všechny zabezpečíte a to včetně dětí. Jestli se mi líbí, že Siřanovi bylo dovoleno...NE, nelíbí a to, že k tomu dostane velkorysý příspěvek už vůbec NE.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rasista
Datum: 03.06.16 14:55

Dnešní chlapi v spešl modern EU ale i ženské mají milenek nebo milenců mnohem víc než dva kousky, jako tenhle borec..,, ale bez závazků vůči sobě. Wobšoustat, max večeře, dáreček a zese domu za ženuškou nebo manžílkem... Ten Syřan má koule na to mít je ofiko a taky se o ně postarat (teda alespoň ve své domovině)...Několik bab bych nechtěl ale jednu hezkou Syřanku, proč ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.16 15:02
avatar

humbucker

- Vy byste si troufl na více žen? - řekla bych, že jste hrdina - mít na krku tolik nafrněnejch ženskejch, které mají plnou "hubu" rovnoprávnosti a genderové spravedlnosti?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.