Dahlgren u soudu

Od: Datum: 31.05.16 17:17 odpovědí: 6 změna: 02.06.16 21:55

Dobrý den, teď jsem koukla na zprávy a jsem úplně vedle z toho, jaké kecy se odehrávají kolem jasného případu vraždy 4 lidí. Matka vraha řekne, že mu

věří, že to neudělal, přitom vše ukazuje na něho, rodiče ho milují - tak proč ho nenechali jít v USA k vojákům, jak chtěl, mohli zachránit 4 lidské životy...no, prostě je mi z toho úplně špatně, všichni Kevina milovali a podporovali ho a takhle to dopadlo. Fakt už je konec světa, dá se to nějak vysvětlit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 31.05.16 17:24

Proč by rodiče nemohli milovat syna? Od toho je soud, aby rozhodl o vině na základě důkazů předložených obžalobou. Nechápu, co se vám na tom nezdá.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.05.16 17:55

Přesunout do volné diskuze,
Jinak k vašemu tématu, konec světa není, jen prostě je na světě 7,5 miliard lidí, a sem tam někomu jeb*e, a nemůžete soudit duševně narušeného člověka stejnou měrou jako člověka duševně zdravého, jelikož nemocný člověk si většinou neuvědomuje následky svého chování.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.05.16 21:23

V amerických novinách tehdy-když ČRchtěla vydat D.-o situaci v jeho rodině psali =rodiče měli po ošklivém rozvodu,chtěl k vojákům-nevzali ho,opustila ho dívka.Proto ho rodina poslala do ČR,aby se dostal do jiného prostředí.Bohužel si asi uvědomoval,jak spokojeně a radostně si tady jeho , opatrovnická, rodina žije a jeho nenávist a vztek se obrátil proti nim.Jistě proběhlo vyšetření na psychiatrii,pokud vím, duševní choroba se nepotvrdila.Zmínili pouze afekt . Vyjádření obhájkyně,že tzv., nebyl při smyslech, je laické,nic neříkající.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.16 22:03
avatar

Možná, že americká armáda dobře věděla proč ho nechce, že mu není možné svěřit zbran, četla jsem, že ho měli odmítnout vícekrát. Zcela určitě byl hodně problémový a tak ho rodiče vrhli na krk lidem, kteří neměli tušení, co je to za zmetka.Ani jednou neprojevil lítost že zabil.


doplněno 31.05.16 22:22:

http://zahranicni.eurozpravy.…a-vrazdit-takovy-slusny-kluk/

americký slušný kluk...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.06.16 21:55
avatar

Vy jste tam byla, že víte jak je věc jasná? Vy máte informace z místa a nebo jen z médií? Jste-li očitý svědek, přihlaste se , jinak holt čekejte na rozhodnutí soudu a nesuďte předem.

Pro ty co se ohánějí články v novinách a jejich pravdivostí.

V Brně v kině Moskva se v roce 1950 promítal barevný ruský pornografický film Dala baba a vojákovi. Je to pravda?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.16 21:55
avatar

Aby toho vraha vydaly USA do Česka, což udělaly jen u něho poprvé ve světě, tak musely být do Ameriky poslány takové důkazy, že američané věděli, že je to opravdu čtyřnásobný vrah. Dva roky FBI, což není žádná jen tak orgaizace, vyšetřovala toho sprostého vraha i v Americe - když pak zasedl americký soud, prohlásil, že je vinen a že ho vydají. Proto celý svět ví, že je to skutečný vrah. Otázka je, že ten panchart to ted hraje na psychiku, jako každý podobný panchart, kde není žádných pochyb, že vrahem je. Nebot američané při sebemenší pochybnosti o jeho vině, by ho nevydali.

https://www.google.cz/?gws_rd=ssl#q=Dahlgren

Najednou ten panchart měl hlasy...

http://www.blesk.cz/clanek/zp…karnace-a-zabijacky-hlas.html

Bohužel nevěřím, že ho řádně odsoudí na doživotí, jak by zasloužil, přestože soudit ho Amerika, tedy udělat tohle v Americe, vyvraždit celou rodinu, má jisté křeslo...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.